2021-04-17   23:15:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2017 alkukilpailut HKS    Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  19:29   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2017         
 
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Sohvi Kallinen  2004    592  1:09.49  2:23.16  3:37.77  4:51.53  9:36.90   
  Lahden Uimaseura  9:21.89      6:03.89  7:16.31  8:29.00       
                     
Siiri Arjanmaa  2004    542  1:09.62  2:23.93  3:39.17  4:54.11  9:54.03   
  Uinti Tampere  10:00.29      6:09.94  7:25.05  8:41.23       
                     
Lotta Hermonen  2004    536  1:09.33  2:23.74  3:38.99  4:54.38  9:56.35   
  Kouvolan Uimarit  10:16.42      6:10.56  7:26.32  8:42.50       
                     
Santra Nieminen  2004    525  1:08.73  2:23.38  3:39.00  4:55.72  10:00.40   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  10:07.41      6:12.28  7:29.51  8:45.67       
                     
Salla Rantala  2004    514  1:10.16  2:25.78  3:41.79  4:58.34  10:04.56   
  Nokian Pyry  10:04.45      6:15.44  7:32.50  8:49.20       
                     
Emmi Manninen  2004    513  1:09.70  2:25.22  3:41.78  4:58.34  10:05.17   
  Uinti Tampere  10:16.79      6:15.50  7:32.52  8:49.63       
                     
Milja Mäkinen  2004    495  1:08.91  2:25.34  3:42.62  5:00.16  10:12.15   
  Kouvolan Uimarit  10:30.68      6:18.18  7:36.72  8:55.06       
                     
Venla Lindström  2004    470  1:10.76  2:29.59  3:49.29  5:09.46  10:23.07   
  Lahden Uimaseura  10:44.45      6:29.11  7:46.68  9:06.34       
                     
Jessica Mäkinen  2004    468  1:09.90  2:27.07  3:45.96  5:05.48  10:23.80   
  Uinti Tampere  10:27.29      6:25.00  7:45.62  9:06.22       
                     
10  Noora Kylmämetsä  2004    455  1:12.73  2:32.15  3:52.14  5:12.01  10:29.80   
  Uinti Tampere  10:49.64      6:31.65  7:52.02  9:11.93       
                     
11  Kiona Inkilä  2004    419  1:12.81  2:32.89  3:54.83  5:18.18  10:47.18   
  Uinti Tampere  10:51.36      6:41.04  8:03.22  9:26.53       
                     
12  Noora Pätiälä  2004    392  1:14.15  2:35.87  3:58.73  5:22.93  11:01.66   
  Uinti Tampere  11:18.98      6:47.80  8:12.24  9:37.20       
                     
13  Siiri Levonoja  2004    352  1:17.77  2:42.93  4:09.17  5:36.80  11:25.59   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  11:41.68      7:03.86  8:31.72  10:00.65       
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Janna Salminen  2003    375  1:19.20  2:45.60  4:12.32  5:38.98  11:11.83   
  Lahden Uimaseura  12:17.61      7:05.26  8:30.61  9:54.39       
                     
Julia Romo  2003    374  1:15.24  2:38.92  4:04.97  5:32.92  11:12.21   
  Lahden Uimaseura  11:30.28      6:59.40  8:26.36  9:50.55       
                     
Aida Silvennoinen  2003    323  1:19.03  2:46.52  4:17.45  5:49.48  11:45.87   
  Lahden Kaleva        7:21.18  8:52.96  10:20.89       
                     
Liisa Siikala  2003    309  1:25.65  2:56.84  4:28.45  5:57.65  11:56.37   
  Uinti Tampere        7:27.44  8:57.84  10:27.18       
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Jemilia Haapakoski  2002    579  1:09.79  2:23.97  3:38.34  4:51.70  9:41.21   
  Lahden Uimaseura  9:48.84      6:04.07  7:16.89  8:30.05       
                     
Siiri Toiva  2002    466  1:07.51  2:23.73  3:42.49  5:02.98  10:24.81   
  Nokian Pyry  10:46.45      6:23.98  7:44.75  9:06.34       
                     
Vilma Tuokko  2002    403  1:14.45  2:35.30  3:59.06  5:23.52  10:55.79   
  Lahden Uimaseura        6:48.20  8:12.12  9:35.13       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner