2022-01-19   10:59:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus GP pitkät nuoret

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Cetus GP pitkt nuoret    Tulostuspivmr  06 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:08   
  Jrjestj           
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 1, 100m Vapaauinti MIX Tytt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Vuokko Larjomaa  2007  Cetus Espoo    57.17        2:01.32   
Jade Brelo  2008  Cetus Espoo    56.12        2:04.39   
Lotta Turunen  2008  Cetus Espoo    1:02.25        2:10.46   
Emilyn Alexandra Savolainen  2007  Cetus Espoo            DNS   
Olivia Lytty  2007  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 1, 100m Vapaauinti MIX Tytt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Ccilia Richard  2006  Cetus Espoo    44.72        1:36.80   
                     
 
Laji 1, 100m Vapaauinti MIX Tytt, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Nea Hollstrm  2005  Cetus Espoo    44.53        1:32.50   
Milla Tahvanainen  2005  Cetus Espoo    47.09        1:36.47   
Oona Miettunen  2005  Cetus Espoo    46.83        1:37.05   
Kirke Mikk  2005  Cetus Espoo    51.98        1:55.09   
Siiri Pivrinta  2005  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 1, 100m Vapaauinti MIX Tytt, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Heidi Typpnen  2004  Cetus Espoo    42.48        1:30.25   
Aava Kiuru  2004  Cetus Espoo    46.83        1:36.45   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  06 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Cetus  Tulostusaika  10:08 
 
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Cetus GP pitkt nuoret    Tulostuspivmr  06 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:08   
  Jrjestj           
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 2, 100m Vapaauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Aleksi Sinisalo  2006  Cetus Espoo    40.22        1:31.07   
Tommi Mosconi  2008  Cetus Espoo    46.12        1:39.81   
Akseli Savolainen  2007  Cetus Espoo    48.94        1:48.26   
Severi Tammihovi  2009  Cetus Espoo    50.85        1:49.70   
Joonas Kernen  2007  Cetus Espoo    53.09        1:53.91   
Lenni Nevalainen  2007  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 2, 100m Vapaauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Riku Forsberg  2005  Cetus Espoo    44.55        1:36.49   
Evan Mustonen  2005  Cetus Espoo    48.82        1:47.39   
Totte Teittinen  2005  Cetus Espoo    51.72        1:50.57   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  06 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Cetus  Tulostusaika  10:08 
 
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Cetus GP pitkt nuoret    Tulostuspivmr  06 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:09   
  Jrjestj           
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Enna yrminen  2007  Cetus Espoo    1:32.48  3:17.63  5:04.96    6:43.49   
Matilda Leppnen  2007  Cetus Espoo    1:32.68  3:19.75  5:05.20    6:47.86   
Jenni Korkeamki  2007  Cetus Espoo    1:37.72  3:24.36  5:09.66    6:50.27   
Ellen Lindell  2007  Cetus Espoo    1:33.52  3:24.09  5:16.95    7:04.01   
Jenny Uusitalo  2007  Cetus Espoo    1:45.96  3:42.77  5:43.04    7:36.78   
Anna Salo  2007  Cetus Espoo    1:46.64  3:48.10  5:53.18    7:54.40   
Anja Miao  2007  Cetus Espoo    1:51.74  3:55.99  6:03.24    8:02.75   
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Louna Kasvio  2006  Cetus Espoo    1:13.48  2:34.12  3:55.78    5:15.18   
Wilma Sundt  2006  Cetus Espoo    1:16.08  2:39.68  4:02.82    5:22.59   
Annaliina Mnttri  2006  Cetus Espoo    1:24.90  2:58.22  4:28.58    5:56.46   
Enni Tammilehto  2006  Cetus Espoo    1:28.58  3:02.31  4:36.70    6:06.51   
Janina Granberg  2006  Vanders    1:28.85  3:04.39  4:39.94    6:08.37   
Ninja Brelo  2006  Cetus Espoo    1:34.58  3:13.01  4:51.61    6:26.69   
Amanda Nilsson  2006  Cetus Espoo    1:31.07  3:09.67  4:49.95    6:28.09   
Kia Mennen  2006  Cetus Espoo    1:34.76  3:11.90  4:51.89    6:29.78   
Iisa-lotta Rantaniitty  2006  Cetus Espoo    1:36.20  3:18.20  5:01.75    6:45.38   
10  Rebecca Risso Ricci  2006  Cetus Espoo    1:32.04  3:13.51  5:01.16    6:48.24   
11  Ruth Risso Ricci  2006  Cetus Espoo    1:38.63  3:28.74  5:20.24    7:02.94   
12  Iiris Soilevaara  2006  Cetus Espoo    1:37.90  3:27.69  5:17.52    7:02.95   
13  Malla Kostiainen  2006  Cetus Espoo    1:40.18  3:32.21  5:26.52    7:13.94   
14  Olesia Leshchuk  2006  Cetus Espoo    1:37.72  3:29.31  5:24.85    7:16.40   
15  Heidi Still  2006  Cetus Espoo    1:46.91  3:44.29  5:45.28    7:39.40   
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Kira Lindroos  2005  Cetus Espoo    1:11.15  2:28.89  3:46.38    5:01.90   
Tuuli Pippuri  2005  Cetus Espoo    1:12.43  2:29.71  3:46.76    5:03.02   
Anna Hakkarainen  2005  Cetus Espoo    1:14.48  2:34.60  3:55.32    5:13.77   
Siri Kaskeala  2005  Cetus Espoo    1:19.23  2:45.26  4:11.32    5:32.59   
Laura Kousa  2005  Cetus Espoo    1:19.51  2:46.03  4:11.69    5:34.22   
Ellen Kettunen  2005  Cetus Espoo    1:22.24  2:49.06  4:15.13    5:37.89   
Sofia Rinne  2005  Cetus Espoo    1:18.62  2:44.53  4:11.72    5:38.29   
Hanna Martola  2005  Cetus Espoo    1:21.38  2:48.29  4:15.26    5:39.22   
Rina Rantanen  2005  Cetus Espoo    1:21.44  2:49.23  4:16.41    5:41.24   
10  Sde Ryynnen  2005  Cetus Espoo    1:21.64  2:48.42  4:15.58    5:43.91   
11  Kukka Peill  2005  Cetus Espoo    1:21.63  2:48.76  4:16.76    5:44.74   
12  Jasmin Savonen  2005  Cetus Espoo    1:22.05  2:50.72  4:19.64    5:46.22   
13  Celina Siggberg  2005  Cetus Espoo    1:20.89  2:50.72  4:21.81    5:51.30   
14  Olivia Turtiainen  2005  Cetus Espoo    1:22.93  2:53.18  4:23.59    5:51.72   
15  Elina Ruha  2005  Cetus Espoo    1:25.22  2:55.38  4:27.05    5:56.38   
16  Laura Turunen  2005  Cetus Espoo    1:23.12  2:56.52  4:31.05    6:03.39   
17  Iida Siltala  2005  Cetus Espoo    1:21.68  2:56.18  4:33.66    6:09.20   
18  Venla Varvikko  2005  Cetus Espoo    1:26.80  3:05.37  4:44.13    6:21.79   
19  Juulia Lindfors  2005  Cetus Espoo    1:29.11  3:11.30  4:54.13    6:29.58   
20  Lumi Rossi  2005  Cetus Espoo    1:30.55  3:11.02  4:53.88    6:32.53   
21  Emma Lnnberg  2005  Cetus Espoo    1:31.38  3:12.62  4:58.17    6:41.04   
22  Ada Salaspuro  2005  Cetus Espoo    1:38.73  3:24.24  5:10.79    6:51.05   
23  Saara Raulos  2005  Cetus Espoo    1:34.28  3:22.79  5:09.34    6:52.00   
24  Kaarina Rihte  2005  Cetus Espoo    1:35.71  3:22.30  5:10.37    6:52.34   
25  Lotta Nevalainen  2005  Cetus Espoo    1:38.71  3:26.90  5:15.31    6:57.51   
26  Taru Lax  2005  Cetus Espoo    1:36.05  3:25.20  5:16.60    7:05.56   
27  Helmi Jmsn  2005  Cetus Espoo    1:45.88  3:41.97  5:40.66    7:36.84   
28  Emma Autio  2005  Cetus Espoo    1:44.51  3:43.05  5:41.35    7:37.63   
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Dina Sadojevic Jelacik  2004  Cetus Espoo    1:12.81  2:31.49  3:50.20    5:05.08   
Janita Severinkangas  2004  Cetus Espoo    1:20.72  2:46.41  4:12.42    5:35.83   
Iisa Karpela  2004  Cetus Espoo    1:19.88  2:47.04  4:14.74    5:39.99   
Diana Valero De La Iglesia  2004  Cetus Espoo    1:22.68  2:50.39  4:20.74    5:47.66   
Odessa Haikara  2004  Cetus Espoo    1:22.84  2:53.37  4:22.52    5:51.77   
Wilma Savonen  2004  Cetus Espoo    1:23.73  2:58.51  4:33.36    6:08.93   
Maisa Brusila  2004  Cetus Espoo    1:31.32  3:07.58  4:43.34    6:15.86   
Katarina Kobycheva  2004  Cetus Espoo    1:29.84  3:13.40  4:55.45    6:36.87   
Beata Koroknay-Pl  2004  Cetus Espoo    1:34.44  3:16.19  4:59.18    6:37.01   
10  Linnea Alakrkk  2004  Cetus Espoo    1:38.99  3:31.52  5:25.10    7:10.40   
Annika Idman  2004  Cetus Espoo            DNS   
Julia Yl-Autio  2004  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
Linda Ilonen  2004  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Emma Johansson  2003  Cetus Espoo    1:08.67  2:21.63  3:34.58    4:46.23   
Sofia Lngstrm  2003  Cetus Espoo    1:09.85  2:25.24  3:42.87    4:59.15   
Iina Von Schrowe  2003  Cetus Espoo    1:14.53  2:32.34  3:50.76    5:09.39   
Emmi Partanen  2003  Cetus Espoo    1:16.33  2:38.01  4:00.04    5:19.91   
Helle Peill  2003  Cetus Espoo    1:23.93  3:00.03  4:38.25    6:12.34   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  06 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Cetus  Tulostusaika  10:09 
 
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Cetus GP pitkt nuoret    Tulostuspivmr  06 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:09   
  Jrjestj           
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Risto Kallstrm  2006  Cetus Espoo    1:22.20  2:53.43  4:22.65    5:49.09   
Tomi Silander  2006  Cetus Espoo    1:25.06  2:59.40  4:32.21    5:59.02   
Benjamin Winqvist  2006  Cetus Espoo    1:35.39  3:22.80  5:12.68    6:56.00   
Aarne Laurila  2006  Cetus Espoo    1:40.57  3:35.03  5:30.29    7:14.48   
Luis Valero De La Iglesia  2006  Cetus Espoo    1:48.01  3:41.11  5:35.02    7:22.95   
Veeti Inkil  2006  Cetus Espoo    1:40.71  3:35.45  5:34.20    7:33.58   
Otto Vauhkonen  2007  Cetus Espoo    1:45.35  3:46.79  5:48.18    7:42.26   
Artemi Tsinjonni  2008  Cetus Espoo    1:48.32  3:46.82  5:50.68    7:54.92   
Marcel Branea  2006  Cetus Espoo    1:49.18  3:56.73  6:06.07    8:15.34   
10  Mikael Rasinmki  2006  Cetus Espoo    1:56.05  4:09.18  6:19.72    8:24.27   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Max Dahl  2005  Cetus Espoo    1:12.86  2:34.90  4:01.67    5:26.55   
Olli Paaskoski  2005  Cetus Espoo    1:19.93  2:47.57  4:16.10    5:43.05   
Eemil Reijonen  2005  Cetus Espoo    1:23.81  2:56.21  4:29.71    5:59.04   
Teo Mattelmki  2005  Cetus Espoo    1:28.45  3:00.76  4:34.11    6:03.59   
Eeli Partanen  2005  Cetus Espoo    1:27.16  3:02.07  4:39.28    6:11.54   
Ivan Gavrilov  2005  Cetus Espoo    1:34.00  3:19.95  5:08.94    6:56.27   
Oscar Westerberg  2005  Cetus Espoo    1:40.18  3:29.62  5:22.00    7:05.74   
Artem Haikara  2005  Cetus Espoo    1:47.03  3:48.32  5:51.90    7:54.81   
Rado Lindberg  2005  Cetus Espoo    1:52.21  4:01.83  6:17.51    8:25.05   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Juuso Pulkkinen  2004  Cetus Espoo    1:17.10  2:42.71  4:09.12    5:31.84   
Yufei Meng  2004  Cetus Espoo    1:19.98  2:49.64  4:20.41    5:48.71   
Nuutti Laitinen  2004  Cetus Espoo    1:17.57  2:47.23  4:19.21    5:49.28   
Lucas Lnnblad  2004  Cetus Espoo    1:22.02  2:52.46  4:23.15    5:51.41   
Leo Hautaniemi  2004  Cetus Espoo    1:25.85  2:56.21  4:27.08    5:56.21   
Samuel Saari  2004  Cetus Espoo    1:22.57  2:54.30  4:27.83    5:57.85   
Justus Holtari  2004  Cetus Espoo    1:25.84  3:01.12  4:38.45    6:13.20   
Joonas Patrik Pylvninen  2004  Cetus Espoo    1:27.69  3:02.93  4:38.79    6:14.96   
Yash Nagal  2004  Cetus Espoo    1:33.29  3:21.18  5:11.84    6:56.28   
Veerti Juurakko  2004  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Niklas Hatakka  2003  Cetus Espoo    1:04.47  2:15.35  3:26.03    4:34.46   
Luukas Vainio  2003  Cetus Espoo    1:11.29  2:27.52  3:44.47    5:00.56   
Matias Rasinmki  2003  Cetus Espoo    1:09.55  2:27.73  3:47.36    5:06.55   
Tuukka Inkil  2003  Cetus Espoo    1:13.68  2:33.89  3:51.96    5:08.34   
Niko Silander  2003  Cetus Espoo    1:40.29  3:31.62  5:22.96    7:08.19   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Mihail Khanoukaev  2002  Cetus Espoo    1:03.96  2:16.22  3:27.64    4:34.48   
Max strm  2002  Cetus Espoo    1:08.54  2:27.17  3:45.98    5:04.11   
Dorian Sadojevic Jelacik  2002  Cetus Espoo    1:12.69  2:34.20  3:57.63    5:15.91   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  06 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Cetus  Tulostusaika  10:09 
 
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Cetus GP pitkt nuoret    Tulostuspivmr  06 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:09   
  Jrjestj           
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Jutta Jauhiainen  2004  Cetus Espoo    1:14.75  2:32.90  3:50.03  5:06.65  10:13.31   
          6:24.17  7:41.14  8:58.74       
Greta Beszteri  2004  Cetus Espoo    1:12.64  2:31.32  3:50.66  5:10.03  10:18.76   
          6:28.43  7:47.24  9:04.84       
Saga Kovanen  2004  Cetus Espoo    1:15.54  2:37.53  3:58.71  5:22.29  10:49.80   
          6:46.51  8:08.33  9:30.93       
Helmi Haverinen  2004  Cetus Espoo    1:16.83  2:40.85  4:05.36  5:31.05  10:58.53   
          6:56.00  8:20.60  9:40.87       
Pinja Nieminen  2004  Cetus Espoo    1:12.98  2:34.85  3:58.19  5:22.30  11:00.41   
          6:45.49  8:10.74  9:35.00       
Ciara Wacklin  2004  Cetus Espoo    1:15.99  2:39.27  4:02.54  5:26.97  11:02.02   
          6:51.73  8:17.25  9:41.58       
                     
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Laura Kellberg  2003  Cetus Espoo    1:08.44  2:23.50  3:37.76  4:52.21  9:44.24   
          6:06.22  7:19.80  8:33.59       
Vilhelmiina Leppnen  2003  Cetus Espoo    1:09.83  2:24.95  3:40.14  4:55.95  9:58.25   
          6:11.82  7:27.74  8:44.34       
Rza Nagy  2003  Cetus Espoo    1:12.47  2:29.55  3:46.32  5:03.19  10:07.78   
          6:19.88  7:35.77  8:53.30       
Julia Peltola  2003  Cetus Espoo    1:11.12  2:29.37  3:47.56  5:06.43  10:20.09   
          6:25.24  7:43.91  9:02.94       
Milla-lotta Tapanainen  2003  Cetus Espoo    1:13.43  2:32.42  3:51.59  5:11.49  10:24.45   
          6:30.30  7:50.21  9:08.61       
Cindy Palm  2003  Cetus Espoo    1:12.54  2:31.49  3:51.10  5:11.56  10:27.34   
          6:30.67  7:50.59  9:09.54       
Diana Seiger  2003  Cetus Espoo    1:17.21  2:39.52  3:59.21  5:18.29  10:32.27   
          6:36.93  7:56.30  9:15.35       
Essi Salokorpi  2003  Cetus Espoo    1:15.98  2:36.27  3:56.73  5:17.47  10:39.52   
          6:36.91  7:58.38  9:20.01       
Sanna Valkonen  2003  Cetus Espoo    1:15.13  2:36.13  3:58.54  5:21.78  10:47.16   
          6:44.91  8:08.53  9:31.32       
10  Delia Helena Aho  2003  Cetus Espoo    1:18.99  2:44.08  4:08.21  5:32.18  11:02.65   
          6:57.14  8:20.73  9:43.77       
11  Martina Uusitalo  2003  Cetus Espoo    1:16.32  2:41.90  4:08.01  5:34.13  11:09.36   
          6:59.89  8:25.78  9:49.97       
12  Siiri Hargreaves  2003  Cetus Espoo    1:17.50  2:44.02  4:11.59  5:40.20  11:26.67   
          7:09.19  8:37.46  10:05.29       
13  Edit Kull  2003  Cetus Espoo    1:16.98  2:44.91  4:15.04  5:45.41  11:37.90   
          7:14.61  8:43.61  10:12.83       
Nea Grundstrm  2003  Cetus Espoo            DNS   
                     
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  06 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Cetus  Tulostusaika  10:09 
 
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Cetus GP pitkt nuoret    Tulostuspivmr  06 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:09   
  Jrjestj           
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Akseli Leppnen  2004  Cetus Espoo    1:12.08  2:34.18  3:56.00  5:18.71  10:37.47   
          6:39.46  8:00.60  9:21.31       
Viktor Asklf  2004  Cetus Espoo    1:17.21  2:41.78  4:07.29  5:31.98  11:12.99   
          6:56.20  8:21.97  9:48.47       
                     
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Alexander Huhtala  2003  Cetus Espoo    1:12.41  2:29.51  3:46.56  5:04.04  10:06.55   
          6:21.64  7:37.85  8:53.95       
Oskari Repo  2003  Cetus Espoo    1:13.76  2:32.30  3:51.04  5:10.16  10:23.10   
          6:28.72  7:48.01  9:06.47       
Leevi Ylikulppi  2003  Cetus Espoo    1:13.69  2:31.50  3:49.80  5:08.80  10:23.18   
          6:28.26  7:47.73  9:06.69       
Roni Severinkangas  2003  Cetus Espoo    1:11.38  2:35.43  4:00.69  5:26.08  10:58.78   
          6:51.53  8:15.86  9:38.26       
Tuomas Peltola  2003  Cetus Espoo    1:18.96  2:45.71  4:13.80  5:41.79  11:23.17   
          7:09.31  8:36.60  10:02.19       
Atte Poikela  2003  Cetus Espoo    1:20.00  2:48.99  4:19.51  5:48.57  11:45.15   
          7:19.17  8:49.09  10:19.44       
Sam Zamanimehr  2003  Cetus Espoo    1:18.52  2:45.92  4:14.84  5:46.14  11:48.15   
          7:18.45  8:50.05  10:20.33       
Mattias Janhunen  2003  Cetus Espoo    1:27.24  3:06.47  4:44.84  6:23.90  12:49.79   
          8:01.94  9:40.05  11:19.10       
Kiarash Javidi Firooz Toussi  2003  Cetus Espoo    1:23.99  3:02.10  4:40.94  6:20.98  12:52.42   
          7:59.45  9:39.75  11:17.99       
10  Ilmari Laitala  2003  Cetus Espoo    1:43.94  3:38.05  5:33.53  7:29.88  14:58.38   
          9:24.83  11:19.46  13:13.44       
Rasmus Mykknen  2003  Cetus Espoo            DSQ   
                     
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Oskari Aalto  2002  Cetus Espoo    1:03.60  2:10.91  3:18.68  4:26.20  8:55.73   
          5:33.47  6:41.36  7:49.05       
Oscar Skjl  2002  Cetus Espoo    1:03.60  2:12.13  3:20.23  4:28.34  8:58.35   
          5:36.17  6:44.69  7:53.11       
Leo Mikkonen  2002  Cetus Espoo    1:06.09  2:17.24  3:28.61  4:40.17  9:31.71   
          5:52.29  7:05.53  8:19.12       
Verneri Viisanen  2002  Cetus Espoo    1:05.90  2:17.29  3:29.74  4:43.68  9:35.52   
          5:57.16  7:10.16  8:23.13       
Elias Jskelinen  2002  Cetus Espoo    1:14.03  2:34.32  3:55.91  5:17.07  10:35.95   
          6:38.13  7:59.89  9:20.53       
Otto Sormunen  2002  Cetus Espoo    1:12.11  2:35.00  3:57.92  5:22.30  10:56.24   
          6:47.85  8:12.96  9:37.55       
Joel Syrj  2002  Cetus Espoo            DNF   
                     
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  06 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Cetus  Tulostusaika  10:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner