2018-10-21   18:35:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset XVI Marli Junior Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  XVI Marli Junior Games    Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:57   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 7, T10,T12,T15 100m vu, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: Mauno Catering 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mirelle Hirsiniemi  2007    341  35.79        1:14.50   
  Aurajoen Uinti  1:15.49                 
                     
Linnea Koski  2007    243  39.39        1:23.39   
  Aurajoen Uinti  1:24.65                 
                     
Jenni Korkeamäki  2007    229  40.91        1:25.04   
  Cetus Espoo  1:27.84                 
                     
Ines Pälviranta  2007    222  40.56        1:25.86   
  Uinti Tampere  1:25.08                 
                     
Saara Lehto  2007    222  42.16        1:25.95   
  Rauman Uimaseura  1:29.65                 
                     
Enna Äyrämöinen  2007    217  41.07        1:26.56   
  Cetus Espoo  1:23.97                 
                     
Matilda Leppänen  2007    215  41.07        1:26.90   
  Cetus Espoo  1:28.62                 
                     
Elli Isometsä  2007    205  41.77        1:28.17   
  Kankaanpään Uimarit  1:26.85                 
                     
Peppi Lehtinen  2007    182  42.87        1:31.77   
  Kankaanpään Uimarit  1:27.93                 
                     
10  Inka Ailanen  2007    179  44.07        1:32.29   
  Swimming Team Rauma  1:38.59                 
                     
11  Miisa Järvinen  2007    156  45.77        1:36.63   
  Aurajoen Uinti  1:44.59                 
                     
12  Emmiina Eho  2007    155  45.22        1:36.85   
  Uinti Tampere  1:36.75                 
                     
13  Amanda Ahinko  2007    152  45.38        1:37.50   
  Ålands Simförening  1:39.74                 
                     
14  Minea Kumlander  2007    143  47.01        1:39.51   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:40.17                 
                     
15  Nella Imponen  2007    142  47.52        1:39.69   
  Aurajoen Uinti  1:43.81                 
                     
16  Adalmiina Levula  2007    141  49.67        1:39.88   
  Kankaanpään Uimarit  1:40.19                 
                     
17  Fia Metsola  2007    141  48.52        1:39.90   
  Ålands Simförening  1:42.69                 
                     
18  Kätlin Ploompuu  2007    141  47.08        1:39.99   
  Riihimäen Uimaseura  1:47.07                 
                     
19  Agnes Ruusumo  2007    139  50.71        1:40.46   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:44.27                 
                     
20  Ffion Watkins  2008    132  46.58        1:42.16   
  Ålands Simförening                   
                     
21  Rebecca Mäkinen  2008    128  48.72        1:43.17   
  Uinti Tampere  1:43.12                 
                     
22  Aurora Änäkkälä  2007    127  47.60        1:43.53   
  Salon Uimarit  1:42.18                 
                     
23  Naomi Leo  2007    122  47.20        1:44.80   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:47.77                 
                     
24  Justiina Junnila  2007    122  50.25        1:44.88   
  Aurajoen Uinti  1:46.21                 
                     
25  Jasmiina Laitinen  2008    122  46.36        1:44.94   
  Aurajoen Uinti  1:59.52                 
                     
26  Ella Valdolin  2007    117  50.66        1:46.19   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:47.06                 
                     
27  Nova Larsson  2007    116  50.92        1:46.60   
  Ålands Simförening  1:41.05                 
                     
28  Amanda Vuori  2007    113  52.47        1:47.54   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:47.98                 
                     
29  Senja Pakkanen  2008    111  54.23        1:48.16   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
30  Stella Laukkanen  2007    107  51.19        1:49.37   
  Uinti Tampere  1:52.42                 
                     
31  Selma Ala-Karvia  2008    94  52.62        1:54.10   
  Uinti Tampere                   
                     
32  Netta Halttunen  2007    94  53.65        1:54.16   
  Uinti Tampere  1:52.36                 
                     
33  Matilda Saarinen  2008    73  55.98        2:04.01   
  Salon Uimarit                   
                     
Silvia Koskela  2007              DSQ   
  Uinti Tampere  1:35.78                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 7, T10,T12,T15 100m vu, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: Mauno Catering 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sonila Selimi  2005    453  32.70        1:07.74   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:06.13                 
                     
Nelli Rauhanen  2005    435  33.00        1:08.69   
  Raision Urheilijat  1:09.29                 
                     
Kira Lindroos  2005    430  33.36        1:08.94   
  Cetus Espoo  1:08.03                 
                     
Louna Kasvio  2006    398  33.40        1:10.77   
  Cetus Espoo  1:13.42                 
                     
Roosa Tuomainen  2005    394  34.17        1:10.97   
  Salon Uimarit  1:10.47                 
                     
Ellen Kaituri  2006    394  33.99        1:11.01   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:09.99                 
                     
Kukka Kangas  2005    393  34.84        1:11.02   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:09.38                 
                     
Sini Mäkilä  2006    375  35.03        1:12.19   
  Raision Urheilijat  1:14.01                 
                     
Elsa Vira  2006    374  34.20        1:12.24   
  Aurajoen Uinti  1:14.65                 
                     
10  Anniina Ahonen  2005    373  34.69        1:12.28   
  Hyvinkään Uimaseura  1:11.26                 
                     
11  Julianna Kurkela  2005    357  33.80        1:13.36   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:12.04                 
                     
12  Wilma Sundt  2006    356  34.31        1:13.45   
  Cetus Espoo  1:14.14                 
                     
13  Noora Suonsivu  2005    346  35.53        1:14.13   
  Porin Uimaseura  1:15.27                 
                     
14  Minttu Kiili  2005    344  35.27        1:14.23   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:12.06                 
                     
15  Sofia Rinne  2005    341  35.72        1:14.45   
  Cetus Espoo  1:16.51                 
                     
16  Laura Kousa  2005    341  35.62        1:14.46   
  Cetus Espoo  1:16.79                 
                     
17  Maura Bergström  2005    338  36.40        1:14.71   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:12.70                 
                     
18  Maija Hinkkala  2005    334  35.47        1:15.01   
  Riihimäen Uimaseura  1:13.96                 
                     
19  Olivia Turtiainen  2005    331  35.33        1:15.21   
  Cetus Espoo  1:19.48                 
                     
20  Siri Kaskeala  2005    326  36.48        1:15.64   
  Cetus Espoo  1:12.85                 
                     
21  Katriina Kallio  2006    323  36.38        1:15.84   
  Raision Urheilijat  1:15.20                 
                     
22  Hanna Martola  2005    320  36.26        1:16.06   
  Cetus Espoo  1:19.83                 
                     
23  Ella Suominen  2005    316  35.61        1:16.37   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:11.87                 
                     
24  Saana Perkkiö  2005    299  36.19        1:17.82   
  Riihimäen Uimaseura  1:18.41                 
                     
25  Tiitu Koskinen  2005    283  36.83        1:19.28   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:21.07                 
                     
26  Kaarina Rihte  2005    279  37.45        1:19.64   
  Cetus Espoo  1:22.89                 
                     
27  Mette Peltola  2005    262  37.69        1:21.30   
  Raision Urheilijat  1:21.22                 
                     
28  Lumi Rossi  2005    260  39.60        1:21.56   
  Cetus Espoo  1:27.75                 
                     
29  Iida Siltala  2005    259  36.95        1:21.57   
  Cetus Espoo  1:21.99                 
                     
30  Karoliina Salmi  2006    258  39.91        1:21.77   
  Pihlava Työväen Urheilijat  1:24.30                 
                     
31  Pilvi Österman  2005    254  38.90        1:22.17   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:22.38                 
                     
32  Kerttu Virta  2006    251  39.31        1:22.51   
  Raision Urheilijat  1:22.60                 
                     
33  Siiri Lahtinen  2006    249  36.66        1:22.75   
  Rauman Uimaseura  1:25.78                 
                     
34  Amanda Koistinen  2005    247  38.77        1:22.91   
  Aurajoen Uinti  1:22.62                 
                     
35  Anna Hynönen  2006    235  40.09        1:24.31   
  Uinti Tampere  1:28.71                 
                     
36  Venla Varvikko  2005    233  38.10        1:24.50   
  Cetus Espoo  1:22.89                 
                     
37  Rebecca Risso Ricci  2006    231  39.79        1:24.81   
  Cetus Espoo  1:23.52                 
                     
38  Wilma Wallenius  2005    223  40.38        1:25.73   
  Nurmijärven Uinti  1:26.34                 
                     
39  Janica Nieminen  2005    221  39.85        1:26.09   
  Nurmijärven Uinti  1:23.91                 
                     
40  Iida Vartiainen  2006    221  39.37        1:26.10   
  Aurajoen Uinti  1:27.08                 
                     
41  Iisa-Lotta Rantaniitty  2006    219  40.67        1:26.29   
  Cetus Espoo  1:27.43                 
                     
42  Oona Turunen  2006    219  41.67        1:26.30   
  Kankaanpään Uimarit  1:24.86                 
                     
43  Tilda Aaltonen  2006    219  40.20        1:26.32   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:30.76                 
                     
44  Ninja Brelo  2006    217  39.22        1:26.56   
  Cetus Espoo  1:36.12                 
                     
45  Emma Lönnberg  2005    215  40.96        1:26.80   
  Cetus Espoo  1:27.25                 
                     
46  Elli Lenkkeri  2006    213  40.86        1:27.08   
  Nurmijärven Uinti  1:28.72                 
                     
47  Ella-Maria Salminen  2006    212  40.04        1:27.21   
  Porin Pyrintö  1:28.76                 
                     
48  Janna Tepsa  2005    209  40.37        1:27.62   
  Uimaseura Kaarina  1:27.94                 
                     
49  Siiri Ruponen  2005    207  41.83        1:27.94   
  Riihimäen Uimaseura  1:29.21                 
                     
50  Pinja Pakkanen  2006    206  41.37        1:28.05   
  Kankaanpään Uimarit  1:25.94                 
                     
51  Iiris Soilevaara  2006    205  41.08        1:28.15   
  Cetus Espoo  1:30.75                 
                     
52  Saara Raulos  2005    201  40.97        1:28.83   
  Cetus Espoo  1:29.08                 
                     
53  Ruth Risso Ricci  2006    198  42.68        1:29.27   
  Cetus Espoo  1:25.54                 
                     
54  Venny Korjonen  2005    194  42.74        1:29.79   
  Uinti Tampere  1:34.96                 
                     
55  Olivia Levula  2006    191  43.63        1:30.35   
  Kankaanpään Uimarit  1:24.11                 
                     
56  Eerika Turunen  2005    189  41.29        1:30.65   
  Uinti Tampere  1:28.14                 
                     
57  Kätrin Koppel  2005    182  43.86        1:31.72   
  Rauman Uimaseura  1:30.94                 
                     
58  Malla Kostiainen  2006    181  44.93        1:31.90   
  Cetus Espoo  1:33.99                 
                     
59  Kerttu Heinä  2006    179  42.59        1:32.22   
  Salon Uimarit  1:30.54                 
                     
60  Kerttu Laaksonen  2006    177  42.80        1:32.61   
  Raision Urheilijat  1:30.62                 
                     
61  Fia Meltovaara  2006    171  44.14        1:33.70   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:32.31                 
                     
62  Peppi Peltotalo  2006    171  44.55        1:33.77   
  Uinti Tampere  1:34.43                 
                     
63  Saana Keskinen  2005    171  45.85        1:33.78   
  Uinti Tampere  1:38.38                 
                     
64  Inka Poikolainen  2005    168  43.96        1:34.17   
  Nurmijärven Uinti                   
                     
65  Maija Nurminen  2005    167  44.59        1:34.53   
  Salon Uimarit  1:32.55                 
                     
66  Bianca Flöjt  2005    166  46.39        1:34.67   
  Ålands Simförening  1:38.77                 
                     
67  Gabriella Vesterkvist  2006    164  45.27        1:34.98   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:34.43                 
                     
68  Ada Salaspuro  2005    160  44.52        1:35.82   
  Cetus Espoo  1:36.97                 
                     
69  Maisa Savisto  2006    157  45.59        1:36.46   
  Uinti Tampere  1:34.73                 
                     
70  Viivi Laiho  2005    154  44.06        1:37.06   
  Aurajoen Uinti  1:42.70                 
                     
71  Krista Viitanen  2005    150  45.34        1:37.84   
  Riihimäen Uimaseura  1:39.33                 
                     
72  Milja Prepula  2006    148  47.14        1:38.34   
  Uinti Tampere  1:37.43                 
                     
73  Tindra Sjöström  2005    147  47.23        1:38.47   
  Ålands Simförening  1:34.86                 
                     
74  Alexa Korkiakoski  2006    147  48.15        1:38.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:40.49                 
                     
75  Elli Kenttälä  2006    146  45.06        1:38.76   
  Uinti Tampere  1:38.96                 
                     
76  Veera Rantala  2006    143  47.61        1:39.49   
  Uinti Tampere  1:40.20                 
                     
77  Viivi Kiiveri  2006    142  45.43        1:39.57   
  Uinti Tampere  1:37.43                 
                     
78  Nelli Lehtonen  2006    140  49.21        1:40.15   
  Uinti Tampere  1:52.72                 
                     
79  Elina Toivonen  2006    137  46.86        1:40.86   
  Aurajoen Uinti  1:46.54                 
                     
80  Judit Lindén  2006    135  45.53        1:41.31   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:39.47                 
                     
81  Veera Pettinen  2005    131  49.81        1:42.36   
  Uinti Tampere  1:47.78                 
                     
82  Elsa Koskinen  2006    129  48.60        1:42.92   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:43.64                 
                     
83  Nea Elomaa  2006    123  49.57        1:44.45   
  Uinti Tampere  1:46.86                 
                     
84  Iisa Lavikainen  2006    122  48.76        1:44.71   
  Hyvinkään Uimaseura  1:56.59                 
                     
85  Maija Grönholm  2006    120  49.71        1:45.41   
  Aurajoen Uinti  1:48.09                 
                     
86  Alexandra Julin  2005    119  50.40        1:45.57   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:48.11                 
                     
87  Ronja Mäkelä  2005    111  48.81        1:48.24   
  Salon Uimarit  1:51.28                 
                     
88  Linda Möttönen  2006    98  52.95        1:52.60   
  Uinti Tampere  2:04.07                 
                     
89  Anna Selin  2006    91  54.16        1:55.40   
  Uinti Tampere  1:56.58                 
                     
90  Siiri Keskimäki  2006    85  55.71        1:57.96   
  Salon Uimarit  1:59.06                 
                     
91  Sonja Heikkilä  2006    71  56.91        2:05.65   
  Salon Uimarit  1:54.04                 
                     
92  Iina Salmivaara  2006    63  1:01.72        2:10.47   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
93  Salla-Mari Koskinen  2006    54  1:04.62        2:17.66   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Ada Niemi  2005              DSQ   
  Uinti Tampere  1:39.74                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Sara Suonio  2006              DSQ   
  Salon Uimarit  1:45.84                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Venla Vuorivirta  2005              DSQ   
  Uinti Tampere  1:36.39                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Vilma Manninen  2005              DSQ   
  Salon Uimarit  1:29.11                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 7, T10,T12,T15 100m vu, Loppukilpailut 13 - 15 v 
Sponsori: Mauno Catering 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emma Uusküla  2002    645  29.59        1:00.24   
  Aurajoen Uinti  1:01.35                 
                     
Siiri Einiö  2003    632  28.91        1:00.66   
  Gladius Kirkkonummi  1:00.63                 
                     
Jessica Kujanpää  2002    594  29.59        1:01.91   
  Aurajoen Uinti  1:01.79                 
                     
Oona Laakso  2002    576  29.36        1:02.56   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:01.53                 
                     
Lotta Pälsi  2004    575  30.17        1:02.59   
  Helsingfors Simsällskap  1:01.86                 
                     
Peppi Pinomäki  2002    555  30.00        1:03.34   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:02.35                 
                     
Hilda Helo  2003    497  32.04        1:05.71   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:06.06                 
                     
Ethel Piksilä  2003    496  32.47        1:05.76   
  Helsingfors Simsällskap  1:06.30                 
                     
Tinja Lasonen  2004    483  31.96        1:06.31   
  Porin Uimaseura  1:07.36                 
                     
10  Siiri Toiva  2002    478  31.67        1:06.54   
  Nokian Pyry  1:06.82                 
                     
11  Alida Öhberg  2002    478  31.65        1:06.55   
  Aurajoen Uinti  1:07.15                 
                     
12  Olivia Koski  2002    474  31.85        1:06.73   
  Aurajoen Uinti  1:07.10                 
                     
13  Nita Tenho  2004    468  32.35        1:07.04   
  Pihlava Työväen Urheilijat  1:08.67                 
                     
14  Helmiina Toivonen  2004    462  31.81        1:07.32   
  Helsingfors Simsällskap  1:06.82                 
                     
15  Iiris Yli-Jama  2003    452  32.33        1:07.83   
  Salon Uimarit  1:07.10                 
                     
16  Ninni Eriksson  2003    447  32.61        1:08.06   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:07.13                 
                     
17  Stella Freystätter  2003    447  33.61        1:08.07   
  Helsingfors Simsällskap  1:07.36                 
                     
18  Siiri Reiniluoto  2003    441  32.78        1:08.36   
  Helsingfors Simsällskap  1:06.54                 
                     
19  Aamu Änkilä  2004    439  32.16        1:08.47   
  Helsingfors Simsällskap  1:07.76                 
                     
20  Wilma Långström  2004    430  33.05        1:08.96   
  Helsingfors Simsällskap  1:08.72                 
                     
21  Pinja Österman  2002    424  32.17        1:09.29   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:07.94                 
                     
22  Anni Korhonen  2003    421  34.16        1:09.41   
  Raision Urheilijat  1:07.85                 
                     
23  Maija Björkholm  2003    420  34.60        1:09.50   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:09.94                 
                     
24  Iida Savulahti  2004    415  33.69        1:09.79   
  Riihimäen Uimaseura  1:10.93                 
                     
25  Helka Suomäki  2003    411  33.07        1:09.97   
  Aurajoen Uinti  1:10.90                 
                     
26  Odelia Oinas  2003    409  34.82        1:10.11   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:13.88                 
                     
27  Peppi Hölsö  2003    408  34.74        1:10.15   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:10.62                 
                     
28  Oona Sirkiä  2004    404  33.54        1:10.39   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:09.67                 
                     
29  Ella Nihtilä  2004    397  33.23        1:10.78   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:10.27                 
                     
30  Minea Wiren  2003    381  34.46        1:11.77   
  Nokian Pyry  1:10.74                 
                     
31  Sonja Salmimies  2004    381  34.11        1:11.78   
  Nurmijärven Uinti  1:11.38                 
                     
32  Siiri Tiilikka  2004    380  35.35        1:11.84   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:12.66                 
                     
33  Lotta Heinimäki  2003    379  34.70        1:11.89   
  Helsingfors Simsällskap  1:10.91                 
                     
34  Siiri Niskasaari  2004    379  35.48        1:11.91   
  Pihlava Työväen Urheilijat  1:14.71                 
                     
35  My Laverman  2004    375  34.26        1:12.16   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:11.69                 
                     
36  Heinä Tanskanen  2003    371  34.90        1:12.42   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:13.12                 
                     
37  Vlada Guljajeva  2004    368  34.41        1:12.59   
  Hyvinkään Uimaseura  1:12.33                 
                     
38  Nanna Sinerkari  2004    367  32.10        1:12.70   
  Helsingfors Simsällskap  1:10.27                 
                     
39  Peppi Kolari  2003    366  34.09        1:12.75   
  Aurajoen Uinti  1:13.78                 
                     
40  Olivia Oinas  2003    365  35.18        1:12.82   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:14.56                 
                     
41  Peppi Vesalainen  2004    364  33.89        1:12.89   
  Helsingfors Simsällskap  1:12.18                 
                     
42  Manja Lindell  2004    362  34.99        1:12.98   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:12.24                 
                     
43  Annaliina Hintukainen  2002    359  34.70        1:13.23   
  Aurajoen Uinti  1:12.54                 
                     
44  Anniina Haarala  2004    353  35.83        1:13.63   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:11.73                 
                     
45  Nea Juslén  2002    348  35.63        1:13.95   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:12.40                 
                     
46  Isla Pinta  2002    347  34.86        1:14.05   
  Raision Urheilijat  1:14.34                 
                     
47  Odessa Haikara  2004    343  34.98        1:14.33   
  Cetus Espoo  1:14.99                 
                     
48  Ella Nore  2002    341  34.83        1:14.49   
  Pihlava Työväen Urheilijat  1:14.45                 
                     
49  Sanna Pajula  2003    338  35.75        1:14.72   
  Kankaanpään Uimarit  1:16.47                 
                     
50  Tiia Kuisma  2003    337  34.67        1:14.76   
  Hyvinkään Uimaseura  1:14.84                 
                     
51  Alexandra Nikkinen  2003    332  35.71        1:15.13   
  Helsingfors Simsällskap  1:14.60                 
                     
52  Cecilia Serovuo  2004    330  35.62        1:15.31   
  Helsingfors Simsällskap  1:14.77                 
                     
53  Sanni Jouppi  2004    315  36.63        1:16.47   
  Swimming Team Rauma  1:17.03                 
                     
54  Laura Kinnunen  2002    310  36.41        1:16.92   
  Aurajoen Uinti  1:17.58                 
                     
55  Aada Rantanen  2004    303  37.13        1:17.48   
  Raision Urheilijat  1:19.81                 
                     
56  Miisa Mäkelä  2002    285  37.78        1:19.03   
  Helsingfors Simsällskap  1:15.04                 
                     
57  Pinja Kallio  2004    283  37.33        1:19.23   
  Kankaanpään Uimarit  1:20.22                 
                     
58  Ni Lam  2002    276  37.47        1:19.93   
  Aurajoen Uinti  1:21.06                 
                     
59  Noora Ketola  2003    235  40.11        1:24.26   
  Aurajoen Uinti  1:29.66                 
                     
60  Joanna Hauhia  2004    231  38.74        1:24.84   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:23.62                 
                     
61  Aada Berg  2004    229  42.24        1:25.07   
  Porin Pyrintö  1:30.48                 
                     
62  Milja Santavirta  2004    210  40.94        1:27.57   
  Porin Pyrintö  1:29.35                 
                     
63  Vilmiina Weckman  2004    199  42.47        1:29.14   
  Riihimäen Uimaseura  1:27.13                 
                     
64  Aino Manner  2004    181  41.65        1:31.95   
  Porin Pyrintö  1:41.68                 
                     
65  Anastasia Lausi  2003    155  46.02        1:36.75   
  Kankaanpään Uimarit  1:45.78                 
                     
66  Antonia Topoeva  2004    132  47.77        1:42.00   
  Ålands Simförening  1:45.74                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  11:57 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner