2020-06-06   10:59:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2017 alkukilpailut ES2    Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  19:30   
  Järjestäjä  RiUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2017         
 
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 13 v 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Annukka Pihkamäki  2004  Riihimäen Uimaseura    1:07.78  2:20.41  3:34.55  4:49.79  9:51.00   
          6:06.71  7:23.39  8:38.80       
Iida Herrala  2004  Simmis Wanda    1:12.36  2:30.33  3:50.00  5:09.44  10:25.89   
          6:29.24  7:48.70  9:07.87       
Julia Tuura  2004  Riihimäen Uimaseura    1:15.18  2:36.10  3:56.65  5:17.05  10:29.49   
          6:37.85  7:56.50  9:14.37       
Aada Taiponen  2004  Riihimäen Uimaseura    1:17.55  2:40.83  4:02.51  5:24.25  10:50.39   
          6:46.24  8:08.64  9:31.37       
Iida Savulahti  2004  Riihimäen Uimaseura    1:17.24  2:43.56  4:11.36  5:36.65  11:17.99   
          7:03.79  8:31.53  9:58.57       
Elina Syvänne  2004  Tuusulan Uimaseura    1:18.10  2:46.32  4:15.79  5:46.07  11:34.85   
          7:13.75  8:42.39  10:11.68       
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 14 v 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Juulia Käräjämies  2003  Nummelan Kisaajat    1:09.65  2:24.66  3:40.65  4:56.96  10:02.30   
          6:13.59  7:31.76  8:48.81       
Ronja Hellberg  2003  Riihimäen Uimaseura    1:15.12  2:36.34  3:56.90  5:17.83  10:37.42   
          6:39.63  8:00.49  9:20.68       
Ida Lehtovaara  2003  Uimaseura Aquila    1:12.11  2:30.97  3:51.95  5:13.85  10:40.14   
          6:35.77  7:58.20  9:20.17       
Cinja Åvist  2003  Hyvinkään Uimaseura    1:12.42  2:33.45  3:56.05  5:19.33  10:47.14   
          6:43.19  8:05.91  9:28.00       
Aava Mattila  2003  Simmis Wanda    1:16.61  2:39.88  4:02.16  5:24.40  10:50.06   
          6:46.34  8:08.75  9:31.06       
Anna Retva  2003  Tuusulan Uimaseura    1:15.00  2:39.38  4:02.75  5:25.63  10:54.92   
          6:48.85  8:11.91  9:34.48       
Liisa Penttinen  2003  Nummelan Kisaajat    1:16.95  2:45.64  4:16.73  5:46.70  11:36.29   
          7:15.82  8:44.36  10:12.38       
Minka Jumppainen  2003  Riihimäen Uimaseura    1:20.21  2:48.90  4:19.23  5:49.45  11:48.17   
          7:21.84  8:51.89  10:22.69       
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 15 v 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Venla Salminen  2002  Nummelan Kisaajat    1:08.90  2:22.32  3:35.78  4:48.71  9:40.78   
          6:02.08  7:15.39  8:28.96       
Maria Yritys  2002  Uinti Hyvinkää    1:11.88  2:29.97  3:49.14  5:09.45  10:28.69   
          6:28.83  7:49.22  9:09.11       
Tuisku Grundström  2002  Vanders    1:15.48  2:34.98  3:54.41  5:14.91  10:48.43   
          6:39.31  8:02.56  9:27.57       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  19:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner