2021-12-09   07:49:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2017 alkukilpailut KIS    Tulostuspivmr  03 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Jyvskyl    Tulostusaika  20:16   
  Jrjestj  SWIM         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  03 marraskuu 2017         
 
 
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuomas Hmlinen  2005    301  38.95        1:22.89   
  Kuopion Uimaseura  1:22.72                 
                     
Nooa Matela  2005    249  40.54        1:28.32   
  Lappeenrannan Uimarit  1:31.16                 
                     
Nikita Semach  2005    244  41.97        1:28.89   
  Swimming Jyvskyl  1:32.59                 
                     
Aleksanteri Nissinen  2005    222  42.91        1:31.75   
  Swimming Jyvskyl  1:33.24                 
                     
Frans Riekki  2005    221  42.08        1:31.91   
  Joensuun Uimaseura  1:34.63                 
                     
Vilho Tikkanen  2005    209  43.86        1:33.56   
  Swimming Jyvskyl  1:32.68                 
                     
Arttu Venemies  2005    201  44.74        1:34.86   
  Swimming Jyvskyl  1:37.29                 
                     
Luukas Laine  2005    200  44.99        1:34.98   
  Kampuksen Plaani  1:32.94                 
                     
Mikhail Vilesov  2005    195  44.91        1:35.80   
  Joensuun Uimaseura  1:36.57                 
                     
10  Konsta Kauppinen  2005    163  48.03        1:41.77   
  Joensuun Uimaseura  1:44.43                 
                     
11  Konsta Kohonen  2005    152  46.35        1:44.17   
  Swimming Jyvskyl  1:56.53                 
                     
12  Janne Kultala  2005    129  51.13        1:49.86   
  Kuopion Uimaseura  1:45.61                 
                     
13  Anton Sarvilahti  2005    112  55.40        1:55.08   
  Lappeenrannan Uimarit  1:54.80                 
                     
Konsta Kortelahti  2005              DNS   
  Swimming Jyvskyl                   
                     
 
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aleksandr Istomin  2004    253  41.50        1:27.83   
  Kuopion Uimaseura  1:34.15                 
                     
Aleksi Hmlinen  2004    238  42.28        1:29.68   
  Joensuun Uimaseura  1:31.45                 
                     
Joel Paukkonen  2004    202  44.06        1:34.77   
  Kuopion Uimaseura  1:34.01                 
                     
Pyry Aspholm  2004    193  44.60        1:36.12   
  Swimming Jyvskyl  1:36.97                 
                     
Timo Elo  2004    187  45.28        1:37.19   
  Swimming Jyvskyl  1:42.07                 
                     
Touko Riipinen  2004    180  46.13        1:38.37   
  Swimming Jyvskyl  1:39.82                 
                     
Petteri Veikkolainen  2004    168  47.67        1:40.78   
  Lappeenrannan Uimarit  1:41.26                 
                     
Akseli Kuparinen  2004    150  47.78        1:44.57   
  Lappeenrannan Uimarit  1:53.53                 
                     
Sakari Eskelinen  2004    138  50.88        1:47.48   
  Joensuun Uimaseura  1:52.58                 
                     
10  Anttoni Siki  2004    130  52.07        1:49.73   
  Lappeenrannan Uimarit  1:42.72                 
                     
11  Denis Zhuchkov  2004    123  50.38        1:51.80   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
12  Nikolay Loginov  2004    116  53.18        1:53.71   
  Joensuun Uimaseura  2:06.55                 
                     
Leevi Pietilinen  2004              DSQ   
  Kuopion Uimaseura                   
  SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Antti Oinonen  2003    420  34.54        1:14.25   
  Uinti Imatra  1:15.40                 
                     
Niko Matela  2003    417  34.58        1:14.38   
  Lappeenrannan Uimarit  1:15.62                 
                     
Topi Immonen  2003    332  36.98        1:20.25   
  Lappeenrannan Uimarit  1:23.02                 
                     
Marat Kiiveri  2003    273  39.83        1:25.66   
  Swimming Jyvskyl  1:38.59                 
                     
Leevi Hautaniemi  2003    230  42.01        1:30.74   
  Lappeenrannan Uimarit  1:32.68                 
                     
Juho Jkr  2003    223  42.80        1:31.66   
  Lappeenrannan Uimarit  1:36.02                 
                     
Aaro Laitinen  2003    219  42.71        1:32.19   
  Lappeenrannan Uimarit  1:35.11                 
                     
Luka Honkanen  2003    167  48.56        1:40.80   
  Swimming Jyvskyl  1:39.29                 
                     
 
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Niklas Laine  2002    445  33.73        1:12.83   
  Kampuksen Plaani  1:09.95                 
                     
Julius Nyberg  2002    402  34.48        1:15.33   
  Kampuksen Plaani  1:15.78                 
                     
Aapo Pyyhtinen  2002    400  35.15        1:15.45   
  Swimming Jyvskyl  1:17.57                 
                     
Veikko Pyyhtinen  2002    369  35.81        1:17.47   
  Swimming Jyvskyl  1:17.63                 
                     
Ville Hmlinen  2002    337  36.89        1:19.85   
  Kuopion Uimaseura  1:18.60                 
                     
Olli Elo  2002    308  38.48        1:22.31   
  Swimming Jyvskyl  1:23.06                 
                     
Aarni Louheranta  2002    284  38.89        1:24.58   
  Kuopion Uimaseura  1:27.80                 
                     
Leo Pessi  2002    254  40.70        1:27.74   
  Lappeenrannan Uimarit  1:30.40                 
                     
Max Peltoper  2002    236  43.36        1:29.90   
  Swimming Jyvskyl  1:35.40                 
                     
10  Eetu Taivainen  2002    175  46.28        1:39.34   
  Joensuun Uimaseura  1:50.24                 
                     
 
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Atte Lindholm  2001    566  31.20        1:07.22   
  Swimming Jyvskyl  1:05.99                 
                     
Ohto Pihlajamki  2001    529  31.81        1:08.72   
  Kuopion Uimaseura  1:09.04                 
                     
Veeti Veijonen  2001    444  33.54        1:12.85   
  Swimming Jyvskyl  1:13.95                 
                     
Johannes Heikkinen  2001    352  36.80        1:18.71   
  Joensuun Uimaseura  1:24.14                 
                     
Aapo Keltanen  2001    320  37.10        1:21.28   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  1:22.58                 
                     
Jeremia Sidoroff  2001    255  41.55        1:27.63   
  Joensuun Uimaseura  1:30.76                 
                     
Onni Laitinen  2001    187  43.70        1:37.09   
  Lappeenrannan Uimarit  1:44.12                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  03 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyvskyl  Tulostusaika  20:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner