2018-07-17   19:12:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaa Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vantaa Games    Tulostuspäivämäärä  20 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  10:38   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  20 toukokuu 2017         
 
 
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Winona Forslund  2003    468  41.50  1:28.01  2:14.30    2:59.12   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  2:58.02                 
                     
Pinja Nieminen  2004    427  40.92  1:27.07  2:15.39    3:04.69   
  Cetus Espoo  3:11.19                 
                     
Kreetta Uusitalo  2003    373  42.95  1:32.37  2:22.82    3:13.22   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  3:08.19                 
                     
Sara Myller  2003    366  43.73  1:32.48  2:23.70    3:14.32   
  Tuusulan Uimaseura  3:16.19                 
                     
Matilda Lonka  2003    354  44.99  1:35.18  2:26.85    3:16.48   
  Kouvolan Uimarit  3:17.37                 
                     
Liisa Lassila  2003    344  43.63  1:33.78  2:26.79    3:18.40   
  Kouvolan Uimarit  3:06.22                 
                     
Anna Retva  2003    315  44.92  1:34.40  2:29.10    3:24.32   
  Tuusulan Uimaseura  3:16.29                 
                     
Essi Loponen  2004    315  47.62  1:40.08  2:33.62    3:24.42   
  Simmis Wanda  3:23.26                 
                     
Aava Mattila  2003    301  48.42  1:40.95  2:36.29    3:27.46   
  Simmis Wanda  3:26.38                 
                     
10  Aliina Karvonen  2004    291  48.38  1:42.07  2:37.30    3:29.86   
  Simmis Wanda  3:30.18                 
                     
11  Vilma Saarinen  2004    290  45.66  1:38.61  2:35.62    3:29.94   
  Octopus Lohja  3:27.64                 
                     
12  Jasmine Errehani  2004    289  48.22  1:43.70  2:38.50    3:30.17   
  Simmis Wanda  3:27.15                 
                     
13  Maria Mustonen  2005    268  48.22  1:42.80  2:38.62    3:35.53   
  ORCA Helsinki  3:31.28                 
                     
14  Vilma Lipponen  2003    267  49.37  1:45.45  2:42.33    3:35.99   
  Simmis Wanda  3:28.37                 
                     
15  Peppi Siurola  2004    266  49.35  1:45.32  2:42.65    3:36.22   
  Simmis Wanda  3:38.32                 
                     
16  Katarina Kobycheva  2004    229  52.22  1:49.69  2:50.12    3:47.23   
  Cetus Espoo                   
                     
17  Mandi Lindroos  2004    208  53.46  1:52.44  2:54.35    3:54.62   
  Simmis Wanda  3:53.57                 
                     
18  Minja Fihlman  2005    205  53.41  1:55.03  2:56.42    3:55.62   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
19  Ella Vilenius  2004    205  51.42  1:52.37  2:55.33    3:55.85   
  Vanders                   
                     
20  Peppi Särkelä  2004    189  54.92  1:58.03  3:01.25    4:02.21   
  Simmis Wanda                   
                     
21  Aada Ahonen  2005    157  59.11  2:05.25  3:13.06    4:17.62   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Silja Lehtonen  2004              DNS   
  Simmis Wanda                   
                     
Janita Severinkangas  2004              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Annika Tietz  2001    540  37.79  1:20.79  2:06.37    2:50.77   
  HTU Stadi  2:50.80                 
                     
Milli Kosunen  2002    384  43.43  1:31.67  2:21.77    3:11.26   
  Cetus Espoo  3:11.57                 
                     
Petra Uusikumpu  2001    381  42.65  1:30.60  2:20.59    3:11.88   
  Simmis Wanda                   
                     
Elisabeth Marie Salm  2002    326  44.25  1:34.77  2:28.36    3:22.00   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Aino Lehtinen  2001    323  44.96  1:36.19  2:29.96    3:22.57   
  Cetus Espoo  3:19.11                 
                     
Siiri Koskinen  2002    305  46.04  1:38.29  2:32.32    3:26.59   
  Tuusulan Uimaseura  3:35.22                 
                     
Laura Hautamäki  2002    243  51.52  1:48.54  2:46.67    3:42.86   
  Simmis Wanda                   
                     
 
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Johanna Kara  1965    345  45.01  1:35.21  2:26.11    3:18.32   
  Cetus Espoo  3:10.07                 
                     
Kerstin Rehnström  1957    194  51.92  1:51.70  2:56.07    3:59.93   
  Ekenäs Simsällskap  3:52.79                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  20 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  10:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner