2021-12-04   13:34:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Arena Cup

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Resultat Gren 4 (Finaler) - Per ldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per ldersgrupp med mellantider 
 
  Tvling  Arena Cup    Utskriftsdatum  09 april 2016   
  Tvlingsort  Enkping    Utskriftstid  11:09   
  Arrangr  SK ENA         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  09 april 2016         
 
 
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 9 r och yngre 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Melvin Johansson  2007  Upplands-Bro Simsllskap            DNS   
Morits Johansson  2008  Upplands-Bro Simsllskap            DNS   
                     
 
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 10 - 11 r 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Lukas Jakobsson  2005  Blsta Simklubb            20.87   
Samuel Johansson-Hemstrm  2005  Sala Simsllskap            22.30   
Elias Nordgren  2005  Gimo Simsllskap            23.09   
Noel Larsson  2006  Sala Simsllskap            24.20   
Milton Dalin  2005  Sala Simsllskap            24.43   
Axel Svensson  2006  Upplands-Bro Simsllskap            25.19   
Lucas Sjborg  2006  Upplands-Bro Simsllskap            25.20   
Henrik Jogell  2006  Upplands-Bro Simsllskap            25.95   
Erik Wllstedt  2005  Upplands-Bro Simsllskap            27.85   
Max Nordn  2005  Gimo Simsllskap            DNS   
Olle Thorsn  2006  Kpings Simsllskap            DNS   
Wilhelm Flender  2006  Upplands-Bro Simsllskap            DNS   
Andre Sylwan  2006  Blsta Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 12 - 13 r 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Gustaf Walldn  2003  Simklubben Ena            17.90   
Axel Andersson  2004  Lindesbergs Simsllskap            18.59   
David Eriksson  2004  Hallsberg Kumla Simklubb            20.10   
Lukas Hakeskytt  2003  Upplands-Bro Simsllskap            20.45   
Mattias Eriksson  2003  Gimo Simsllskap            20.92   
Anton Wllstedt  2003  Upplands-Bro Simsllskap            21.15   
Lucas Wendborg  2004  Nykpings Simsllskap            21.26   
Max Antonsson  2004  Avesta Simsllskap            22.09   
Emil Sporron  2003  Gimo Simsllskap            22.91   
10  Oskar Kristoffersson  2003  Upplands-Bro Simsllskap            24.04   
11  Linus sberg  2004  Gimo Simsllskap            25.83   
Axel Thorsn  2003  Kpings Simsllskap            DNS   
Gustav Thorsn  2004  Kpings Simsllskap            DNS   
Linus Bergstrand  2003  Hallsberg Kumla Simklubb            DNS   
                     
 
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 14 - 99 r 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Olle Hansen  2001  Simklubben Ena            16.61   
Axel Brck  2001  sterby Simsllskap            16.67   
Gustav Ekesten  1998  Simklubben Ena            16.90   
Nicklas Evaldsson  2001  Hedemora Simsllskap            16.97   
Vilmer Jansson  2000  Hallsberg Kumla Simklubb            17.17   
Fredrik Renstrm  1999  Upplands-Bro Simsllskap            17.70   
Loke Rnnholm  2001  Sala Simsllskap            19.71   
Julius Mornils Flender  2002  Upplands-Bro Simsllskap            22.95   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.02  Utskriftsdatum  09 april 2016 
Licensierad till: Simklubben Ena  Utskriftstid  11:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner