2019-06-17   13:35:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspäivämäärä  28 tammikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  12:50   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  28 tammikuu 2017         
 
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenni Korkeamäki  2007    175          44.75   
  Cetus Espoo  46.18                 
Matilda Leppänen  2007    114          51.63   
  Cetus Espoo  57.58                 
Laura Lehtoila  2008    101          53.78   
  ORCA Helsinki                   
Anja Miao  2007    101          53.82   
  Cetus Espoo                   
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Louna Kasvio  2006    327          36.38   
  Cetus Espoo  37.63                 
Mirelle Piirsalu  2006    286          38.03   
  MyFitnesswimclub  39.88                 
Malin Lindblom  2006    243          40.16   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  41.64                 
Wilma Sundt  2006    234          40.64   
  Cetus Espoo  40.14                 
Annaliina Mänttäri  2006    159          46.25   
  Cetus Espoo  47.18                 
Iisa-lotta Rantaniitty  2006    158          46.33   
  Cetus Espoo  46.81                 
Heli Kuisma  2006    150          47.17   
  Hyvinkään Uimaseura  43.04                 
Iris Lahtinen  2006    146          47.53   
  Gladius Kirkkonummi  55.77                 
Heta Kosunen  2006    136          48.71   
  Cetus Espoo  56.37                 
10  Laura Zurban  2006    132          49.14   
  Cetus Espoo  44.57                 
11  Janina Granberg  2006    126          49.93   
  Vanders                   
12  Ruth Risso Ricci  2006    112          51.91   
  Cetus Espoo  51.14                 
13  Malla Kostiainen  2006    107          52.79   
  Cetus Espoo  51.44                 
14  Kia Mäennenä  2006    106          52.89   
  Cetus Espoo  52.17                 
15  Olesia Leshchuk  2006    98          54.29   
  Cetus Espoo  58.17                 
16  Iiris Soilevaara  2006    94          55.13   
  Cetus Espoo  53.42                 
17  Amanda Nilsson  2006    93          55.17   
  Cetus Espoo                   
18  Enni Tammilehto  2006    91          55.57   
  Cetus Espoo                   
19  Rebecca Risso Ricci  2006    75          59.26   
  Cetus Espoo  1:00.80                 
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Karla Tiainen  2005    393          34.20   
  Simmis Wanda  34.89                 
Anniina Ahonen  2005    333          36.15   
  Hyvinkään Uimaseura  38.92                 
Kira Lindroos  2005    306          37.20   
  Cetus Espoo  36.07                 
Tuuli Pippuri  2005    302          37.33   
  Cetus Espoo  38.47                 
Arina Ksenia Rinkinen  2005    301          37.38   
  Uimaseura Helsinki  41.98                 
Sofia Rinne  2005    295          37.66   
  Cetus Espoo  41.29                 
Peppi Eskola  2005    282          38.19   
  Gladius Kirkkonummi  39.56                 
Inka Vahtola  2005    257          39.39   
  Cetus Espoo  37.19                 
Siri Kaskeala  2005    225          41.16   
  Cetus Espoo  42.04                 
10  Rina Rantanen  2005    220          41.52   
  Cetus Espoo  42.29                 
11  Celina Siggberg  2005    203          42.65   
  Cetus Espoo  41.03                 
12  Kukka Peill  2005    180          44.33   
  Cetus Espoo  43.58                 
13  Kaarina Rihte  2005    151          47.01   
  Cetus Espoo  48.88                 
13  Lumi Rossi  2005    151          47.01   
  Cetus Espoo  51.14                 
15  Iida Siltala  2005    130          49.42   
  Cetus Espoo  50.44                 
16  Saara Raulos  2005    128          49.70   
  Cetus Espoo  51.28                 
17  Ada Salaspuro  2005    124          50.21   
  Cetus Espoo  48.47                 
18  Lotta Nevalainen  2005    110          52.29   
  Cetus Espoo  51.93                 
19  Juulia Lindfors  2005    94          55.13   
  Cetus Espoo  55.83                 
20  Taru Lax  2005    81          57.89   
  Cetus Espoo                   
Emma Autio  2005              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
Janika Hinkkanen  2005              DSQ   
  Gladius Kirkkonummi  55.95                 
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
Laura Kousa  2005              DSQ   
  Cetus Espoo  43.73                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  28 tammikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner