2020-12-02   20:10:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Nokian Junnu-uinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Nokian Junnu-uinnit    Tulostuspäivämäärä  17 helmikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Nokia    Tulostusaika  13:07   
  Järjestäjä  Nokian Pyry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  17 helmikuu 2018         
 
 
Laji 9, T-10, 11, N 50 m RU, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iiris Myllymäki  2008    177          50.97   
  TaTu Tampere  51.56                 
Oona Valtonen  2008    165          52.16   
  TaTu Tampere                   
Iida Pennanen  2008    144          54.52   
  TaTu Tampere  53.76                 
Selma Ala-Karvia  2008    132          56.15   
  Uinti Tampere  54.72                 
Minea Moisio  2009    127          56.94   
  TaTu Tampere  57.84                 
Venla Rajala  2008    100          1:01.68   
  TaTu Tampere  58.95                 
 
Laji 9, T-10, 11, N 50 m RU, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elsa Joseph  2007    196          49.25   
  TaTu Tampere  48.44                 
Katri Kulovuori  2007    174          51.22   
  Uinti Tampere  52.38                 
Joanna Kivelä  2007    145          54.48   
  Uinti Tampere  1:06.97                 
Fanni Auri  2007    133          55.99   
  Uinti Tampere  54.35                 
Emily Heikkilä  2007    97          1:02.25   
  Nokian Pyry  1:04.67                 
Peppi Ruppa  2007    94          1:02.91   
  TaTu Tampere  1:03.96                 
Jade Niemelä  2007    60          1:13.01   
  Kankaanpään Uimarit  1:08.73                 
 
Laji 9, T-10, 11, N 50 m RU, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Maiju Harju  2002    320          41.85   
  Uinti Tampere                   
Liisa Siikala  2003    292          43.14   
  Uinti Tampere  46.15                 
Olivia Levula  2006    224          47.15   
  Kankaanpään Uimarit  46.09                 
Olta Bajrami  2004    183          50.41   
  Uinti Tampere  48.84                 
Nella Pesonen  2006    167          51.97   
  Uinti Tampere                   
Riia Pietilä  2006              DSQ  50m 
  Uinti Tampere  53.36                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
Sanni Tsokkinen  2006              DSQ  25m 
  Uinti Tampere  54.96                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
Suela Bajrami  2005              DSQ   
  Uinti Tampere  49.85                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  17 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  13:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner