2021-12-02   18:56:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ruska uinnit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Ruska uinnit 2017    Tulostuspivmr  07 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  12:22   
  Jrjestj  Oulun Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  07 lokakuu 2017         
 
 
Laji 10, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Nuorten SE: Riku Pytkivi (1993) 24.12 2011-10-22 
SE: Riku Pytkivi (1993) 23.14 2014-10-04 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Topias Partinen  2007    86          49.34   
  Joensuun Uimaseura  51.90                 
Tiitus Nygrd  2008    50          58.99   
  Oulun Uinti 1906                   
Oskari Hakkarainen  2007    43          1:01.76   
  Swimming Club Vuokatti  1:01.88                 
Eetu Kahelin  2007              DSQ  25m 
  Oulun Lohet                   
  SW 8.2 Ksien palautus ei tapahtunut veden pinnan ylpuolella               
 
Laji 10, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v 
Nuorten SE: Riku Pytkivi (1993) 24.12 2011-10-22 
SE: Riku Pytkivi (1993) 23.14 2014-10-04 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Konsta Rantasuo  2006    228          35.64   
  Oulun Lohet  35.37                 
Miko Saukkonen  2006    186          38.17   
  Kemin Uimaseura  40.01                 
Herkko Haussalo  2006    131          42.84   
  Oulun Lohet  42.49                 
Arttu Kortetjrvi  2006    115          44.74   
  Oulun Uinti 1906  44.71                 
Julius Jakkula  2006    75          51.57   
  Oulun Uinti 1906  1:00.87                 
Markus Tervaskanto  2006    72          52.38   
  Oulun Uinti 1906  55.73                 
 
Laji 10, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v 
Nuorten SE: Riku Pytkivi (1993) 24.12 2011-10-22 
SE: Riku Pytkivi (1993) 23.14 2014-10-04 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sisu Sorri  2005    266          33.87   
  Swimming Jyvskyl  34.44                 
Nikita Semach  2005    265          33.92   
  Swimming Jyvskyl  33.65                 
Tuomas Romsi  2005    226          35.75   
  Kemin Uimaseura  36.48                 
Aleksanteri Nissinen  2005    152          40.76   
  Swimming Jyvskyl  38.76                 
Artturi Vnnen  2005    130          43.01   
  Oulun Uinti 1906  46.85                 
Arttu Venemies  2005    127          43.30   
  Swimming Jyvskyl  43.86                 
Topi Fordell  2005    122          43.84   
  Swimming Club Vuokatti  44.08                 
Frans Riekki  2005    122          43.85   
  Joensuun Uimaseura  43.37                 
Mikhail Vilesov  2005    113          45.05   
  Joensuun Uimaseura  44.60                 
10  Lauri Siurua  2005    107          45.82   
  Oulun Uinti 1906  51.00                 
11  Erblin Latifi  2005    101          46.71   
  Oulun Uinti 1906  50.92                 
12  Aatu Mkinen  2005    73          51.99   
  Nivalan Saukot  56.05                 
13  Konsta Kauppinen  2005    70          52.67   
  Joensuun Uimaseura  49.21                 
 
Laji 10, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
Nuorten SE: Riku Pytkivi (1993) 24.12 2011-10-22 
SE: Riku Pytkivi (1993) 23.14 2014-10-04 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Arttu Erkinaro  1992    648          25.19   
  Oulun Uinti 1906  24.29                 
Janne Lantto  1994    606          25.75   
  Oulun Lohet  24.87                 
Sami Aaltomaa  1992    606          25.76   
  Oulun Uinti 1906  25.06                 
Severi Lieto  1998    472          27.99   
  Oulun Uinti 1906  26.87                 
Jiri Jrvinen  2001    455          28.33   
  Swimming Jyvskyl  27.71                 
Juho Anttila  2000    449          28.45   
  Oulun Uinti 1906  27.85                 
Tiitus Taskila  2001    449          28.46   
  Oulun Uinti 1906  28.56                 
Mostafa Ismail  1989    446          28.53   
  Oulun Lohet                   
Tuomas Jrvel  1994    421          29.07   
  Oulun Lohet  28.26                 
10  Mikko Sntti  1979    409          29.36   
  Oulun Uinti 1906  27.97                 
11  Rasmus Koskela  2004    299          32.59   
  Oulun Uinti 1906  33.97                 
12  Teemu Torvikoski  1976    282          33.21   
  Oulun Uinti 1906  33.50                 
13  Johannes Heikkinen  2001    239          35.11   
  Joensuun Uimaseura  36.95                 
14  Jere Hannuksela  2004    228          35.64   
  Haukiputaan Heitto  36.49                 
15  Touko Riipinen  2004    215          36.34   
  Swimming Jyvskyl  35.05                 
16  Samu Virtanen  2004    204          36.98   
  Swimming Jyvskyl  40.39                 
17  Benjamin Evans  2003    202          37.15   
  Swimming Club Vuokatti  37.68                 
18  Aleksi Hmlinen  2004    175          38.97   
  Joensuun Uimaseura  38.42                 
19  Nikolai Em  2004    174          38.99   
  Oulun Lohet  37.14                 
20  Mikko Sihvo  2004    173          39.12   
  Swimming Jyvskyl  38.85                 
21  Timo Elo  2004    140          41.89   
  Swimming Jyvskyl  37.82                 
22  Luka Honkanen  2003    136          42.36   
  Swimming Jyvskyl  42.39                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  07 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  12:22 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner