2019-12-12   01:41:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mustekala Uinnit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Mustekala Uinnit    Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Lohja    Tulostusaika  16:28   
  Järjestäjä  Octopus Lohja         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 lokakuu 2017         
 
 
Laji 3, 200m VU P-15, M, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Veikka Saren  2002    448  30.05  1:02.87  1:36.22    2:09.82   
  Someron Esa  2:12.46                 
                     
Pauli Rantamäki  2003    387  30.41  1:04.58  1:41.27    2:16.35   
  Octopus Lohja  2:13.17                 
                     
Onni Äijälä  2004    359  30.48  1:04.96  1:41.63    2:19.75   
  Hyvinkään Uimaseura  2:24.46                 
                     
Martti Rautell  2002    328  33.02  1:09.27  1:46.41    2:23.98   
  Octopus Lohja  2:26.03                 
                     
Pyry Talvitie  2002    324  33.55  1:09.76  1:47.61    2:24.56   
  Gladius Kirkkonummi  2:27.92                 
                     
Santeri Berggren  2003    323  31.27  1:08.23  1:46.65    2:24.73   
  Octopus Lohja  2:32.40                 
                     
Olli Havia  2004    296  32.64  1:11.43  1:52.42    2:29.02   
  Salon Uimarit  2:37.06                 
                     
Jerry Saarelma  2003    268  35.50  1:15.79  1:56.40    2:34.03   
  Octopus Lohja  2:36.10                 
                     
Roope Tuomainen  2004    267  36.78  1:16.36  1:55.94    2:34.17   
  Salon Uimarit  2:37.10                 
                     
10  Jan Byskov  2004    257  33.87  1:12.09  1:53.93    2:36.23   
  Nurmijärven Uinti  2:42.51                 
                     
11  Sebastian Stenbacka  2002    227  34.12  1:15.73  2:01.22    2:42.72   
  Octopus Lohja  2:37.31                 
                     
12  Topias Muhonen  2006    198  38.96  1:23.46  2:08.92    2:50.37   
  Octopus Lohja  2:50.20                 
                     
13  Miika Nurminen  2005    194  38.57  1:21.64  2:07.96    2:51.65   
  Salon Uimarit  3:19.48                 
                     
14  Verner Lammassaari  2004    140  41.90  1:30.89  2:22.39    3:11.28   
  Octopus Lohja  3:21.28                 
                     
15  Jasper Reilson  2005    121  41.36  1:32.30  2:27.52    3:20.47   
  Octopus Lohja  3:42.72                 
                     
Heikki Väkeväinen  2002              DSQ   
  Gladius Kirkkonummi  2:32.23                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 3, 200m VU P-15, M, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jon Byskov  2000    424  31.06  1:04.14  1:38.11    2:12.19   
  Nurmijärven Uinti  2:09.44                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Octopus Lohja  Tulostusaika  16:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner