Resultater for IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2016 alkukilpailut KIS | Tulostuspäivämäärä | 06 marraskuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kuopio | Tulostusaika | 12:08 | |||
Järjestäjä | KuUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 04 marraskuu 2016 |
Laji 30, T10,11,12-15 100m SKU, Loppukilpailut 10 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Jessika Lampinen | 2006 | 228 | 44.14 | 1:34.40 | |||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
2 | Hilda Puttonen | 2006 | 186 | 47.11 | 1:41.13 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
3 | Meri Elo | 2006 | 184 | 48.96 | 1:41.43 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:50.92 | |||||||||
4 | Sofia Lepistö | 2006 | 184 | 48.90 | 1:41.44 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
5 | Karoliina Hirvelä | 2006 | 183 | 50.09 | 1:41.68 | |||||
Jämsänkosken Ilves | 1:46.46 | |||||||||
6 | Merete Lätti | 2006 | 170 | 50.38 | 1:44.10 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:45.98 | |||||||||
7 | Erin Ovaska | 2006 | 147 | 49.93 | 1:49.20 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | 1:52.23 | |||||||||
8 | Saimi Ruuska | 2006 | 123 | 55.16 | 1:56.06 | |||||
Swimming Jyväskylä | 2:06.40 | |||||||||
9 | Maria Kajosmäki | 2006 | 110 | 1:02.46 | 2:00.39 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
10 | Nelli Jumppanen | 2006 | 99 | 1:04.91 | 2:04.46 | |||||
Joensuun Uimaseura | 2:00.32 | |||||||||
- | Anniina Kurvinen | 2006 | DSQ | |||||||
Lappeenrannan Uimarit | 1:35.66 | |||||||||
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti | ||||||||||
Laji 30, T10,11,12-15 100m SKU, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Maria Korkalainen | 2005 | 328 | 38.11 | 1:23.72 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:27.72 | |||||||||
2 | Aino Ollikainen | 2005 | 291 | 42.49 | 1:27.05 | |||||
Keuruun Toverit | 1:35.95 | |||||||||
3 | Ronja Ruottinen | 2005 | 256 | 43.96 | 1:30.91 | |||||
Mikkelin Uimaseura | 1:39.12 | |||||||||
4 | Pihla Pyykönen | 2005 | 200 | 46.08 | 1:38.60 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:46.66 | |||||||||
5 | Ella Huhta | 2005 | 200 | 46.44 | 1:38.68 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:41.77 | |||||||||
6 | Iina Kukkonen | 2005 | 197 | 46.48 | 1:39.15 | |||||
Mikkelin Uimaseura | 1:49.06 | |||||||||
7 | Denise Palonen | 2005 | 181 | 47.76 | 1:41.95 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:45.51 | |||||||||
8 | Moona Pietiläinen | 2005 | 127 | 54.98 | 1:54.74 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
Laji 30, T10,11,12-15 100m SKU, Loppukilpailut 12 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aino Mononen | 2001 | 564 | 31.44 | 1:09.87 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:10.11 | |||||||||
2 | Peppi Palokangas | 2002 | 526 | 32.60 | 1:11.52 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:12.07 | |||||||||
3 | Anni Turkkila | 2002 | 503 | 33.88 | 1:12.60 | |||||
Jämsänkosken Ilves | 1:14.41 | |||||||||
4 | Vilhelmiina Wegelius | 2002 | 502 | 33.18 | 1:12.61 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:14.68 | |||||||||
5 | Saara Svahn | 2001 | 488 | 33.71 | 1:13.32 | |||||
Jämsänkosken Ilves | 1:16.28 | |||||||||
6 | Tytti Härkönen | 2001 | 483 | 33.17 | 1:13.55 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | 1:12.75 | |||||||||
7 | Siiri Pellinen | 2003 | 435 | 36.12 | 1:16.15 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:21.40 | |||||||||
8 | Laura Lempinen | 2001 | 426 | 33.04 | 1:16.71 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | 1:14.43 | |||||||||
9 | Rosa Antikainen | 2002 | 409 | 35.07 | 1:17.73 | |||||
Kampuksen Plaani | 1:19.45 | |||||||||
10 | Ella Ohra-Aho | 2003 | 383 | 37.30 | 1:19.47 | |||||
Kampuksen Plaani | 1:19.25 | |||||||||
11 | Veera Saarelainen | 2002 | 377 | 36.81 | 1:19.90 | |||||
Mikkelin Uimaseura | 1:22.29 | |||||||||
12 | Venla Huurinainen | 2001 | 370 | 37.67 | 1:20.42 | |||||
Vaajakosken Uimaseura | 1:22.43 | |||||||||
13 | Lotta Räsänen | 2003 | 368 | 37.81 | 1:20.57 | |||||
Kuopion Uimaseura | 1:24.85 | |||||||||
14 | Inka Metiäinen | 2003 | 365 | 38.70 | 1:20.74 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:20.08 | |||||||||
15 | Noora Kuparinen | 2004 | 362 | 39.10 | 1:21.00 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:24.96 | |||||||||
16 | Saana Järvinen | 2003 | 359 | 38.14 | 1:21.23 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:22.43 | |||||||||
17 | Mimosa Seijari | 2001 | 356 | 37.63 | 1:21.45 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
18 | Anni Kokolahti | 2001 | 354 | 36.94 | 1:21.61 | |||||
Kuopion Uimaseura | 1:21.21 | |||||||||
19 | Noora Leppänen | 2001 | 337 | 37.61 | 1:22.91 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:21.06 | |||||||||
20 | Julia Nelimarkka | 2004 | 337 | 36.35 | 1:22.97 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
21 | Nea Parkatti | 2004 | 334 | 39.66 | 1:23.20 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
22 | Pinja Pyykönen | 2002 | 331 | 39.62 | 1:23.43 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:24.77 | |||||||||
23 | Ruusu Nieminen | 2002 | 317 | 40.50 | 1:24.63 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
24 | Silja Kinnunen | 2003 | 315 | 39.22 | 1:24.85 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | 1:30.54 | |||||||||
25 | Anna Kajosmäki | 2004 | 315 | 40.61 | 1:24.86 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:27.57 | |||||||||
26 | Netta Korhonen | 2001 | 301 | 40.56 | 1:26.12 | |||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
27 | Emma Mangeloja | 2003 | 297 | 37.83 | 1:26.54 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:26.33 | |||||||||
28 | Tuuli Kammonen | 2004 | 280 | 42.11 | 1:28.19 | |||||
Mikkelin Uimaseura | 1:35.08 | |||||||||
29 | Aino Vaaranmäki | 2002 | 278 | 41.14 | 1:28.43 | |||||
Uinti Imatra | ||||||||||
30 | Aada Tourunen | 2004 | 275 | 40.32 | 1:28.78 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:31.76 | |||||||||
31 | Pinja Hautamäki | 2004 | 270 | 42.10 | 1:29.33 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
32 | Jenny Forsell | 2004 | 258 | 40.17 | 1:30.59 | |||||
Kuopion Uimaseura | 1:43.45 | |||||||||
33 | Ines Lähteinen | 2003 | 252 | 41.37 | 1:31.33 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
34 | Tiina Ojalehto | 2002 | 242 | 43.01 | 1:32.57 | |||||
Mikkelin Uimaseura | 1:35.27 | |||||||||
35 | Ekaterina Galay | 2003 | 228 | 45.96 | 1:34.42 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | 1:39.72 | |||||||||
36 | Helmi Viertorinne | 2003 | 216 | 47.63 | 1:36.11 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
37 | Iiris Soininen | 2004 | 164 | 49.28 | 1:45.44 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:49.56 | |||||||||
- | Aino Kemppainen | 2003 | DSQ | |||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti | ||||||||||
- | Kia Lindholm | 2002 | DSQ | |||||||
Swimming Jyväskylä | 1:37.64 | |||||||||
SW 9.1 Väärä lajijärjestys (pu, su, ru, vu) | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 06 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura | Tulostusaika | 12:08 |