2018-02-21   00:15:35
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for SuSvim Open

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Resultat Løb 33 (Finaler) - Med point og mellemtider
Resultat Løb 33 (Finaler) - Med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  SuSvim stevna jan 2018    Udskriftsdato  14 januar 2018   
  Stævne by  Vágur    Udskriftstidspunkt  15:19   
  Arrangør  SuSvim         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  13 januar 2018         
 
 
Løb 33, 200m Frisvømning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Marius Ihlen Gardshodn  1998    557  29.53  1:01.24  1:32.93    2:03.93   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bartal E. Eidesgaard  2003    520  30.09  1:02.03  1:35.00    2:06.77   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Johan N. Dam  2002    508  30.20  1:02.98  1:36.44    2:07.76   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bartal Debess  2002    468  28.61  1:02.27  1:37.58    2:11.29   
  Suðuroyar Svimjifelag                   
                     
Høgni H. Thomassen  2002    468  29.93  1:02.40  1:37.42    2:11.32   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rani Jacobsen  2001    434  31.19  1:05.57  1:40.14    2:14.62   
  Suðuroyar Svimjifelag                   
                     
Óðin Jákupsson  2002    366  32.55  1:08.81  1:46.16    2:22.48   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rúni Bech  2002    345  31.52  1:08.65  1:47.85    2:25.33   
  Suðuroyar Svimjifelag                   
                     
Denis Voropaev  2000    339  32.30  1:08.31  1:47.11    2:26.17   
  Svimjifelagið REYSTI                   
                     
10  Heini Hansen  2003    338  34.66  1:12.85  1:50.63    2:26.33   
  Suðuroyar Svimjifelag                   
                     
11  Rúni Dahl  2004    315  32.65  1:11.00  1:50.76    2:29.79   
  Suðuroyar Svimjifelag                   
                     
12  Jóhannis Erlendsson  2003    274  34.40  1:13.98  1:56.24    2:36.97   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
13  Rókur Zivanovic Í Lágabø  2003    268  34.61  1:14.33  1:57.28    2:38.05   
  Suðuroyar Svimjifelag                   
                     
14  Marius Steinhólm  2005    237  36.20  1:19.54  2:03.04    2:44.71   
  Ægir Klaksvik                   
                     
15  Teitur Winther  2005    182  40.66  1:27.65  2:13.16    2:59.92   
  Suðuroyar Svimjifelag                   
                     
16  Sámal Torkilsson  2006    146  45.02  1:35.28  2:26.69    3:13.65   
  Fuglafjarðar Svimjifelag                   
                     
17  Jógvan Torkilsson  2004    143  45.56  1:37.34  2:27.67    3:14.66   
  Fuglafjarðar Svimjifelag                   
                     
18  Bárður Ólavsson  2008    125  45.51  1:38.47  2:33.06    3:23.47   
  Fuglafjarðar Svimjifelag                   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  14 januar 2018 
Licens til Suðuroyar Svimjifelag  Udskriftstidspunkt  15:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare