2019-06-25   13:46:25
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for GSC medleykonkurrence 2017

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

30092017

Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  GSC Medleykonkurrence    Udskriftsdato  01 oktober 2017   
  Stævne by  Søborg    Udskriftstidspunkt  12:41   
  Arrangør  GSC         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  30 september 2017         
 
 
Løb 6, 400m Medley Herrer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  100m  200m  300m    Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Christian Boutrup  2003    642          5:01.25   
  Sigma Swim Birkerød  5:24.32                 
                     
Marcus Hiort  2003    612          5:06.14   
  Gladsaxe Svømmeklub  5:19.55                 
                     
Alexander Tullberg  2003    595          5:08.99   
  Sigma Swim Birkerød  5:39.23                 
                     
Daniel Garne Larsen  2003    571          5:13.26   
  Sigma Swim Allerød  5:25.50                 
                     
Christoffer Rekling  2003    549          5:17.39   
  Sigma Swim Birkerød  5:21.08                 
                     
Andreas Hoffmann  2003    546          5:17.97   
  Sigma Swim Birkerød  5:23.15                 
                     
Noah Bred  2003    537          5:19.75   
  Gladsaxe Svømmeklub  5:25.02                 
                     
Karl August B. Balle  2003    478          5:32.49   
  Gentofte Svømme Klub  5:43.52                 
                     
Christoffer Skinhøj  2003    471          5:34.04   
  Gentofte Svømme Klub  5:51.52                 
                     
10  Valdemar Ditlev Kragh  2003    451          5:38.93   
  Lyngby Svømmeklub  5:55.55                 
                     
11  Jakob Legaard  2003    449          5:39.32   
  Sigma Swim Allerød  5:35.22                 
                     
12  Frederik Bach Mindested  2003    422          5:46.40   
  Sigma Swim Allerød  6:15.91                 
                     
13  Leonard Steen Jensen  2003    421          5:46.68   
  Gentofte Svømme Klub                   
                     
14  Harald Riisager  2003    399          5:53.02   
  Gentofte Svømme Klub                   
                     
15  Emil Breinholt  2003    389          5:55.89   
  Gladsaxe Svømmeklub  6:32.45                 
                     
16  Gustav Hartig-Larsen  2003    260          6:47.03   
  SVØM Korsør                   
                     
Anders Hvidt  2002              5:28.50  EXTRA 
  Gentofte Svømme Klub  5:51.36                 
                     
Thor Gudmand-Høyer  2002              DNS   
  Gentofte Svømme Klub  5:51.62                 
                     
Anders Lundin Brockdorff  2003              DSQ  Ej brydning ryg 200m 
  Lyngby Svømmeklub  5:55.55                 
                     
Christopher G. Trandum  2003              DSQ  asynkrone ben 
  Gentofte Svømme Klub  5:24.76                 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  01 oktober 2017 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  12:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark