2020-06-06   11:02:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2017 alkukilpailut ES2    Tulostuspäivämäärä  05 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  10:18   
  Järjestäjä  RiUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2017         
 
 
Laji 25, P14,15,16 200m RU, Loppukilpailut 14 v 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oskar Turunen  2003    454  34.89  1:14.47  1:56.06    2:36.72   
  Riihimäen Uimaseura  2:41.36                 
                     
Sami Uusikumpu  2003    424  35.29  1:16.10  1:57.83    2:40.34   
  Simmis Wanda  2:41.69                 
                     
Lauri Tolvanen  2003    399  36.76  1:18.24  2:00.25    2:43.63   
  Haminan Uimaseura  2:44.71                 
                     
Leevi Kervinen  2003    350  37.99  1:21.26  2:05.73    2:50.86   
  Uimaseura Aquila  3:05.86                 
                     
Ville Savulahti  2003    330  39.18  1:22.97  2:08.29    2:54.17   
  Riihimäen Uimaseura  2:50.41                 
                     
Kalle Seppä  2003    326  40.65  1:25.85  2:10.95    2:55.03   
  Riihimäen Uimaseura  3:10.71                 
                     
Olli Paukola  2003    299  40.38  1:26.94  2:14.21    3:00.10   
  Riihimäen Uimaseura  3:05.58                 
                     
Joona Lehtonen  2003    285  41.14  1:28.23  2:16.19    3:02.93   
  Vanders  3:09.10                 
                     
Olavi Männistö  2003    259  42.78  1:30.74  2:19.98    3:08.90   
  Riihimäen Uimaseura  3:08.11                 
                     
10  Manu Rosendahl  2003    242  44.64  1:34.10  2:25.05    3:13.15   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
11  Tuomas Vihavainen  2003    183  48.21  1:42.24  2:37.26    3:31.88   
  Simmis Wanda                   
                     
Aleksi Alanko  2003              DSQ   
  Riihimäen Uimaseura  3:29.84                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
Oliver Hanhimäki  2003              DSQ   
  Octopus Lohja  3:02.71                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 25, P14,15,16 200m RU, Loppukilpailut 15 v 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jerry Roine  2002    397  37.44  1:19.56  2:02.02    2:43.88   
  Järvenpään Uintiklubi  2:48.87                 
                     
Viljami Töhönen  2002    351  39.25  1:22.24  2:06.58    2:50.77   
  Riihimäen Uimaseura  2:50.63                 
                     
 
Laji 25, P14,15,16 200m RU, Loppukilpailut 16 v 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Erik Nurmi  2001    628  32.16  1:07.91  1:44.63    2:20.68   
  Vanders  2:15.62                 
                     
Juho Laukkanen  2001    458  34.28  1:13.50  1:54.18    2:36.27   
  Simmis Wanda  2:39.04                 
                     
Santeri Tuomi  2001    399  36.71  1:17.93  2:00.59    2:43.54   
  Hyvinkään Uimaseura  2:44.51                 
                     
Oliver Juursoo  2001    346  37.65  1:21.70  2:07.11    2:51.61   
  Riihimäen Uimaseura  2:54.57                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  10:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner