2017-05-30   13:02:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP sku

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Cetus GP sku    Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  08:49   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  23 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Jenny Uusitalo  2007  Cetus Espoo    55.00  1:52.22  2:52.55    3:45.36   
Anna Salo  2007  Cetus Espoo    55.31  1:51.50  3:02.14    3:53.48   
Ellen Lindell  2007  Cetus Espoo    57.14  1:56.78  3:05.59    3:55.59   
Anja Miao  2007  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Heta Kosunen  2006  Cetus Espoo    51.77  1:44.51  2:52.99    3:42.51   
Olesia Leshchuk  2006  Cetus Espoo    59.52  2:03.97  3:13.14    4:05.06   
Heidi Still  2006  Cetus Espoo    53.84  1:55.68  3:11.13    4:05.12   
Amanda Nilsson  2006  Cetus Espoo            DNS   
Laura Zurban  2006  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Kaarina Rihte  2005  Cetus Espoo    42.26  1:43.52  2:39.30    3:23.97   
Juulia Lindfors  2005  Cetus Espoo    55.51  1:51.02  2:47.72    3:32.93   
Lotta Nevalainen  2005  Cetus Espoo    54.58  1:51.21  2:52.54    3:38.87   
Isabella Hale  2005  Cetus Espoo    51.15  1:49.98  2:52.88    3:40.87   
Taru Lax  2005  Cetus Espoo    50.95  1:50.38  2:58.51    3:48.07   
Milla Tahvanainen  2005  Cetus Espoo    56.07  1:53.65  3:03.44    3:52.17   
Helmi Jämsén  2005  Cetus Espoo    53.20  1:58.84  3:05.82    3:58.86   
Emma Autio  2005  Cetus Espoo    59.31  2:00.15  3:09.11    4:01.87   
                     
 
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Saga Kovanen  2004  Cetus Espoo    37.11  1:20.90  2:12.82    2:50.92   
Pinja Nieminen  2004  Cetus Espoo    38.81  1:24.50  2:12.19    2:53.36   
Ciara Wacklin  2004  Cetus Espoo    38.23  1:25.05  2:18.86    2:58.28   
Janita Severinkangas  2004  Cetus Espoo    38.87  1:29.15  2:25.03    3:07.68   
Wilma Savonen  2004  Cetus Espoo    42.89  1:31.93  2:28.14    3:11.79   
Linda Ilonen  2004  Cetus Espoo    47.96  1:39.15  2:34.19    3:16.91   
Julia Ylä-Autio  2004  Cetus Espoo    48.58  1:42.65  2:42.22    3:33.96   
Linnea Alakörkkö  2004  Cetus Espoo    47.14  1:44.97  2:47.25    3:40.82   
Annika Idman  2004  Cetus Espoo    55.73  2:04.15  3:05.20    3:59.76   
Dina Sadojevic Jelacik  2004  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Laura Kellberg  2003  Cetus Espoo    35.01  1:14.68  2:05.88    2:41.80   
Vilhelmiina Leppänen  2003  Cetus Espoo    34.81  1:18.46  2:05.89    2:41.82   
Julia Peltola  2003  Cetus Espoo    35.01  1:19.58  2:08.52    2:46.00   
Róza Nagy  2003  Cetus Espoo    35.78  1:18.66  2:07.55    2:46.03   
Iina Von Schrowe  2003  Cetus Espoo    38.70  1:21.89  2:20.03    2:57.37   
Martina Uusitalo  2003  Cetus Espoo    43.13  1:27.07  2:20.41    2:59.48   
Emmi Partanen  2003  Cetus Espoo    40.93  1:31.75  2:21.79    3:01.83   
Diana Seiger  2003  Cetus Espoo    40.44  1:26.77  2:23.92    3:04.28   
Delia Helena Aho  2003  Cetus Espoo    43.50  1:30.54  2:27.17    3:05.11   
10  Siiri Hargreaves  2003  Cetus Espoo    40.29  1:29.97  2:26.71    3:08.69   
11  Edit Kull  2003  Cetus Espoo    40.75  1:28.94  2:24.46    3:10.60   
12  Essi Salokorpi  2003  Cetus Espoo    44.36  1:34.34  2:30.15    3:11.16   
13  Helle Peill  2003  Cetus Espoo    49.08  1:43.32  2:48.64    3:34.87   
Aada Laitila  2003  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Sanna Valkonen  2003  Cetus Espoo            DSQ  SU->RU 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Verna Rostedt  2002  Cetus Espoo    34.90  1:18.16  2:05.96    2:43.32   
Jenni Alanen  2002  Cetus Espoo    39.61  1:25.33  2:18.24    2:54.41   
Cami Wacklin  2002  Cetus Espoo    39.80  1:23.98  2:18.12    2:57.31   
                     
 
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Nelli Ohvo  2001  Cetus Espoo    35.85  1:19.74  2:03.55    2:39.85   
                     
 
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 18 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Peppi Päiviö  1999  Cetus Espoo    33.36  1:12.76  2:00.38    2:37.49   
Sofia Lehtinen  2000  Cetus Espoo    35.49  1:18.72  2:03.40    2:39.17   
Siiri Salokorpi  2000  Cetus Espoo    39.52  1:25.66  2:15.87    2:54.41   
Roosa-Maria Tempakka  2000  Simmis Grani    37.10  1:25.13  2:15.26    2:55.42   
Marie Währn  2000  Cetus Espoo    39.88  1:28.83  2:24.34    3:04.56   
Helena Knaapi  1999  Cetus Espoo            DNS   
Myra Bengts  2000  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 19 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Tanja Ruohoniemi  1995  Cetus Espoo    30.72  1:12.01  1:56.83    2:31.87   
Yvonne Tollander  1997  Cetus Espoo    30.95  1:13.46  1:58.82    2:34.77   
Ylva Sjölund  1998  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:49 
 
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Cetus GP sku    Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  08:49   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  23 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Aarne Laurila  2006  Cetus Espoo    55.90  1:50.83  3:07.35    3:50.87   
Benjamin Winqvist  2006  Cetus Espoo            DSQ  PU 
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
                     
 
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Ivan Gavrilov  2005  Cetus Espoo    52.67  1:55.71  3:03.51    3:54.31   
Pauli Rantatupa  2005  Cetus Espoo    57.14  2:00.93  4:15.66    4:15.66   
Max Dahl  2005  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Nuutti Laitinen  2004  Cetus Espoo    44.26  1:36.52  2:39.51    3:20.67   
Justus Holtari  2004  Cetus Espoo    50.11  1:39.69  2:39.32    3:22.34   
Akseli Leppänen  2004  Cetus Espoo            DNS   
Leo Hautaniemi  2004  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Niklas Hatakka  2003  Cetus Espoo    32.91  1:12.43  1:55.28    2:30.97   
Luukas Vainio  2003  Cetus Espoo    33.34  1:15.15  2:02.81    2:40.01   
Tuukka Inkilä  2003  Cetus Espoo    38.22  1:23.48  2:14.28    2:51.03   
Mattias Janhunen  2003  Cetus Espoo    47.13  1:41.36  2:39.01    3:20.04   
Ilmari Laitala  2003  Cetus Espoo    1:04.93  2:12.71  3:24.95    4:15.21   
                     
 
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Daniel Rinne  2002  Cetus Espoo    30.55  1:11.04  1:55.36    2:29.65   
Mihail Khanoukaev  2002  Cetus Espoo    30.92  1:13.50  1:55.36    2:29.84   
Joel Syrjä  2002  Cetus Espoo    36.25  1:20.93  2:07.18    2:45.19   
Max Åström  2002  Cetus Espoo    33.51  1:18.29  2:10.22    2:51.55   
Henrik Purokoski  2002  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Samuli Hartikainen  2001  Cetus Espoo    33.37  1:16.04  2:08.14    2:46.82   
Joel Knaapi  2001  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Eetu Alitalo  1999  Cetus Espoo    29.72  1:05.18  1:45.49    2:18.74   
Santeri Huhtala  1998  Cetus Espoo    30.88  1:11.96  1:55.70    2:29.25   
Rasmus Virta  1998  Cetus Espoo    31.00  1:13.60  1:58.31    2:29.60   
Joonatan Lindfors  1999  Cetus Espoo    32.02  1:13.65  2:03.81    2:38.79   
Frans Antila  1998  Cetus Espoo    32.42  1:20.16  2:12.07    2:48.53   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:49 
 
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Cetus GP sku    Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:18   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  23 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 6, 200m Sekauinti Masters, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Jan Johansson  1966  Cetus Espoo    33.87  1:18.71  2:09.02    2:48.26   
Ahti Uusivuori  1960  Cetus Espoo    37.27  1:21.24  2:14.98    2:53.29   
Arto Mynttinen  1948  Cetus Espoo    48.94  1:53.21  2:55.50    3:43.42   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:18 
 
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Cetus GP sku    Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:02   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  23 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 7, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Jutta Jauhiainen  2004  Cetus Espoo    1:24.04  2:58.00  4:40.29    5:54.48   
Greta Beszteri  2004  Cetus Espoo    1:27.04  3:03.06  4:40.35    6:01.07   
Helmi Haverinen  2004  Cetus Espoo    1:37.18  3:06.71  4:49.42    6:12.12   
                     
 
Laji 7, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Emma Johansson  2003  Cetus Espoo    1:20.01  2:47.62  4:24.26    5:42.54   
Kaarin Rapinoja  2003  Cetus Espoo    1:20.36  2:46.02  4:31.86    5:47.68   
Milla-lotta Tapanainen  2003  Cetus Espoo    1:32.73  3:07.38  4:43.90    6:00.25   
Sofia Långström  2003  Cetus Espoo    1:23.50  3:01.35  4:45.48    6:08.58   
Cindy Palm  2003  Cetus Espoo    1:35.90  3:15.26  4:55.29    6:21.17   
                     
 
Laji 7, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Marleen Mikk  2002  Cetus Espoo    1:25.46  3:03.81  4:57.48    6:24.01   
                     
 
Laji 7, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 18 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Kia Karike  1999  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:02 
 
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Cetus GP sku    Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:09   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  23 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 8, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Alexander Huhtala  2003  Cetus Espoo    1:27.22  2:52.91  4:30.45    5:48.38   
Matias Rasinmäki  2003  Cetus Espoo    1:14.67  2:48.02  4:32.45    5:49.67   
Rasmus Mykkänen  2003  Cetus Espoo            DNS   
Roni Severinkangas  2003  Cetus Espoo            DSQ  PU 
  SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 8, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Oscar Skjäl  2002  Cetus Espoo    1:09.48  2:27.97  3:58.78    5:09.49   
                     
 
Laji 8, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Tatu Jentze  2001  Cetus Espoo    1:18.77  2:52.71  4:30.15    5:50.40   
                     
 
Laji 8, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Joona Salminen  2000  Cetus Espoo    1:14.11  2:36.30  4:11.75    5:21.37   
                     
 
Laji 8, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Arttu Mäki  1998  Cetus Espoo    1:19.20  3:03.80  5:05.24    6:18.87   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:09 
 
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Cetus GP sku    Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:15   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  23 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 9, 400m Sekauinti Masters, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Satu Rahkonen  1977  Cetus Espoo    1:18.42  2:50.65  4:25.75    5:45.09   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare