2021-12-06   12:54:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset SantaClaus -uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Alkuert) - Iksarjoittain (ei vliaikoja)
Tulokset Laji 4 (Alkuert) - Iksarjoittain (ei vliaikoja) 
 
  Kilpailu  Santaclaus uinnit    Tulostuspivmr  28 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  10:35   
  Jrjestj  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  28 lokakuu 2017         
 
 
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuert 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Nooa Kaunisto  2007  Kemin Uimaseura            33.17   
Lassi Kuulasmaa  2008  Swimming Club Rovaniemi            37.51   
Anton Sulasalmi  2007  Kemijrven Kaiku            42.74   
Tuomas Nissinen  2008  Kemin Uimaseura            46.17   
Eliel Kelloniemi  2007  Kemijrven Kaiku            50.48   
Eero Ranta-Valkama  2009  Swimming Club Rovaniemi            55.23   
Juho Saukkonen  2008  Kemin Uimaseura            55.72   
                     
 
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuert 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Miko Saukkonen  2006  Kemin Uimaseura            33.02   
Arsenii Belialov  2006  Kovdor            33.39   
Weeti Niemi  2006  Swimming Club Rovaniemi            33.95   
Vitalyi Pavlov  2005  Polarjny            34.01   
Eliel Ketola  2005  Rovaniemen Uimaseura            36.26   
Otso Jylkk  2006  Rovaniemen Uimaseura            36.30   
Arttu Ranta-Valkama  2006  Swimming Club Rovaniemi            46.89   
                     
 
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuert 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kasper Lytz  2003  Swimming Club Rovaniemi            26.84   
Tudor Ratiu  2003  Swimming Club Rovaniemi            27.29   
Nikita Rybalko  2003  Kovdor            27.32   
Daniil Ivanov  2004  Kovdor            28.31   
Vladislav Korzavin  2003  Kovdor            28.43   
Karlo Kilpinen  2003  Kemin Uimaseura            29.73   
Onni Kelloniemi  2004  Kemijrven Kaiku            34.40   
                     
 
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuert 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Egor Abalymov  2001  Kovdor            25.41   
Ville Korpilhde  2002  Swimming Club Rovaniemi            26.82   
Oliver Kela  2002  Swimming Club Rovaniemi            27.74   
Valtteri Setl  2002  Swimming Club Rovaniemi            28.99   
Aleksanteri Angelva  2001  Swimming Club Rovaniemi            31.94   
                     
 
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuert 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Riku Ylikrpp  1998  Kemin Uimaseura            24.83   
Eelis Hukka  1999  Swimming Club Rovaniemi            25.14   
Juho Ryti  1998  Swimming Club Rovaniemi            25.35   
Topi Lukkarinen  2000  Swimming Club Rovaniemi            25.37   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  28 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  10:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner