2021-12-09   12:27:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset SantaClaus -uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 3 (Alkuert) - Iksarjoittain (ei vliaikoja)
Tulokset Laji 3 (Alkuert) - Iksarjoittain (ei vliaikoja) 
 
  Kilpailu  Santaclaus uinnit    Tulostuspivmr  28 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  10:26   
  Jrjestj  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  28 lokakuu 2017         
 
 
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuert 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sofia Palojrvi  2007  Swimming Club Rovaniemi            37.06   
Milla Seppl  2007  Kemin Uimaseura            37.19   
Saaga Beets  2007  Swimming Club Rovaniemi            40.96   
Enni Lytz  2008  Swimming Club Rovaniemi            46.01   
Iida Niemi  2008  Kemin Uimaseura            47.84   
Viivi Kalasniemi  2008  Kemin Uimaseura            1:02.14   
Sara Lappalainen  2007  Swimming Club Rovaniemi            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuert 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Riina Niemi  2005  Swimming Club Rovaniemi            30.66   
Liza Prohorova  2005  Polarjny            30.91   
Maiju Huttunen  2005  Swimming Club Rovaniemi            31.93   
Saana Lauhava  2005  Swimming Club Rovaniemi            33.01   
Neta Siponmaa  2005  Kemin Uimaseura            34.99   
Natalia Karaseva  2005  Polarjny            35.06   
Sani Ntynki  2005  Swimming Club Rovaniemi            35.11   
Alena Sergeeva  2006  Polarjny            35.51   
Sofia Novikova  2006  Polarjny            35.54   
10  Raita Virtanen  2005  Kemijrven Kaiku            36.85   
11  Selja Lahti  2005  Swimming Club Rovaniemi            36.91   
12  Milena Autti  2005  Swimming Club Rovaniemi            37.09   
13  Anastsia Takmakova  2006  Polarjny            37.78   
14  Emilia Jylkk  2005  Rovaniemen Uimaseura            37.79   
15  Ninni Koskiniemi  2006  Rovaniemen Uimaseura            37.87   
16  Aino Kauppinen  2006  Kemin Uimaseura            39.07   
17  Hilla Jrvinen  2005  Swimming Club Rovaniemi            39.16   
18  Saara Nissinen  2006  Kemin Uimaseura            40.08   
19  Unna Etelinen  2006  Rovaniemen Uimaseura            40.36   
20  Seela Salokangas  2006  Rovaniemen Uimaseura            41.80   
21  Emma Kumpu  2005  Swimming Club Rovaniemi            42.16   
22  Peppi Tapio  2006  Rovaniemen Uimaseura            44.14   
23  Nitta Mutka  2005  Rovaniemen Uimaseura            1:00.11   
                     
 
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuert 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anna Riaboshapka  2003  Kovdor            29.82   
Inka Lytz  2004  Swimming Club Rovaniemi            30.12   
Sini Lassila  2003  Swimming Club Rovaniemi            30.40   
Anni Ranta-Valkama  2004  Swimming Club Rovaniemi            30.73   
Liina Rajaniemi  2003  Rovaniemen Uimaseura            31.24   
Katariina Kuulasmaa  2003  Swimming Club Rovaniemi            32.29   
Anastasia Parfenova  2004  Kemijrven Kaiku            32.96   
Lotta Vedenjuoksu  2003  Rovaniemen Uimaseura            33.30   
Wenla Niemi  2004  Swimming Club Rovaniemi            33.76   
10  Na Brosseau  2003  Swimming Club Rovaniemi            34.05   
11  Hanna-Maria Korpilhde  2004  Rovaniemen Uimaseura            34.51   
12  Tuuli Leinonen  2004  Swimming Club Rovaniemi            35.37   
13  Reetta Piira  2004  Swimming Club Rovaniemi            35.41   
14  Maria Kaarlejrvi  2004  Swimming Club Rovaniemi            35.97   
Hilla Paavilainen  2003  Swimming Club Rovaniemi            DNS   
                     
 
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuert 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ronja Ntynki  2002  Swimming Club Rovaniemi            28.43   
Sofia Saukko  2001  Swimming Club Rovaniemi            29.56   
Aada Sulasalmi  2002  Kemijrven Kaiku            30.15   
Ida Karjalainen  2002  Rovaniemen Uimaseura            32.37   
Viveca Merilinen  2001  Kemijrven Kaiku            33.39   
                     
 
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuert 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Jenni Niskanen  1999  Rovaniemen Uimaseura            28.31   
Anna Ryti  1998  Swimming Club Rovaniemi            28.52   
Ada Niskala  2000  Rovaniemen Uimaseura            29.95   
Bigga Guttorm  2000  Rovaniemen Uimaseura            30.96   
Eveliina Palo  1999  Kemin Uimaseura            31.14   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  28 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  10:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner