Results for Efterårsstævne
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stvne navn | Efterrsstvne 2017 | Udskriftsdato | 18 november 2017 | |||
Stvne by | Taastrup | Udskriftstidspunkt | 13:08 | |||
Arrangr | STT | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stvne dato | 18 november 2017 |
Lb 15, 50m Brystsvmning Damer, Finaler rg. 1918-2004 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Emma Bruhn | 2002 | Herlufsholm Svmmeklub | 37.14 | ||||||
2 | Freja Sndergaard | 2004 | Vordingborg Svmme Klub | 38.00 | ||||||
3 | Laura Thomadsen | 2004 | VAT Copenhagen | 42.54 | ||||||
4 | Silja Mortensen | 2003 | VAT Copenhagen | 44.19 | ||||||
5 | Anne-Sofie Lhr Simonsen | 2004 | Herlufsholm Svmmeklub | 44.57 | ||||||
6 | Ida Bekker Poulsen | 2002 | Solrd Svmmeklub | 44.89 | ||||||
7 | Frederikke Elster | 2004 | Lyngby Svmmeklub | 45.18 | ||||||
8 | Silje Juhl Nielsen | 2003 | Solrd Svmmeklub | 46.60 | ||||||
9 | Caroline Mller | 2002 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 46.65 | ||||||
10 | Jasmin Danielsen | 2001 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 55.87 | ||||||
11 | Camilla Erdal | 2002 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 56.39 | ||||||
- | Mille Hiby Jrgensen | 2004 | Swim Team Taastrup - VATCPH | DNS | ||||||
Lb 15, 50m Brystsvmning Damer, Finaler rg. 2005-2006 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Anne Sepstrup-Skjoldner | 2005 | Solrd Svmmeklub | 40.71 | ||||||
2 | Mathilde Severs | 2006 | Lyngby Svmmeklub | 41.16 | ||||||
3 | Emilie Hartvig-Olsen | 2006 | Vallensbk IF Af 1939 | 41.33 | ||||||
4 | Asta Hjberg | 2005 | Lyngby Svmmeklub | 41.42 | ||||||
5 | Caroline Rygaard Hansen | 2006 | Solrd Svmmeklub | 43.73 | ||||||
6 | Alma Olivarius | 2005 | Lyngby Svmmeklub | 44.03 | ||||||
7 | Nynne Zandra Opperfelt | 2006 | Solrd Svmmeklub | 48.49 | ||||||
8 | Emma Haagen | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 48.73 | ||||||
9 | Nina Katrine N. Nissen | 2006 | Lyngby Svmmeklub | 48.86 | ||||||
10 | Sofia Yuwei Zhang | 2006 | Lyngby Svmmeklub | 49.59 | ||||||
11 | Jaqueline Haack | 2006 | Solrd Svmmeklub | 50.65 | ||||||
12 | Laura Cecilie Salling | 2006 | Lyngby Svmmeklub | 52.30 | ||||||
13 | Marie Elster | 2006 | Lyngby Svmmeklub | 52.49 | ||||||
14 | Daniella Anderson | 2006 | Solrd Svmmeklub | 54.70 | ||||||
15 | Maja Hansen | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 55.57 | ||||||
16 | Signe Schnabelrauch | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 56.10 | ||||||
17 | Katrine Drygaard | 2005 | Svmmeklubben Triton Ballerup | 56.55 | ||||||
18 | Camilla Andersen | 2006 | Herlufsholm Svmmeklub | 56.64 | ||||||
19 | Sofie Ammentorp Ribjerg | 2006 | Solrd Svmmeklub | 59.54 | ||||||
20 | Celina Bruhn Kyhnb | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:00.43 | ||||||
21 | Freja Johanna Kepser | 2005 | Albertslund IF | 1:00.46 | ||||||
- | Hanna Rrbech | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | DNS | ||||||
- | Rebecca Kjr | 2006 | Albertslund IF | DSQ | sw 7.5 flyb v 10 m | |||||
Lb 15, 50m Brystsvmning Damer, Finaler rg. 2007-2008 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Regitze Wojtaszewski | 2007 | VAT Copenhagen-MK31 | 54.25 | ||||||
2 | Maila Anker | 2007 | Herlufsholm Svmmeklub | 55.73 | ||||||
3 | Asta Holm Jessen | 2007 | Albertslund IF | 55.76 | ||||||
4 | Caroline Bjerre | 2007 | VAT Copenhagen-MK31 | 56.57 | ||||||
5 | Frederikke Dyrby Pedersen | 2007 | VAT Copenhagen-MK31 | 57.53 | ||||||
6 | Isabella M. Madsen | 2007 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 57.58 | ||||||
7 | Sigrn Birgisdottir | 2007 | Herlufsholm Svmmeklub | 57.82 | ||||||
8 | Cecilie Jakobsen | 2008 | Herlufsholm Svmmeklub | 57.90 | ||||||
9 | Emma Panton Nielsen | 2008 | Glostrup Svmmeklub | 58.51 | ||||||
10 | Amalie Mller | 2007 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 58.60 | ||||||
11 | Silja Rud Pedersen | 2007 | Herlufsholm Svmmeklub | 59.66 | ||||||
12 | Merle Jensen | 2008 | Herlufsholm Svmmeklub | 1:01.58 | ||||||
13 | Clara-Emilie Brsting | 2007 | Albertslund IF | 1:03.22 | ||||||
14 | Frederikke Jrgensen | 2007 | Herlufsholm Svmmeklub | 1:04.44 | ||||||
15 | Liva Christensen | 2008 | Glostrup Svmmeklub | 1:05.32 | ||||||
16 | Nynne Bugge | 2008 | Glostrup Svmmeklub | 1:05.52 | ||||||
17 | Anna Piao Bergendorff | 2007 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:06.75 | ||||||
18 | Smilla Hansson | 2008 | Glostrup Svmmeklub | 1:11.16 | ||||||
19 | Julie Holm Srensen | 2008 | Herlufsholm Svmmeklub | 1:25.98 | ||||||
Lb 15, 50m Brystsvmning Damer, Finaler rg. 2009-2018 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Maya Bving-Gryberg | 2009 | Glostrup Svmmeklub | 1:06.30 | ||||||
2 | Vigga Frederiksen | 2009 | Herlufsholm Svmmeklub | 1:40.01 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 13:08 |