2018-12-14   16:38:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Espoo Swim Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Espoo Swim Games    Tulostuspäivämäärä  26 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:35   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 marraskuu 2017         
 
 
Laji 4, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Marcus Forsel  2003    586          26.80   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  26.75                 
Arttu Mäenpää  2003    478          28.67   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.17                 
Luukas Vainio  2003    419          29.97   
  Cetus Espoo  30.33                 
Roni Severinkangas  2003    417          30.01   
  Cetus Espoo  30.20                 
Lauri Tolvanen  2003    330          32.45   
  Haminan Uimaseura  33.76                 
Sam Zamanimehr  2003    310          33.12   
  Cetus Espoo  33.32                 
Kiarash Javidi Firooz Toussi  2003    252          35.47   
  Cetus Espoo  36.00                 
Oskari Repo  2003    227          36.73   
  Cetus Espoo  36.53                 
 
Laji 4, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oskari Aalto  2002    543          27.48   
  Cetus Espoo  27.52                 
Daniel Rinne  2002    513          28.01   
  Cetus Espoo  27.95                 
Oscar Skjäl  2002    512          28.03   
  Cetus Espoo  29.16                 
Mihail Khanoukaev  2002    474          28.75   
  Cetus Espoo  30.73                 
Elias Filippovits  2002    471          28.82   
  ORCA Helsinki  28.83                 
Onni-kalle Luomala  2002    451          29.23   
  Järvenpään Uintiklubi  29.82                 
Leo Mikkonen  2002    451          29.24   
  Cetus Espoo  29.09                 
Verneri Viisanen  2002    422          29.89   
  Cetus Espoo  29.99                 
Elias Jääskeläinen  2002    387          30.77   
  Cetus Espoo  30.57                 
10  Joel Syrjä  2002    383          30.88   
  Cetus Espoo  31.20                 
11  Sampo Peltola  2002    371          31.21   
  Järvenpään Uintiklubi  31.95                 
12  Otto Sormunen  2002    363          31.42   
  Cetus Espoo  32.87                 
Jerry Roine  2002              DNS   
  Järvenpään Uintiklubi  35.07                 
Matias Ola  2002              DNS   
  ORCA Helsinki  33.78                 
 
Laji 4, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eemil Kylmä  2001    496          28.32   
  Cetus Espoo  27.89                 
Ruslan Panschin  2001    435          29.60   
  ORCA Helsinki  31.61                 
Teemu Annala  2001    435          29.60   
  Cetus Espoo  30.08                 
Ville Lauslahti  2001    352          31.74   
  Cetus Espoo  31.69                 
Eero Jääskeläinen  2001    248          35.66   
  Cetus Espoo  35.97                 
Akseli Korhonen  2001    200          38.32   
  Haminan Uimaseura                   
Pyry Kurunsaari  2001              DSQ   
  Cetus Espoo  32.53                 
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
 
Laji 4, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Riku Pöytäkivi  1993    822          23.94   
  Helsingfors Simsällskap  23.64                 
Santeri Hölttä  2000    656          25.81   
  Helsingfors Simsällskap  25.31                 
Toni Knuutila  1993    649          25.90   
  Porin Uimaseura  26.02                 
Samuli Jeskanen  1996    601          26.57   
  Cetus Espoo  26.95                 
Antti Leiponen  1998    582          26.86   
  Järvenpään Uintiklubi  26.42                 
Tuomas Herlevi  1999    557          27.25   
  Helsingfors Simsällskap  27.14                 
Alex Lassila  2000    543          27.49   
  Cetus Espoo  27.37                 
Anssi Hätälä  1994    543          27.49   
  Oulun Uinti 1906  27.80                 
Verneri Mattila  1999    543          27.49   
  Helsingfors Simsällskap  27.36                 
10  Anton Nuottajärvi  2000    534          27.64   
  Cetus Espoo                   
11  Topi Suomalainen  1998    522          27.85   
  Cetus Espoo                   
12  Sasa Seppälä  1998    514          28.00   
  Haminan Uimaseura  28.13                 
13  Alexey Belfer  2000    511          28.05   
  ORCA Helsinki  28.31                 
14  Elias Soukola  1999    504          28.18   
  Järvenpään Uintiklubi  28.32                 
15  Matias Tervala  1993    474          28.75   
  Oulun Uinti 1906  28.78                 
16  Rasmus Virta  1998    429          29.73   
  Cetus Espoo  29.95                 
17  Joni Honkala  1995    420          29.94   
  Hydra Platypus                   
18  Joona Salminen  2000    359          31.55   
  Cetus Espoo  31.48                 
19  Nesja Seppälä  2000    347          31.89   
  Haminan Uimaseura  32.17                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner