2020-11-26   22:22:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP pitkät vanhat

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP pitkät vanhat    Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:06   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 tammikuu 2017         
 
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Isak Gramén  2001    499  1:03.06  2:11.82  3:19.95    4:28.11   
  Cetus Espoo                   
                     
Tuomas Jokinen  2001    487  1:05.58  2:15.38  3:24.42    4:30.42   
  Cetus Espoo  4:28.25                 
                     
Jere Ruuhonen  2001    470  1:02.70  2:12.86  3:23.83    4:33.64   
  Cetus Espoo  4:49.36                 
                     
Tatu Jentze  2001    438  1:05.59  2:17.05  3:28.51    4:40.16   
  Cetus Espoo  5:10.44                 
                     
Kasper Vaittinen  2001    431  1:08.00  2:18.47  3:30.22    4:41.59   
  Cetus Espoo  4:44.44                 
                     
Saku Suomalainen  2001    431  1:09.27  2:22.32  3:32.50    4:41.64   
  Cetus Espoo  4:46.00                 
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sergey Kuznetsov  2000    679  54.77  1:56.31  2:58.74    4:02.02   
  Cetus Espoo                   
                     
Joona Salminen  2000    481  1:05.03  2:14.92  3:24.12    4:31.51   
  Cetus Espoo  4:34.90                 
                     
Eetu Isosuo  2000    466  1:04.77  2:14.92  3:25.11    4:34.30   
  Cetus Espoo  4:31.79                 
                     
Alex Garcia De La CADeNA  2000    429  1:04.51  2:14.97  3:27.04    4:42.11   
  Cetus Espoo  4:31.94                 
                     
Joona Ruuskanen  2000              DNS   
  Cetus Espoo  4:42.67                 
                     
Veeti Laine  2000              DNF   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eetu Alitalo  1999    546  1:01.29  2:08.14  3:14.72    4:20.19   
  Cetus Espoo                   
                     
Santeri Huhtala  1998    499  1:04.07  2:12.67  3:20.84    4:28.17   
  Cetus Espoo  4:29.24                 
                     
Arttu Mäki  1998    471  1:04.88  2:15.23  3:24.78    4:33.41   
  Cetus Espoo  4:34.91                 
                     
Joonatan Lindfors  1999    467  1:04.77  2:14.49  3:24.57    4:34.24   
  Cetus Espoo  4:39.49                 
                     
Joel Vaitilo  1998    406  1:08.12  2:20.56  3:33.20    4:47.18   
  Cetus Espoo  4:49.86                 
                     
Frans Antila  1998    354  1:06.30  2:22.32  3:41.85    5:00.67   
  Cetus Espoo  4:52.48                 
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Valtteri Eloranta  1992    433  1:02.60  2:12.07  3:25.31    4:41.19   
  Cetus Espoo  4:37.50                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner