2021-12-05   06:06:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Nokian SuperSekarit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  SuperSekarit    Tulostuspivmr  18 helmikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Nokia    Tulostusaika  12:19   
  Jrjestj  Nokian Pyry         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  18 helmikuu 2017         
 
 
Laji 9, T-9, 10, N 50 m RU, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Janna Saloniemi  2009    126          57.33   
  TaTu Tampere  1:01.38                 
Iida Pennanen  2008    115          59.20   
  TaTu Tampere  1:01.19                 
Minea Moisio  2009    102          1:01.52   
  TaTu Tampere  1:00.85                 
Venla Rajala  2008    96          1:02.83   
  TaTu Tampere  1:01.14                 
Viiu Levola  2008    79          1:06.98   
  TaTu Tampere  1:12.21                 
Senja Pakkanen  2008    77          1:07.64   
  Kankaanpn Uimarit                   
Iiris Myllymki  2008              DSQ   
  TaTu Tampere  55.37                 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lhdn / knnksen jlkeen)               
Laura Rikkl  2009              DSQ   
  Kankaanpn Uimarit                   
  SW 7.5 Jalkater sisnpin potkussa               
Mimosa Levula  2009              DSQ   
  Kankaanpn Uimarit                   
  SW 7.5 Jalkater sisnpin potkussa               
 
Laji 9, T-9, 10, N 50 m RU, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elli Isomets  2007    163          52.65   
  Kankaanpn Uimarit  52.72                 
Veera Malmelin  2007    154          53.70   
  Nokian Pyry  54.71                 
Peppi Lehtinen  2007    151          54.00   
  Kankaanpn Uimarit  52.38                 
Elsa Joseph  2007    148          54.40   
  TaTu Tampere  54.48                 
Sinna Somppi  2007    138          55.70   
  Nokian Pyry  53.50                 
Petra Soini  2007    105          1:00.96   
  Nokian Pyry  1:00.67                 
Adalmiina Levula  2007    87          1:04.80   
  Kankaanpn Uimarit  1:02.35                 
Katri Tervola  2007    86          1:05.15   
  Kankaanpn Uimarit  1:08.14                 
Lila Reiman  2007    77          1:07.53   
  TaTu Tampere  1:11.50                 
10  Jade Niemel  2007    29          1:33.21   
  Kankaanpn Uimarit  1:28.85                 
 
Laji 9, T-9, 10, N 50 m RU, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mai Multimki  2000    335          41.46   
  Uinti Tampere  40.90                 
Jenna Rajahalme  2002    277          44.14   
  Nokian Pyry                   
Anni Koivula  2003    263          44.94   
  Nokian Pyry                   
Anastasia Lausi  2003    93          1:03.49   
  Kankaanpn Uimarit                   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspivmr  18 helmikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  12:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner