2018-08-20   16:26:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset NU Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  NU Syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  17 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Rajamäki    Tulostusaika  18:37   
  Järjestäjä  Nurmijärven Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  17 syyskuu 2016         
 
 
Laji 19, 4X50m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Cetus 1              2:06.89   
  Cetus Espoo  2:10.63                 
  Jonna Jauhiainen  2000      32.03        32.03   
  Pinja Paulomo  2002      42.49        1:14.52   
  Helmi Tossavainen  2002      23.18        1:37.70   
  Jonna Vasara  2002      29.19        2:06.89   
                     
Erinomaiset  2001              2:13.86   
  Vanders  2:13.73                 
  Ciia Korkeamäki  2001      34.55        34.55   
  Liia Louhikoski  2001                 
  Aino Paju  2003                 
  Lilli Louhikoski  2002      2:13.86        2:13.86   
                     
Cetus 2              2:15.88   
  Cetus Espoo  2:11.13                 
  Vilma Norja  2002      35.68        35.68   
  Amanda Rapinoja  2001      37.16        1:12.84   
  Verna Rostedt  2002      33.62        1:46.46   
  Oona Siltala  2002      29.42        2:15.88   
                     
Tuus Naiset              2:16.66   
  Tuusulan Uimaseura  2:20.59                 
  Sofia Hinkka  2001      33.03        33.03   
  Anna Retva  2003      39.69        1:12.72   
  Siiri Välimaa  2002      34.35        1:47.07   
  Saana Karell  2002      29.59        2:16.66   
                     
Nu Naiset 1              2:17.67   
  Nurmijärven Uinti  2:17.43                 
  Milla Nikkanen  2002      32.39        32.39   
  Sonja Salmimies  2004      40.23        1:12.62   
  Aino Koskelo  2005      36.57        1:49.19   
  Kerttu Koivuniemi  1998      28.48        2:17.67   
                     
Siwa Naiset              2:18.56   
  Simmis Wanda  2:19.46                 
  Ella Hörkkö  2001      36.60        36.60   
  Vilma Hottinen  2002      37.32        1:13.92   
  Emilia Sjölund  2002      35.12        1:49.04   
  Agneta Kallas  2002      29.52        2:18.56   
                     
Tuus Naiset 2              2:29.51   
  Tuusulan Uimaseura  2:25.43                 
  Siiri Koskinen  2002      37.83        37.83   
  Saara Sauranen  2002      1:21.36        1:59.19   
  Maari Sinivuori  2001      30.32        2:29.51   
  Maria Suihko  2001              2:29.51   
                     
Hyus Naiset              2:30.43   
  Hyvinkään Uimaseura                   
  Cinja Åvist  2003      39.68        39.68   
  Susanna Kuisma  2003      1:19.66        1:59.34   
  Taiga Yritys  2003      31.09        2:30.43   
  Saana Yritys  2003              2:30.43   
                     
Juk Naiset Ii  2002              2:34.16   
  Järvenpään Uintiklubi  2:39.10                 
  Laura Pitkänen  2002      40.48        40.48   
  Roosa Pilsari  2003      1:19.55        2:00.03   
  Wunsen Jämsen  2003      34.13        2:34.16   
  Sanni Luostarinen  2002              2:34.16   
                     
10  Loistavat  2002              2:38.47   
  Vanders  2:37.33                 
  Gabriella Linna  2004      43.02        43.02   
  Ellen Strandberg  2002      45.01        1:28.03   
  Julie Nikkilä  2003      36.86        2:04.89   
  Ella Vilenius  2004      33.58        2:38.47   
                     
11  Hyus Naiset 2              2:39.31   
  Hyvinkään Uimaseura                   
  Maria Yritys  2002      40.85        40.85   
  Erja Tiljander  2000      1:23.89        2:04.74   
  Tiia Kuisma  2003      34.57        2:39.31   
  Johanna Luukkonen  2001              2:39.31   
                     
12  Siwan Sammakot 3              2:44.80   
  Simmis Wanda                   
  Aava Merikanto  2004      47.86        47.86   
  Essi Loponen  2004      46.06        1:33.92   
  Petra Uusikumpu  2001      33.12        2:07.04   
  Amanda Mielty  2003      37.76        2:44.80   
                     
13  Siwan Sammakot 1              2:48.73   
  Simmis Wanda  2:42.68                 
  Anastasia Kotova  2003      43.53        43.53   
  Jasmine Errehani  2004                 
  Alma Hörkkö  2005                 
  Aava Mattila  2003      2:48.73        2:48.73   
                     
14  Siwan Sammakot 2              2:52.48   
  Simmis Wanda  2:50.97                 
  Sanni Valtanen  2004      43.03        43.03   
  Vilma Lipponen  2003      1:34.39        2:17.42   
  Oona Eriksson  2004      35.06        2:52.48   
  Laura Hautamäki  2002              2:52.48   
                     
15  Cetus 4              2:55.59   
  Cetus Espoo  2:58.81                 
  Elina Ruha  2005      43.77        43.77   
  Hanna Martola  2005      47.98        1:31.75   
  Säde Ryynänen  2005      44.71        2:16.46   
  Kia Mäennenä  2006      39.13        2:55.59   
                     
16  Cetus 5              3:00.54   
  Cetus Espoo  3:07.92                 
  Ellen Kettunen  2005      44.40        44.40   
  Laura Turunen  2005      51.87        1:36.27   
  Odessa Haikara  2004      30.77        2:07.04   
  Maisa Brusila  2004      53.50        3:00.54   
                     
17  Cetus 3              3:00.95   
  Cetus Espoo  2:53.71                 
  Anna Hakkarainen  2005      39.50        39.50   
  Ninja Brelo  2006      2:07.18        2:46.68   
  Jasmin Savonen  2005      14.27        3:00.95   
  Enni Tammilehto  2006              3:00.95   
                     
18  Siwan Sammakot 4              3:03.42   
  Simmis Wanda                   
  Iris Erten  2003      44.88        44.88   
  Emma Loponen  2003      1:37.36        2:22.24   
  Mandi Lindroos  2004      41.18        3:03.42   
  Peppi Särkelä  2004              3:03.42   
                     
19  Hyus ,haukkaryhmä              3:13.30   
  Hyvinkään Uimaseura                   
  Janica Nieminen  2005      52.19        52.19   
  Wilma Wallenius  2005      2:21.11        3:13.30   
  Lumi Luoma  2005                 
  Sonja Tarkiainen  2004      3:13.30        3:13.30   
                     
Juk Naiset  2002              DSQ   
  Järvenpään Uintiklubi                   
  Vilja Laaksonen  2002      36.17        36.17   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Pikku Neidit              DSQ   
  Vanders  2:50.85                 
  Milla Kiviranta  2006      46.29        46.29   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Pikku Prinsessat              DSQ   
  Vanders  2:46.28                 
  Essi Ahvenainen  2005      1:22.63        1:22.63   
  Milla Strandberg  2005      1:24.05        2:46.68   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Siwa 2004  2004              DSQ   
  Simmis Wanda  2:31.41                 
  Nicole Yisrael  2004      1:21.73        1:21.73   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Upeat  2002              DSQ   
  Vanders  2:20.24                 
  SW 10.13 Väärä uintijärjestys               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  17 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  18:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner