Tulokset IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 42 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2017 alkukilpailut HKS | Tulostuspäivämäärä | 05 marraskuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tampere | Tulostusaika | 18:43 | |||
Järjestäjä | Tampereen Uinnin Tuki | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 03 marraskuu 2017 |
Laji 42, 4X50m VU mix, Loppukilpailut 12 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Laus 1 | 2001 | 1:43.92 | |||||||
Lahden Uimaseura | 1:45.76 | |||||||||
Petteri Haverinen | 2001 | 24.59 | 24.59 | |||||||
Joonas Mustonen | 2001 | 24.52 | 49.11 | |||||||
Jemilia Haapakoski | 2002 | 27.73 | 1:16.84 | |||||||
Julia Sairanen | 2003 | 27.08 | 1:43.92 | |||||||
2 | Uita 1 | 2001 | 1:44.87 | |||||||
Uinti Tampere | 1:47.18 | |||||||||
Tatu Hapuoja | 2003 | 25.65 | 25.65 | |||||||
Tatu Hörkkö | 2001 | 24.62 | 50.27 | |||||||
Emma von Dickoff | 2002 | 27.25 | 1:17.52 | |||||||
Enni Lahtinen | 2002 | 27.35 | 1:44.87 | |||||||
3 | Kou 1 | 2001 | 1:47.07 | |||||||
Kouvolan Uimarit | 1:49.40 | |||||||||
Ossi Kleimola | 2001 | 25.46 | 25.46 | |||||||
Jenna Pulkkinen | 2004 | 26.39 | 51.85 | |||||||
Manu Ursin | 2002 | 26.58 | 1:18.43 | |||||||
Noora Laitala | 2003 | 28.64 | 1:47.07 | |||||||
4 | Uita 2 | 2001 | 1:48.32 | |||||||
Uinti Tampere | 1:49.91 | |||||||||
Ina Pollari | 2002 | 28.35 | 28.35 | |||||||
Leo Roine | 2001 | 25.65 | 54.00 | |||||||
Adeliina Kaarlenkaski | 2004 | 28.42 | 1:22.42 | |||||||
Henri Naarajärvi | 2002 | 25.90 | 1:48.32 | |||||||
5 | Laus 2 | 2001 | 1:48.76 | |||||||
Lahden Uimaseura | 1:47.37 | |||||||||
Aleksi Helminen | 2001 | 25.90 | 25.90 | |||||||
Harry Zimmermann | 2001 | 25.19 | 51.09 | |||||||
Minttu Paalanen | 2003 | 28.64 | 1:19.73 | |||||||
Venla Lindström | 2004 | 29.03 | 1:48.76 | |||||||
6 | Uita 3 | 2001 | 1:49.45 | |||||||
Uinti Tampere | 1:52.03 | |||||||||
Siiri Arjanmaa | 2004 | 28.38 | 28.38 | |||||||
Ella Ekman | 2003 | 28.92 | 57.30 | |||||||
Eemeli Leinonen | 2002 | 25.64 | 1:22.94 | |||||||
Akseli Hakala | 2003 | 26.51 | 1:49.45 | |||||||
7 | Pyry 3 | 2001 | 1:51.66 | |||||||
Nokian Pyry | 1:53.30 | |||||||||
Perttu Mikkola | 2001 | 25.72 | 25.72 | |||||||
Moona Korpikoski | 2005 | 30.10 | 55.82 | |||||||
Siiri Toiva | 2002 | 29.70 | 1:25.52 | |||||||
Jere Broman | 2002 | 26.14 | 1:51.66 | |||||||
8 | Laus 3 | 2001 | 1:53.69 | |||||||
Lahden Uimaseura | 1:53.66 | |||||||||
Eetu Koskinen | 2002 | 27.91 | 27.91 | |||||||
Santeri Pulkkinen | 2004 | 26.75 | 54.66 | |||||||
Julia Romo | 2003 | 29.08 | 1:23.74 | |||||||
Juulia Sakomaa | 2005 | 29.95 | 1:53.69 | |||||||
9 | Uita 4 | 2001 | 1:58.51 | |||||||
Uinti Tampere | 2:01.62 | |||||||||
Leevi Lehtonen | 2003 | 29.37 | 29.37 | |||||||
Maiju Harju | 2002 | 29.63 | 59.00 | |||||||
Jemina Knuutila | 2002 | 30.14 | 1:29.14 | |||||||
Oskar Tuominen | 2004 | 29.37 | 1:58.51 | |||||||
10 | Uita 6 | 2001 | 2:09.41 | |||||||
Uinti Tampere | 2:16.85 | |||||||||
Aarne Eskelinen | 2004 | 32.42 | 32.42 | |||||||
Enna Eho | 2004 | 30.79 | 1:03.21 | |||||||
Viivi Heittokangas | 2004 | 33.78 | 1:36.99 | |||||||
Sakari Gummerus | 2003 | 32.42 | 2:09.41 | |||||||
11 | Pyry 8 | 2001 | 2:11.00 | |||||||
Nokian Pyry | 2:18.99 | |||||||||
Markus Nuoranne | 2003 | 30.03 | 30.03 | |||||||
Ronja Mustalahti | 2004 | 34.24 | 1:04.27 | |||||||
Topi Salminen | 2004 | 34.34 | 1:38.61 | |||||||
Erica Tomperi | 2004 | 32.39 | 2:11.00 | |||||||
12 | Tatu Tampere Ry 2 | 2001 | 2:14.03 | |||||||
TaTu Tampere | 2:15.86 | |||||||||
Ville Syrjäkoski | 2002 | 32.52 | 32.52 | |||||||
Nanna Tynkkynen | 2003 | 33.38 | 1:05.90 | |||||||
Kiia Alenius | 2005 | 33.94 | 1:39.84 | |||||||
Markus Koskinen | 2005 | 34.19 | 2:14.03 | |||||||
13 | Uita 7 | 2001 | 2:18.77 | |||||||
Uinti Tampere | 2:21.50 | |||||||||
Lauri Mäkinen | 2004 | 32.77 | 32.77 | |||||||
Kaisu Leinonen | 2005 | 37.03 | 1:09.80 | |||||||
Ronja Makkonen | 2005 | 36.08 | 1:45.88 | |||||||
Max Nikkari | 2004 | 32.89 | 2:18.77 | |||||||
14 | Uita 8 | 2001 | 2:25.62 | |||||||
Uinti Tampere | 2:26.23 | |||||||||
Saana Keskinen | 2005 | 35.67 | 35.67 | |||||||
Juuso Puustinen | 2004 | 35.84 | 1:11.51 | |||||||
Eerika Turunen | 2005 | 36.56 | 1:48.07 | |||||||
Castor Trygg | 2004 | 37.55 | 2:25.62 | |||||||
15 | Tatu Tampere Ry 3 | 2001 | 2:26.87 | |||||||
TaTu Tampere | 2:30.31 | |||||||||
Iida Peuraniemi | 2002 | 33.18 | 33.18 | |||||||
Joona Kurppa | 2004 | 37.29 | 1:10.47 | |||||||
Ville Luoma | 2004 | 35.44 | 1:45.91 | |||||||
Sofia Mustonen | 2006 | 40.96 | 2:26.87 | |||||||
16 | Uita 9 | 2001 | 2:35.59 | |||||||
Uinti Tampere | 2:39.51 | |||||||||
Sauli Gummerus | 2004 | 40.70 | 40.70 | |||||||
Venla Vuorivirta | 2005 | 38.34 | 1:19.04 | |||||||
Venny Korjonen | 2005 | 37.95 | 1:56.99 | |||||||
Aapo Koivuniemi | 2004 | 38.60 | 2:35.59 | |||||||
- | Tatu Tampere Ry 1 | 2001 | DSQ | |||||||
TaTu Tampere | 2:10.06 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Uita 5 | 2001 | DSQ | |||||||
Uinti Tampere | 2:08.47 | |||||||||
Ilona Halima | 2003 | 58.51 | ||||||||
Lenni Lehtonen | 2004 | |||||||||
Liisa Siikala | 2003 | |||||||||
Sebastian Rasimus | 2004 | 51 | DSQ | |||||||
SW 10.13 Väärä uintijärjestys | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 05 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 18:43 |