2021-12-08   22:12:54
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for GTI Cup

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Lb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  23 september 2017   
  Stvne by  Greve    Udskriftstidspunkt  12:01   
  Arrangr  Startfllesskabet GTI         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  23 september 2017         
 
 
Lb 5, 50m Butterfly Herrer, Finaler rg. 0-1999 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Magnus Jkupsson  1994    719          24.33   
  Farum Svmmeklub  23.77                 
Marcus Olesen  1995    658          25.06   
  Farum Svmmeklub  24.38                 
mer Faruk Benli  1993    643          25.25   
  Helsingr Svmmeklub  24.84                 
Frederik Siem Pedersen  1991    638          25.32   
  Farum Svmmeklub  24.77                 
Jakob Klint Axelsen  1996    602          25.81   
  Lyngby Svmmeklub  24.88                 
Felix Burmester  1999    596          25.90   
  Helsingr Svmmeklub  25.26                 
Giano Grillo  1998    593          25.94   
  Hovedstadens Svmmeklub  25.18                 
Frederik Galving  1998    574          26.22   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  24.65                 
Linus Koefoed Weiss  1999    564          26.38   
  Hovedstadens Svmmeklub  26.31                 
10  Niels Ottosen  1998    563          26.39   
  Holbk Svmme Klub  26.27                 
11  Thomas Bech  1998    547          26.64   
  Farum Svmmeklub  25.50                 
12  Mads Ottosen  1997    477          27.89   
  Holbk Svmme Klub  28.47                 
13  Mathias Petersen  1999    304          32.41   
  Solrd Svmmeklub  32.59                 
 
Lb 5, 50m Butterfly Herrer, Finaler rg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Julius Munk  2000    624          25.50   
  Helsingr Svmmeklub  24.71                 
Arthur Daln Ellegaard  2001    595          25.91   
  Lyngby Svmmeklub  25.55                 
William Textor Broch  2001    540          26.77   
  Lyngby Svmmeklub  27.16                 
Villads Bomholt Larsen  2001    536          26.83   
  Helsingr Svmmeklub  27.31                 
Simon Brixner  2000    495          27.55   
  Holbk Svmme Klub  27.81                 
Emil Tnshoff  2000    487          27.69   
  Helsingr Svmmeklub  28.95                 
Malthe Letting  2001    482          27.80   
  Farum Svmmeklub  28.08                 
Lucas Jensen  2001    441          28.64   
  Vest-Brndby  28.35                 
Christian Ong Hansen  2001    429          28.89   
  Farum Svmmeklub  28.42                 
10  Marcus Munkholm  2001    410          29.33   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  29.41                 
11  Rasmus Emil Poulsen  2001    324          31.72   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  31.39                 
12  Kristoffer Rasmusen  2000    310          32.18   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  30.50                 
13  Morten Kilhof  2000    268          33.81   
  Solrd Svmmeklub  36.22                 
 
Lb 5, 50m Butterfly Herrer, Finaler rg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Bertram Dreyer Riis  2002    509          27.29   
  Hovedstadens Svmmeklub  26.60                 
Valdemar Brns  2003    481          27.81   
  Hovedstadens Svmmeklub  29.50                 
Theodor L Munch-Jensen  2002    460          28.24   
  Solrd Svmmeklub  27.89                 
Casper Koch  2002    427          28.93   
  GTI  30.01                 
Emil Steenberg  2002    425          28.99   
  Gladsaxe Svmmeklub  28.91                 
Sebastian Bonde  2002    420          29.09   
  Holbk Svmme Klub  31.02                 
Johan Heeno Rasmussen  2002    414          29.24   
  Helsingr Svmmeklub  29.23                 
Carl Emil Hertz Bugge  2003    409          29.36   
  Hovedstadens Svmmeklub  31.93                 
Lucas Burmester  2002    406          29.42   
  Helsingr Svmmeklub  30.38                 
10  Christopher H. Brown  2002    405          29.46   
  Holbk Svmme Klub  28.72                 
11  Thorvald Bomholt Larsen  2003    403          29.49   
  Helsingr Svmmeklub  28.53                 
12  Kevin Liang  2002    401          29.56   
  GTI  28.64                 
13  Mikkel Gummer  2002    390          29.83   
  GTI  29.77                 
14  Alexander E. Pedersen  2002    385          29.95   
  Holbk Svmme Klub  30.32                 
15  Mads Baltzer  2002    368          30.41   
  GTI  30.54                 
16  Lars Reber Knudsen  2003    360          30.63   
  Farum Svmmeklub  31.13                 
17  Alexander Strkr  2002    360          30.64   
  Helsingr Svmmeklub  33.97                 
18  Simon Bergendorff  2002    356          30.74   
  VAT Copenhagen-MK31  30.66                 
19  Marco Knudsen  2003    335          31.37   
  GTI  30.92                 
20  Oliver Skadhauge  2002    331          31.51   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  31.99                 
21  Kristoffer H. Jensen  2003    322          31.80   
  GTI  31.84                 
22  Mikkel Hemmingsen  2002    296          32.70   
  Vest-Brndby  32.18                 
23  Frede Meincke  2002    296          32.71   
  Hovedstadens Svmmeklub  32.38                 
24  Mikkel Brundert Hansen  2002    282          33.23   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  35.20                 
25  Julius Hjgaard Allin  2003    277          33.42   
  Helsingr Svmmeklub  33.11                 
26  Victor Toftehj  2003    275          33.50   
  A6  32.75                 
27  Victor Schnabelrauch  2003    110          45.43   
  Swim Team Taastrup - VATCPH                   
Casper Mrkhj Hartington  2002              DNS   
  GTI  26.87                 
Johannes K. Larsen  2002              DNS   
  Farum Svmmeklub  31.95                 
 
Lb 5, 50m Butterfly Herrer, Finaler rg. 2004-2005 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Nicklas Plank  2004    399          29.59   
  GTI  30.83                 
Valdemar Menck Nielsen  2005    376          30.20   
  Helsingr Svmmeklub  30.86                 
Oliver Kjrsgaard Mlbak  2004    366          30.45   
  GTI  30.36                 
Eigil Sigfusson  2004    359          30.66   
  Helsingr Svmmeklub  30.54                 
Tobias Gammelvind  2004    343          31.14   
  Hovedstadens Svmmeklub  31.62                 
Oscar Isberg  2004    331          31.50   
  GTI  32.48                 
Frederik Lund Hirsbak  2004    329          31.57   
  A6  44.24                 
Daniel Bornhft Nielsen  2004    296          32.69   
  Vest-Brndby  32.43                 
Troels Fode  2004    273          33.59   
  Hovedstadens Svmmeklub  33.15                 
10  Lucas T. Mortensen  2004    268          33.78   
  Helsingr Svmmeklub  37.19                 
11  Lauritz Johansen  2004    266          33.86   
  Glostrup Svmmeklub  32.56                 
12  Anton Skov Grell  2004    255          34.35   
  Glostrup Svmmeklub  32.26                 
13  Magnus Ulrik Larsen  2005    245          34.81   
  GTI  34.47                 
14  Anders Thgersen  2005    226          35.78   
  Glostrup Svmmeklub  39.21                 
15  Axel Fns Voss  2005    218          36.20   
  Vest-Brndby  37.18                 
16  Daniel Bastholm  2005    201          37.21   
  GTI  37.42                 
17  Cilas Madsen  2005    193          37.67   
  GTI  37.99                 
18  Teodor Roed Schning  2005    187          38.09   
  Helsingr Svmmeklub  40.47                 
19  Thorbjrn Bjerrum  2004    184          38.26   
  Vest-Brndby  37.55                 
20  Benjamin Koch Oltman Ande  2004    180          38.55   
  Solrd Svmmeklub  41.34                 
21  Gustav Mrk Rasmussen  2005    180          38.60   
  Holbk Svmme Klub  39.64                 
22  William Mitchell  2004    160          40.09   
  Vest-Brndby  44.64                 
23  Sigurd Chistopher Vickery  2005    157          40.40   
  Vest-Brndby  41.39                 
24  Marius Mains  2005    141          41.85   
  GTI  43.01                 
25  Mathias Olsen  2005    136          42.36   
  GTI  42.75                 
26  Jonathan Skadhauge  2005    123          43.79   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  44.91                 
27  Gustav Hillestrm  2004    97          47.31   
  Helsingr Svmmeklub  50.79                 
 
Lb 5, 50m Butterfly Herrer, Finaler rg. 2006-2017 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Peter K. M. Petersen  2006    205          36.97   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  37.71                 
Josef Shukri  2006    146          41.36   
  Vest-Brndby  41.73                 
Xander Ravn Grnholt  2006    141          41.81   
  Glostrup Svmmeklub  45.22                 
Vincent Borup Schrer  2006    136          42.38   
  GTI  46.73                 
Simon Hejbroch  2006    119          44.23   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  46.82                 
Marius Hedvang Segato  2007    112          45.14   
  GTI  43.23                 
Erik Rasmussen  2006    106          46.01   
  Vest-Brndby  43.94                 
Magnus Rasmussen  2006    105          46.14   
  Vest-Brndby  45.21                 
Oliver Holst Bgeskov  2006    103          46.39   
  GTI  45.99                 
10  Sebastian Egenhardt  2006    92          48.21   
  Vest-Brndby  46.90                 
11  Frederik Luca Lamprecht  2006    90          48.61   
  GTI  49.51                 
12  Mark Dimon  2006    88          48.84   
  GTI  50.24                 
13  Victor Bjrneborg  2007    84          49.59   
  GTI  56.67                 
14  Frederik William Holm  2007    81          50.18   
  GTI  53.38                 
15  Simon Hasting Toft  2006    62          54.87   
  GTI  53.75                 
16  Tristan Hovedskov Nielsen  2007    39          1:04.05   
  GTI  1:13.12                 
17  Philip Kriwat Petersen  2007    23          1:16.52   
  GTI                   
Alex Leander Dabelsteen  2006              DSQ  ASB v35m SW8.3 
  GTI  59.87                 
Hugo Haakansson  2006              DSQ  ASB 30 m SW8.3 
  Vest-Brndby  39.60                 
Nicolai stergaard Hansen  2007              DSQ  ASB eft.st. SW8.2/8. 
  GTI  55.33                 
William F. Pilgaard  2006              DSQ  ASy arme 6m SW8.2 
  Swim Team Taastrup - VATCPH  51.89                 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  23 september 2017 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  12:01 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner