Results for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stvne navn | Regionalt Stvne Brn 2017 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 | |||
Stvne by | Gladsaxe | Udskriftstidspunkt | 14:04 | |||
Arrangr | Region Nordsjlland | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 28 oktober 2017 |
Lb 8, 100m Medley Herrer, Finaler rg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Frederik Kepp Jensen | 2007 | 1:27.29 | |||||||
JGI Svmning | 1:31.86 | |||||||||
2 | Jonathan Nyegaard | 2007 | 1:28.88 | |||||||
Roskilde Svmning | 1:29.20 | |||||||||
3 | Nicolas Christiansen | 2007 | 1:31.17 | |||||||
Roskilde Svmning | 1:30.76 | |||||||||
4 | Asger Temdrup Hvilsom | 2007 | 1:31.36 | |||||||
Helsingr Svmmeklub | 1:36.73 | |||||||||
5 | Victor Juhl Hansen | 2007 | 1:32.03 | |||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 1:34.17 | |||||||||
6 | Albert Palmus | 2007 | 1:33.33 | |||||||
JGI Svmning | 1:41.38 | |||||||||
7 | Loui Krag | 2007 | 1:34.01 | |||||||
Frederikssund Svmmeklub | 1:39.53 | |||||||||
8 | Frederik Isaksen | 2007 | 1:34.74 | |||||||
Roskilde Svmning | 1:32.47 | |||||||||
9 | Walter N Falborg Pedersen | 2007 | 1:35.05 | |||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 1:36.35 | |||||||||
10 | Magnus Gimsing hman | 2007 | 1:35.65 | |||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 1:38.87 | |||||||||
11 | Balder H. Mikkelsen | 2007 | 1:35.70 | |||||||
Frederikssund Svmmeklub | 1:41.41 | |||||||||
12 | Sebastian R. Bjerg | 2007 | 1:35.75 | |||||||
Sllerd Svmmeklub | 1:49.35 | |||||||||
13 | Marcus Munk | 2007 | 1:36.22 | |||||||
Helsingr Svmmeklub | 1:40.25 | |||||||||
14 | August Carstensen | 2007 | 1:37.47 | |||||||
Sigma Swim Allerd | 1:45.75 | |||||||||
15 | Harald Rasmus Svendsen | 2007 | 1:39.34 | |||||||
Slangerup Svmmeklub | 1:47.25 | |||||||||
16 | Lukas Peacock | 2007 | 1:39.50 | |||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 1:46.52 | |||||||||
17 | Rasmus Reedtz-Runge | 2007 | 1:40.23 | |||||||
Sigma Swim Birkerd | 1:46.49 | |||||||||
18 | August Due | 2007 | 1:40.84 | |||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:47.39 | |||||||||
19 | Thor Andersen | 2007 | 1:41.52 | |||||||
Sllerd Svmmeklub | 1:45.87 | |||||||||
20 | Christoffer Bo Andersen | 2007 | 1:41.81 | |||||||
Roskilde Svmning | 1:42.12 | |||||||||
21 | Jonas Wilms Jensen | 2007 | 1:42.49 | |||||||
Svmmeklubben Triton Ballerup | 1:40.54 | |||||||||
22 | Nikolai Stender-Petersen | 2007 | 1:42.63 | |||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 1:39.45 | |||||||||
23 | Victor Rnne | 2007 | 1:42.85 | |||||||
Herlev Svmning | 1:50.73 | |||||||||
24 | Albert Hvistendahl Fabel | 2007 | 1:43.21 | |||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 1:47.35 | |||||||||
25 | Lucas Linderoth | 2007 | 1:44.76 | |||||||
Sigma Swim Allerd | 1:46.74 | |||||||||
26 | Jacob Uldall-Jessen | 2007 | 1:46.98 | |||||||
JGI Svmning | 1:42.22 | |||||||||
27 | August Blow Sandersen | 2007 | 1:49.31 | |||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:54.16 | |||||||||
28 | Jonas Tornow Rasmussen | 2007 | 1:50.52 | |||||||
Slangerup Svmmeklub | 1:51.41 | |||||||||
29 | Victor Heinemann | 2007 | 1:50.82 | |||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 1:46.52 | |||||||||
30 | Theodor Heinemann | 2007 | 1:55.43 | |||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 1:50.51 | |||||||||
- | Cornelius Borgaard Bang | 2007 | DSQ | Vend mave 50m | ||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 2:16.59 | |||||||||
- | Mark Nielsen | 2007 | DSQ | Ej vend p ryg 50m | ||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:59.05 | |||||||||
- | Vitus Skovbjerg | 2007 | DSQ | En hnd ved 75m | ||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:46.85 | |||||||||
Lb 8, 100m Medley Herrer, Finaler rg. 2006-2006 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Emil Schmidt | 2006 | 1:16.56 | |||||||
Slangerup Svmmeklub | 1:18.44 | |||||||||
2 | Elias Elmedyb | 2006 | 1:19.91 | |||||||
Herlev Svmning | 1:21.25 | |||||||||
3 | Alexander Nrby | 2006 | 1:20.53 | |||||||
Hrsholm Svmmeforening | 1:22.11 | |||||||||
4 | Hector Kaltoft | 2006 | 1:22.98 | |||||||
Sigma Swim Birkerd | 1:28.00 | |||||||||
5 | Noah Anker-Mller | 2006 | 1:25.75 | |||||||
Sigma Swim Allerd | 1:32.25 | |||||||||
6 | August Taul | 2006 | 1:26.96 | |||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:26.00 | |||||||||
7 | Linus Heinrichsen | 2006 | 1:27.21 | |||||||
Helsingr Svmmeklub | 1:34.29 | |||||||||
8 | Gustav Krabbe Heldgaard | 2006 | 1:28.14 | |||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 1:30.50 | |||||||||
9 | Albert Skov Andersen | 2006 | 1:30.92 | |||||||
Sigma Swim Birkerd | 1:39.17 | |||||||||
10 | Christian Nimb | 2006 | 1:31.34 | |||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:32.23 | |||||||||
11 | Magnus Jacobsen | 2006 | 1:32.68 | |||||||
Sigma Swim Birkerd | 1:36.98 | |||||||||
12 | Jacob Koch Larsen | 2006 | 1:33.04 | |||||||
Frederiksvrk Svmmeklub | 1:32.19 | |||||||||
13 | Carl Johan Mllenbach | 2006 | 1:33.23 | |||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:38.69 | |||||||||
14 | Nicklas Reinstrup | 2006 | 1:33.71 | |||||||
Helsingr Svmmeklub | 1:38.74 | |||||||||
15 | Elias Bach-Jensen | 2006 | 1:33.88 | |||||||
Sigma Swim Birkerd | 1:35.46 | |||||||||
16 | Mikkel Retbll-Bauer | 2006 | 1:35.85 | |||||||
Hrsholm Svmmeforening | 1:37.86 | |||||||||
17 | Maximillian Udar | 2006 | 1:36.70 | |||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:39.44 | |||||||||
18 | August Emil K. Clausen | 2006 | 1:37.29 | |||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:42.56 | |||||||||
19 | Sven Ole H. Frederiksen | 2006 | 1:37.62 | |||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 1:35.53 | |||||||||
20 | Asbjrn Rotne Hansen | 2006 | 1:37.79 | |||||||
Svmmeklubben Triton Ballerup | 1:36.31 | |||||||||
21 | Frederik Aarup-Andersen | 2006 | 1:37.91 | |||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:45.01 | |||||||||
22 | Carl Gustav Skovgaard | 2006 | 1:38.71 | |||||||
Sllerd Svmmeklub | 1:45.28 | |||||||||
23 | Andreas Ellegaard Svedal | 2006 | 1:38.73 | |||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:47.16 | |||||||||
24 | William Brix Shoel | 2006 | 1:43.07 | |||||||
Gladsaxe Svmmeklub | 1:40.27 | |||||||||
25 | Oswald Lindquist | 2006 | 1:43.55 | |||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:45.72 | |||||||||
26 | Noah Sanchez | 2006 | 1:45.69 | |||||||
Svmmeklubben Triton Ballerup | 1:41.73 | |||||||||
27 | Peter Bjerre Olsen | 2006 | 1:48.39 | |||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:57.22 | |||||||||
- | Anders W. Pedersen | 2006 | DSQ | Afslut p mave 50m | ||||||
Hrsholm Svmmeforening | 1:42.61 | |||||||||
- | Daniel Skyt | 2006 | DSQ | ESB 25m | ||||||
Roskilde Svmning | 1:48.72 | |||||||||
- | David Johannes Dahl | 2006 | DSQ | ESB 75m | ||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:29.54 | |||||||||
- | Jonas Holm Clausen | 2006 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Helsingr Svmmeklub | 1:48.02 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:04 |