2020-06-06   10:43:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2017 alkukilpailut ES2    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  10:59   
  Järjestäjä  RiUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2017         
 
 
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 14 v 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sami Uusikumpu  2003    400  33.36  1:09.87  1:46.71    2:23.35   
  Simmis Wanda  2:31.26                 
                     
Lauri Tolvanen  2003    370  33.71  1:11.04  1:49.27    2:27.11   
  Haminan Uimaseura  2:30.63                 
                     
Aki Hakkarainen  2003    315  35.54  1:14.07  1:55.03    2:35.16   
  Simmis Wanda  2:32.81                 
                     
Kasper Holopainen  2003    307  36.22  1:16.20  1:56.95    2:36.52   
  Nummelan Kisaajat  2:43.53                 
                     
Perttu Järvinen  2003    269  36.56  1:17.41  2:01.32    2:43.49   
  Riihimäen Uimaseura  2:45.26                 
                     
Joonatan Kuivalainen  2003    187  41.81  1:28.85  2:17.75    3:04.44   
  Riihimäen Uimaseura  3:06.06                 
                     
 
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 15 v 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kalle Mäkinen  2002    478  31.46  1:06.37  1:41.53    2:15.02   
  Vanders  2:14.94                 
                     
Ville-Veikko Katajisto  2002    356  35.60  1:12.76  1:50.52    2:28.99   
  Nurmijärven Uinti  2:37.65                 
                     
Aapo Liljaniemi  2002    348  34.79  1:12.46  1:51.91    2:30.11   
  Nurmijärven Uinti  2:37.72                 
                     
Aatu Harju  2002    343  34.76  1:12.89  1:52.07    2:30.86   
  Vanders  2:39.96                 
                     
Tino Lukkaroinen  2002    338  33.69  1:12.12  1:52.20    2:31.52   
  Riihimäen Uimaseura  2:29.44                 
                     
Aarne Myllynen  2002    328  34.87  1:13.50  1:53.91    2:33.16   
  Järvenpään Uintiklubi  2:35.46                 
                     
Martti Rautell  2002    282  37.53  1:17.64  1:59.54    2:40.90   
  Octopus Lohja  2:38.89                 
                     
Aaron Utulahti  2002    182  40.65  1:28.29  2:17.21    3:06.09   
  Nummelan Kisaajat  3:10.63                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  10:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner