2019-12-12   06:52:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mustekala Uinnit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

1

Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Mustekala Uinnit    Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Lohja    Tulostusaika  19:22   
  Järjestäjä  Octopus Lohja         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 lokakuu 2017         
 
 
Laji 18, 50m PU T-10, 12, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viivi Loimusto  2007    144          46.49   
  Salon Uimarit  46.26                 
Taisiya Baindurashvili  2008    130          48.10   
  Uimaseura Helsinki                   
Aurora Änäkkälä  2007    102          52.08   
  Salon Uimarit  49.61                 
Serafima Ratner  2008    91          54.12   
  Uimaseura Helsinki                   
Helmi Kittelä  2008              DSQ   
  Riihimäen Uimaseura                   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
Marja Anna Siimes  2008              DSQ   
  Uimaseura Helsinki                   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
 
Laji 18, 50m PU T-10, 12, N, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Arina Ksenia Rinkinen  2005    285          37.04   
  Uimaseura Helsinki  35.33                 
Aino Kuusisto  2006    276          37.42   
  Nurmijärven Uinti  36.79                 
Bettina Sandelin  2005    193          42.15   
  Rauman Uimaseura  40.17                 
Marina Romanova  2005    143          46.57   
  Uimaseura Helsinki  48.76                 
Iisa Lavikainen  2006    119          49.46   
  Hyvinkään Uimaseura  52.09                 
Kiia Metsäkonkola  2005              DNS   
  Salon Uimarit  46.81                 
 
Laji 18, 50m PU T-10, 12, N, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ella-noora Haanpää  1998    531          30.09   
  Rauman Uimaseura  28.74                 
Linda Wallenius  1999    517          30.37   
  Salon Uimarit  30.06                 
Heta Koivuluoma  1999    492          30.88   
  Pihlava Työväen Urheilijat  29.33                 
Emmi Heine  2002    439          32.07   
  Rauman Uimaseura  30.74                 
Sanni Kalliomäki  2000    433          32.22   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  30.36                 
Viivi Sorri  2003    404          32.97   
  Gladius Kirkkonummi  32.01                 
Jenni Lehtonen  2000    396          33.19   
  Aurajoen Uinti  32.23                 
Tiia Kuisma  2003    338          34.98   
  Hyvinkään Uimaseura  34.52                 
Cinja Åvist  2003    335          35.08   
  Hyvinkään Uimaseura  33.75                 
10  Sini Heikkilä  2003    324          35.47   
  Salon Uimarit  36.53                 
11  Sonja Salmimies  2004    320          35.63   
  Nurmijärven Uinti  35.11                 
12  Vlada Guljajeva  2004    318          35.71   
  Hyvinkään Uimaseura  35.38                 
13  Ada Salokannel  2002    296          36.58   
  Salon Uimarit                   
14  Jasmin Kumpulainen  1998    267          37.86   
  Octopus Lohja  37.26                 
15  Veera Partamies  2000    249          38.73   
  Octopus Lohja  37.67                 
16  Helmi Romppanen  2004    226          39.99   
  Riihimäen Uimaseura  40.34                 
17  Erika Korpela  2003    163          44.56   
  Salon Uimarit  44.36                 
18  Vilma Saarinen  2004    104          51.82   
  Octopus Lohja  49.97                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Octopus Lohja  Tulostusaika  19:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner