2019-11-21   06:55:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset SM/NSM (25 m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

torstaiaamu

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) Nuori - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) Nuori - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Suomen mestaruusuinnit (25m)    Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  12:04   
  Järjestäjä  OU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 marraskuu 2017         
 
 
Laji 15, 4X50m SKUV Mix P18/T17, Loppukilpailut, Nuori 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
HSS 1  2006              1:47.53   
  Helsingfors Simsällskap  1:46.60                 
  Vilma Oura  2001      28.59        28.59   
  Hanna Kareinen  2000      31.51        1:00.10   
  Santeri Hölttä  2000      23.97        1:24.07   
  Kaarlo Seppänen  1999      23.46        1:47.53   
                     
ÅSK 1  1999              1:48.28   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:48.26                 
  Wilhelm Suominen  1999      25.98        25.98   
  Iida Reini  2000      31.58        57.56   
  Otto Rannikko  1999      24.45        1:22.01   
  Sini Silvennoinen  2002      26.27        1:48.28   
                     
Cetus 1  1999              1:48.40   
  Cetus Espoo  1:47.36                 
  Peppi Siirtola  2002      29.59        29.59   
  Eerikki Laitala  2001      29.26        58.85   
  Siri Auvinen  2002      27.84        1:26.69   
  Sergey Kuznetsov  2000      21.71        1:48.40   
                     
Cetus 2  1999              1:49.38   
  Cetus Espoo  1:49.79                 
  Roni Kallström  2001      26.32        26.32   
  Tuomas Jokinen  2001      28.96        55.28   
  Lyydia Kalenius  2000      28.30        1:23.58   
  Ronja Riihinen  2000      25.80        1:49.38   
                     
ÅSK 2  1999              1:49.66   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:48.68                 
  Emilie Pärnänen  2002      29.50        29.50   
  Lauri Elomaa  2000      29.75        59.25   
  Peik Lindberg  1999      24.59        1:23.84   
  Ida Konkka  2000      25.82        1:49.66   
                     
HSS 2  2006              1:49.73   
  Helsingfors Simsällskap  1:50.99                 
  Niki Karlsson  2000      25.66        25.66   
  Rasmus Kujala  1999      29.36        55.02   
  Laura Lahtinen  2003      27.35        1:22.37   
  Daniela Nummi  2000      27.36        1:49.73   
                     
UiTa 1  1999              1:50.32   
  Uinti Tampere  1:50.99                 
  Fanny Grönvall  2000      29.37        29.37   
  Jakob Sievers  2000      29.08        58.45   
  Teemu Lehtonen  2000      25.15        1:23.60   
  Mila Manner  2001      26.72        1:50.32   
                     
RaisU 1  1999              1:51.98   
  Raision Urheilijat  1:54.44                 
  Vilma Iisalo  2001      29.59        29.59   
  Elias Kuusisto  1999      30.78        1:00.37   
  Anniina Kallio  2002      27.51        1:27.88   
  Roope Paatos  2002      24.10        1:51.98   
                     
UiTa 2  1999              1:53.07   
  Uinti Tampere  1:54.63                 
  Joona Korhonen  2000      27.66        27.66   
  Walentin Koskinen  2000      29.62        57.28   
  Netta Nyberg  2001      29.20        1:26.48   
  Armi Auvinen  2000      26.59        1:53.07   
                     
10  SWIM  1999              1:53.09   
  Swimming Jyväskylä  1:51.25                 
  Mia Pentti  2002      29.55        29.55   
  Atte Lindholm  2001      30.25        59.80   
  Alexander Kislitsyn  2001      26.28        1:26.08   
  Viivi Merisalo  2002      27.01        1:53.09   
                     
11  JoUS  1999              1:53.61   
  Joensuun Uimaseura  1:54.57                 
  Veeti Ruohtula  2001      27.16        27.16   
  Roope Ruohtula  2000      28.91        56.07   
  Vilhelmiina Wegelius  2002      29.66        1:25.73   
  Aino Mononen  2001      27.88        1:53.61   
                     
12  PUS  1999              1:56.30   
  Porin Uimaseura  1:52.02                 
  Leevi Lehti  2000      27.64        27.64   
  Anniina Murto  2001      33.11        1:00.75   
  Janina Ollikainen  2000      30.26        1:31.01   
  Leevi Luhtanen  2000      25.29        1:56.30   
                     
13  Gladius  1999              1:56.59   
  Gladius Kirkkonummi  1:56.75                 
  Severi Nieminen  1999      29.30        29.30   
  Iiris Himanto  2001      34.14        1:03.44   
  Henri Koski  2000      26.38        1:29.82   
  Siiri Einiö  2003      26.77        1:56.59   
                     
14  KUS-GSS  2002              2:03.80   
  Kokkolan Uimaseura  2:02.79                 
  Hugo Mattola  2001      30.25        30.25   
  Olivia Viitala  2000      37.48        1:07.73   
  Liina Salin  2002      30.38        1:38.11   
  Jesse Anttila  2002      25.69        2:03.80   
                     
ÅSK 3  1999              DSQ   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:51.01                 
  Emil Hanski  1999      28.23        28.23   
  Charlotta Edelman  2001      32.74        1:00.97   
  Joni Aaltonen  1999      26.73        1:27.70   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  12:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner