2021-12-07   06:19:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren -uinnit    Tulostuspivmr  23 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  17:42   
  Jrjestj  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  23 syyskuu 2017         
 
 
Laji 26, 50m VU P-12,-14,-16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Fazekas Adam  2005    314          29.85   
  Miskolc  30.00                 
Marcell Havasi  2005    280          31.01   
  Miskolc  32.00                 
Joni Routamo  2005    247          32.33   
  Hmeenlinnan Uimaseura  32.45                 
Oliver Aspholm  2005    233          32.98   
  Uinti Tampere  32.95                 
Eero Menp  2005    227          33.26   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  34.23                 
Tulipan Bence  2006    226          33.28   
  Miskolc  33.00                 
Ivan Chupakhin  2005    221          33.53   
  Uinti Tampere  33.63                 
Juho Rosenstrm  2007    164          37.07   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  38.05                 
Eetu Nieminen  2006    122          40.91   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  42.39                 
10  Juuso Saarikko  2006    119          41.24   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
11  Tobias Lyden  2008    115          41.68   
  Uinti Tampere  42.41                 
12  Eetu Vehmas  2007    114          41.81   
  Nokian Pyry  45.58                 
13  Rasmus Piiroinen  2006    111          42.19   
  Uinti Tampere                   
14  Niilo Toivola  2007    104          43.06   
  Uinti Tampere                   
15  Miki Vierre  2006    104          43.10   
  TaTu Tampere                   
16  Konsta Iskala  2006    85          46.04   
  Uinti Tampere                   
17  Tero Soukka  2007    80          47.02   
  TaTu Tampere  52.85                 
18  Aapo Harjula  2007    79          47.27   
  Uinti Tampere                   
19  Richard Tikkerberi  2006    74          48.35   
  TaTu Tampere                   
20  Andrei Katanandov  2007    73          48.42   
  Uinti Tampere                   
21  Emil Savolainen  2007    71          48.80   
  Uinti Tampere                   
22  Leo Lehtonen  2006    71          48.90   
  TaTu Tampere                   
23  Eino Anttila  2007    60          51.73   
  TaTu Tampere  53.43                 
24  Nikita Zuravljov  2008    56          52.95   
  TaTu Tampere  1:17.61                 
25  Aleksi Vuohelainen  2007    55          53.12   
  Uinti Tampere                   
26  Miska Moisio  2007    51          54.58   
  TaTu Tampere  57.47                 
27  Joa Siltakoski  2007    45          57.01   
  TaTu Tampere  43.28                 
28  Elias Suominen  2008    40          59.21   
  TaTu Tampere  59.39                 
 
Laji 26, 50m VU P-12,-14,-16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lauri Huhtasalo  2004    321          29.62   
  Porin Uimaseura  29.55                 
Joona Varpukari  2003    315          29.81   
  Uinti Tampere  29.56                 
Onni Pajumki  2004    227          33.26   
  Uinti Tampere  33.13                 
Jaakko Karti  2004    174          36.35   
  Uinti Tampere  35.32                 
Joonas Nieminen  2003    162          37.21   
  Hmeenlinnan Uimaseura  37.09                 
Topi Salminen  2004    162          37.23   
  Nokian Pyry  38.57                 
 
Laji 26, 50m VU P-12,-14,-16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Balint Papp  2001    603          24.02   
  Dunaharaszti Mtk  24.15                 
Oskari Hynynen  2001    534          25.01   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  24.49                 
Perttu Mikkola  2001    488          25.78   
  Nokian Pyry  25.21                 
Lauri-Luukas Jntti  2002    422          27.06   
  Porin Uimaseura  27.08                 
Lauri Anttila  2002    266          31.55   
  Porin Uimaseura  30.44                 
 
Laji 26, 50m VU P-12,-14,-16,M, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ari-Pekka Liukkonen  1989    844          21.48   
  Cetus Espoo  20.58                 
Jaakko Rautalin  1989    734          22.50   
  Uinti Tampere  22.30                 
Tatu Peltonen  1989    646          23.48   
  TaTu Tampere  23.01                 
Wilhelm Suominen  1999    599          24.07   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  23.78                 
Werner Herjrvi  1999    597          24.10   
  Kampuksen Plaani  23.99                 
Teemu Lehtonen  2000    565          24.55   
  Uinti Tampere  23.48                 
Leevi Lehti  2000    555          24.69   
  Porin Uimaseura  25.12                 
Joona Krkkinen  1998    520          25.24   
  Heinolan Isku  24.32                 
Santeri Kaasinen  1999    497          25.62   
  TaTu Tampere  24.99                 
10  Kalle Hepojoki  2000    451          26.46   
  Uinti Tampere  26.66                 
11  Verneri Kaarlenkaski  1999    440          26.68   
  Uinti Tampere                   
12  Eetu Malvela  2000    429          26.90   
  Kampuksen Plaani  27.15                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  23 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner