Results for Ruska uinnit 2016
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Ruska uinnit 2016 | Tulostuspivmr | 01 lokakuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 19:40 | |||
Jrjestj | Oulun Uinti | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 01 lokakuu 2016 |
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Konsta Rantasuo | 2006 | 184 | 38.31 | ||||||
Oulun Lohet | 36.75 | |||||||||
2 | Miko Saukkonen | 2006 | 76 | 51.44 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
3 | Nooa Kaunisto | 2007 | 62 | 54.81 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
- | Rasmus Kinnunen | 2007 | DSQ | |||||||
Kemin Tyven Uimarit | ||||||||||
SW 8.2 Eriaikainen ksien palautus | ||||||||||
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tuomas Romsi | 2005 | 139 | 42.02 | ||||||
Kemin Uimaseura | 41.72 | |||||||||
2 | Mikhail Vilesov | 2005 | 92 | 48.15 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 43.96 | |||||||||
3 | Frans Pietari Riekki | 2005 | 65 | 53.97 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 57.72 | |||||||||
4 | Konsta Kauppinen | 2005 | 59 | 55.98 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
- | Elias Mikkonen | 2005 | DNS | |||||||
Oulun Lohet | 46.20 | |||||||||
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Veikka Ijs | 2004 | 222 | 35.98 | ||||||
Oulun Lohet | 37.04 | |||||||||
2 | Cedric Decena | 2004 | 218 | 36.21 | ||||||
Oulun Lohet | 34.38 | |||||||||
3 | Rasmus Koskela | 2004 | 186 | 38.14 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 40.27 | |||||||||
4 | Aleksi Hmlinen | 2004 | 129 | 43.10 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 41.30 | |||||||||
5 | Jami Kenttl | 2004 | 98 | 47.21 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 48.97 | |||||||||
6 | Jimi Kenttl | 2004 | 83 | 49.79 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 51.10 | |||||||||
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Arttu Erkinaro | 1992 | 648 | 25.19 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 24.63 | |||||||||
2 | Veeti Ruohtula | 2001 | 593 | 25.94 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 26.00 | |||||||||
3 | Riku Ylikrpp | 1998 | 539 | 26.78 | ||||||
Kemin Uimaseura | 26.33 | |||||||||
4 | Juho Herva | 1998 | 515 | 27.19 | ||||||
Oulun Lohet | 26.78 | |||||||||
5 | Severi Lieto | 1998 | 498 | 27.49 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 26.87 | |||||||||
6 | Roope Ruohtula | 2000 | 482 | 27.80 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 27.21 | |||||||||
7 | Santeri Leppl | 1998 | 478 | 27.87 | ||||||
Kemin Uimaseura | 27.31 | |||||||||
8 | Arttu Pirneskoski | 2000 | 452 | 28.39 | ||||||
Kemin Tyven Uimarit | 27.20 | |||||||||
9 | Tuomas Jrvel | 1994 | 438 | 28.69 | ||||||
Oulun Lohet | 27.93 | |||||||||
10 | Noa Mkel | 2001 | 427 | 28.93 | ||||||
Kempeleen Pyrint | 29.40 | |||||||||
11 | Anton Ukkola | 2000 | 397 | 29.66 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 29.20 | |||||||||
11 | Kosti Kaaresvirta | 1999 | 397 | 29.66 | ||||||
Swimming Club Vuokatti | 28.65 | |||||||||
13 | Tiitus Taskila | 2001 | 394 | 29.73 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 30.08 | |||||||||
14 | Matias Rajavaara | 2002 | 373 | 30.26 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 29.49 | |||||||||
15 | Julius Kuitunen | 2002 | 364 | 30.53 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 30.64 | |||||||||
16 | Joel Korhonen | 2002 | 318 | 31.92 | ||||||
Helsingin Uimarit | 31.28 | |||||||||
17 | Anton Ylihannu | 2001 | 317 | 31.96 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 31.35 | |||||||||
18 | Tuomas Lehtovirta | 2001 | 313 | 32.08 | ||||||
Helsingin Uimarit | 32.47 | |||||||||
19 | Paavo Erkinaro | 2003 | 311 | 32.17 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 31.46 | |||||||||
20 | Lukas Kalliokoski | 2001 | 306 | 32.33 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 31.98 | |||||||||
21 | Elias Juntunen | 2002 | 296 | 32.68 | ||||||
Kempeleen Pyrint | 32.78 | |||||||||
22 | Eetu Elorinne | 2000 | 290 | 32.93 | ||||||
Kempeleen Pyrint | 32.46 | |||||||||
23 | Jani Leskel | 2001 | 286 | 33.07 | ||||||
Kemin Tyven Uimarit | 38.10 | |||||||||
24 | Aleksi Romsi | 2002 | 279 | 33.34 | ||||||
Kemin Uimaseura | 33.41 | |||||||||
25 | Arsenij Shadrin | 2003 | 164 | 39.77 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 39.74 | |||||||||
26 | Leevi Sipil | 2003 | 155 | 40.56 | ||||||
Kempeleen Pyrint | 41.21 | |||||||||
27 | Benjamin Evans | 2003 | 136 | 42.34 | ||||||
Swimming Club Vuokatti | 42.67 | |||||||||
28 | Eemeli Korhonen | 2003 | 111 | 45.28 | ||||||
Kempeleen Pyrint | 44.68 | |||||||||
29 | Veeti Leppnen | 2002 | 82 | 50.02 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
- | Juuso Mikael Tiensuu | 2001 | DSQ | |||||||
Kemin Uimaseura | 38.88 | |||||||||
SW 8.2 Eriaikainen ksien palautus | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.25.07 | Tulostuspivmr | 01 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 19:40 |