2021-12-07   04:08:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för SS04 Knattesim Aquarapid 2017

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Resultat Gren 7 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 7 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Aquarapid Knattesim 2017    Utskriftsdatum  14 oktober 2017   
  Tvlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  11:04   
  Arrangr  SS04         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  14 oktober 2017         
 
 
Gren 7, 50m Brstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Elvira Flores  2006  Stockholms Kappsimningsklubb            41.45   
Ella Holmberg  2006  Sprvgen Simfrening            41.58   
Vida Haesert  2006  Stockholms Kappsimningsklubb            43.49   
Leah Ishaq  2006  Solna Sundbyberg SS 04            43.67   
Frida Loqvist  2006  Sprvgen Simfrening            44.31   
Nea Tiger Armelius  2006  Solna Sundbyberg SS 04            46.64   
Agnes Lundmark  2006  Solna Sundbyberg SS 04            47.64   
Danielle Youssef  2006  Solna Sundbyberg SS 04            48.60   
Johanna Claesson  2006  Sprvgen Simfrening            48.84   
10  Alva Leira Hagberg  2006  Saltsjbadens Idrottsfrening            49.50   
11  Astrid hln  2006  Sprvgen Simfrening            49.70   
12  Emelie Bilands  2006  Stockholms Kappsimningsklubb            50.68   
13  Emma Persson  2006  Wisby Simsllskap            51.66   
14  Elise Blomstrm  2006  Solna Sundbyberg SS 04            52.23   
15  Ella Adman  2006  Wisby Simsllskap            53.24   
16  Amanda Hrberg  2006  Solna Sundbyberg SS 04            54.19   
17  Alesandra Luiso  2006  Solna Sundbyberg SS 04            54.23   
18  Felica Wadell  2006  Solna Sundbyberg SS 04            54.97   
19  Desire` Tolinsson  2006  Solna Sundbyberg SS 04            55.13   
20  Stella Egmar  2006  Sprvgen Simfrening            55.44   
21  Lova Deilert  2006  Solna Sundbyberg SS 04            56.02   
22  Beatrice Olsson  2006  Wisby Simsllskap            57.45   
23  Filippa Lundby Jeesen  2006  Solna Sundbyberg SS 04            59.36   
24  Lilly Jacobsson  2006  Wisby Simsllskap            59.44   
25  Stella Gammel  2006  Solna Sundbyberg SS 04            59.99   
26  Elin Palmqvist  2006  Wisby Simsllskap            1:01.72   
27  Esther Hammes  2006  Solna Sundbyberg SS 04            1:04.82   
28  Alma Appelquist  2006  Wisby Simsllskap            1:04.88   
29  Maja Engman  2006  Wisby Simsllskap            1:05.44   
Tea Yggmark  2006  Solna Sundbyberg SS 04            DNS   
Ida Haidari  2006  Botkyrka-Rnninge Simsllskap            DSQ   
Laura Midby  2006  Saltsjbadens Idrottsfrening            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  14 oktober 2017 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  11:04 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner