2021-12-07   17:11:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Sydpoolen Knatte Cup 2017

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Lördagen den 30/9 Klockan 09.00 (Insim kl. 08.00

Resultat Gren 6 (Finaler) - Per ldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 6 (Finaler) - Per ldersgrupp med mellantider 
 
  Tvling  Sydpoolen Knatte Cup 2017    Utskriftsdatum  30 september 2017   
  Tvlingsort  Sdertlje    Utskriftstid  10:06   
  Arrangr  Sdertlje Simsllskap         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  30 september 2017         
 
 
Gren 6, 50m Ryggsim F-10 oy, Finaler 9 r och yngre 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Hilma Stenbeck  2008  Simklubben Neptun            47.30   
Emma Heikman  2008  Strngns Simklubb            47.99   
Liv Ahlqvist Lundberg  2008  Strngns Simklubb            48.88   
Audrey Glavas  2008  smo Simsllskap            50.04   
Molly Brodd  2008  Simklubben Neptun            50.39   
Lina Thunvall  2008  smo Simsllskap            51.41   
Alva Lindberg  2008  smo Simsllskap            51.60   
Emma Johanson  2008  Sdertrns Simsllskap            51.77   
Frida Forsmark  2008  Simklubben Neptun            52.64   
10  Moa Forsgren  2008  Sdertrns Simsllskap            52.75   
11  Saga Gustavsson  2008  smo Simsllskap            53.67   
12  Joline Englund  2008  Trosabygdens Simsllskap            54.73   
13  Malva Sjdahl  2009  Simklubben Neptun            56.28   
14  Hedvig Duit  2008  Simklubben Neptun            56.46   
15  Maja Dellng  2008  Sdertrns Simsllskap            57.21   
16  Lise Nilsson  2009  Trosabygdens Simsllskap            58.20   
17  Edith Lindgren  2009  Vsby Simsllskap            58.60   
18  Elsa Ericsson  2008  Simklubben Neptun            59.41   
19  Ester Fritzson  2008  Vsby Simsllskap            1:00.84   
20  Agnes Klingh  2008  Vsby Simsllskap            1:01.35   
21  Felicia Malmqvist  2008  Simklubben Neptun            1:02.07   
22  Isabelle Wallqvist  2009  Simklubben Neptun            1:02.32   
23  Louise Lfstrm  2008  Simklubben Neptun            1:03.63   
24  Ebba Mnsson  2009  smo Simsllskap            1:05.93   
25  Smilla Qvarfordt  2008  Simklubben Neptun            1:08.76   
26  Clara Holmerin  2009  Sdertlje Simsllskap            1:14.59   
Dahlia Heidarian  2008  Sdertrns Simsllskap            DNS   
Freija Ekstrm  2009  Vsby Simsllskap            DNS   
Idun Nelin  2008  Simklubben Neptun            DNS   
Lovis Carltoft  2008  Simklubben Neptun            DSQ   
Saga Johansson  2008  Vsby Simsllskap            DSQ   
Stella Burman Kindgren  2008  Simklubben Neptun            DSQ   
                     
 
Gren 6, 50m Ryggsim F-10 oy, Finaler 10 r 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Elsa Svahn  2007  Vsby Simsllskap            40.87   
Hanna Melander  2007  Vsby Simsllskap            41.66   
Nadja Travar  2007  Sdertrns Simsllskap            43.03   
Agnes Thunberg  2007  Sprvgen Simfrening            43.80   
Juni Stenbacka  2007  Sdertrns Simsllskap            44.79   
Melissa Klintengren  2007  Sdertlje Simsllskap            45.42   
Malva Lundberg  2007  Sdertrns Simsllskap            45.55   
Lovisa Lindberg  2007  Sdertrns Simsllskap            45.94   
Hanna Areblad  2007  Vsby Simsllskap            45.95   
10  Elina Tshibanda  2007  Strngns Simklubb            46.55   
11  Mathilda Wilsson  2007  Sdertrns Simsllskap            47.31   
12  Felicia Berg  2007  Simklubben Neptun            47.75   
13  Alicia Dahlberg  2007  Simklubben Neptun            48.10   
14  Leah Sandelius  2007  smo Simsllskap            48.18   
15  Matilda Karlsson  2007  Sprvgen Simfrening            48.34   
16  Delara Ronquist  2007  Simklubben Neptun            48.54   
17  Thea Holln  2007  Sdertrns Simsllskap            49.33   
18  Mimmi Nordstrm Renlund  2007  Botkyrka-Rnninge Simsllskap            51.51   
19  Fanny Karls  2007  Vsby Simsllskap            51.59   
20  Josefine Hafstad  2007  Vsby Simsllskap            52.09   
21  Eleonore Stellansdotter  2007  Strngns Simklubb            54.52   
22  Teresa Giocoli  2007  Sdertrns Simsllskap            55.46   
23  Irma Nerman  2007  Simklubben Neptun            55.66   
24  Lotta Lande  2007  Sdertrns Simsllskap            55.73   
25  Carolina Snner  2007  Sdertlje Simsllskap            57.18   
26  Vivyan Wallqvist  2007  Simklubben Neptun            59.03   
27  Stella Ahlstrm  2007  Simklubben Neptun            1:00.26   
28  Matilda Holmerin  2007  Sdertlje Simsllskap            1:02.42   
29  Julia Lundgren  2007  Simklubben Neptun            1:02.90   
30  Olivia Fiorillo  2007  Vsby Simsllskap            1:03.36   
Elin Brorsson  2007  Vsby Simsllskap            DNS   
Johanna Larsson  2007  Strngns Simklubb            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  30 september 2017 
Licensierad till: Sdertlje Simsllskap  Utskriftstid  10:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner