2020-01-19   17:01:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ajankello uinnit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Ajankello uinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  08 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  17:11   
  Järjestäjä  Kouvolan uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  08 lokakuu 2017         
 
 
Laji 25, 100m su P11, 13, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Luka Valtonen  2006    178  42.79        1:26.90   
  Lappeenrannan Uimarit  1:30.30                 
                     
Matvey Lyashenko  2007    114  49.23        1:40.80   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Veikko Seppänen  2007    100  52.11        1:45.31   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Julius Lekander  2006    100  51.56        1:45.35   
  Kouvolan Uimarit  1:48.27                 
                     
Vilho Teno  2006    98  50.85        1:45.82   
  Lahden Uimaseura  1:43.60                 
                     
Denis Katunov  2006              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
Vasily Kabanov  2006              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 25, 100m su P11, 13, M, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joakim Kuhlberg  2004    299  35.95        1:13.09   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:13.64                 
                     
Leevi Kukkonen  2005    231  37.94        1:19.72   
  Kouvolan Uimarit  1:21.79                 
                     
Stefan Saltykov  2005    194  41.20        1:24.38   
  Lahden Uimaseura  1:26.88                 
                     
Antero Ruban  2004    164  42.98        1:29.35   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Nooa Matela  2005    162  41.87        1:29.56   
  Lappeenrannan Uimarit  1:26.82                 
                     
Maksim Karvanen  2005    151  44.62        1:31.74   
  Lahden Uimaseura  1:36.16                 
                     
Arto Pulkkinen  2005    145  45.45        1:32.99   
  Lahden Uimaseura  1:36.70                 
                     
Miko Virtanen  2005    116  48.28        1:40.16   
  Lahden Uimaseura  1:44.75                 
                     
Petteri Veikkolainen  2004    109  50.47        1:42.16   
  Lappeenrannan Uimarit  1:44.60                 
                     
10  Denis Zhuchkov  2004    101  48.80        1:45.02   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
11  Kasperi Haverinen  2005    74  59.35        1:56.43   
  Lahden Uimaseura  2:02.84                 
                     
Anttoni Sikiö  2004              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  2:03.92                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
Elias Molodtsov  2005              DSQ   
  Lahden Uimaseura  1:42.96                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
Maksim Tuuva  2004              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  1:19.64                 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
Miro Järvinen  2005              DSQ   
  Kouvolan Uimarit  1:37.22                 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 25, 100m su P11, 13, M, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Daniil Kazakov  2000    575  28.60        58.80   
  Ska St. Petersburg  58.80                 
                     
Risto Martikainen  2003    397  32.33        1:06.51   
  Kouvolan Uimarit  1:07.46                 
                     
Niko Matela  2003    338  34.45        1:10.19   
  Lappeenrannan Uimarit  1:09.93                 
                     
Miska Kurvinen  1999    327  34.31        1:10.99   
  Uimaseura Aquila  1:08.70                 
                     
Aleksi Kauppinen  2003    308  34.33        1:12.38   
  Lappeenrannan Uimarit  1:14.25                 
                     
Juha Jernvall  2000    298  35.01        1:13.16   
  Uimaseura Aquila  1:11.31                 
                     
Leevi Hautaniemi  2003    220  39.12        1:20.92   
  Lappeenrannan Uimarit  1:22.50                 
                     
Akseli Korhonen  2001              DSQ   
  Haminan Uimaseura  1:24.70                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
Juho Jäkärä  2003              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  1:29.61                 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  08 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  17:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner