Results for Speedo Carnival
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) |
|
|
Kilpailu |
Speedo Carnival |
|
Tulostuspivmr |
03 helmikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
14:35 |
|
|
Jrjestj |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
03 helmikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 200m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Waldemar Palombi |
2004 |
Helsingfors Simsllskap |
|
31.85 |
1:07.21 |
1:43.00 |
|
2:16.35 |
|
2 |
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsllskap |
|
32.10 |
1:07.38 |
1:42.64 |
|
2:16.89 |
|
3 |
Danil Seksenov |
2004 |
Vanders |
|
31.80 |
1:07.33 |
1:43.56 |
|
2:17.02 |
|
4 |
Henri Korpi |
2004 |
Octopus Lohja |
|
30.89 |
1:06.70 |
1:44.02 |
|
2:21.08 |
|
5 |
Veerti Juurakko |
2004 |
Cetus Espoo |
|
33.66 |
1:10.52 |
1:47.63 |
|
2:22.42 |
|
6 |
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
|
32.82 |
1:09.03 |
1:46.21 |
|
2:22.97 |
|
7 |
Viktor Asklf |
2004 |
Cetus Espoo |
|
33.30 |
1:10.61 |
1:47.78 |
|
2:24.84 |
|
8 |
Samuel Halminen |
2005 |
Helsingfors Simsllskap |
|
33.22 |
1:10.81 |
1:49.47 |
|
2:25.65 |
|
9 |
Joakim Kuhlberg |
2004 |
Borg Simmare-Porvoon Uimarit |
|
32.98 |
1:10.01 |
1:48.21 |
|
2:25.67 |
|
10 |
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
|
34.84 |
1:13.76 |
1:52.92 |
|
2:30.84 |
|
11 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
|
34.78 |
1:15.58 |
1:56.71 |
|
2:34.24 |
|
12 |
Arttu Valonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
|
35.04 |
1:15.07 |
1:56.04 |
|
2:35.36 |
|
13 |
Jan Byskov |
2004 |
Nurmijrven Uinti |
|
37.02 |
1:18.79 |
2:01.13 |
|
2:38.78 |
|
14 |
Anton Petrov |
2004 |
Helsingfors Simsllskap |
|
36.95 |
1:18.02 |
2:00.07 |
|
2:40.30 |
|
15 |
William Fagerstedt |
2005 |
Borg Simmare-Porvoon Uimarit |
|
35.35 |
1:17.14 |
2:00.82 |
|
2:40.68 |
|
16 |
Nico Kulju |
2006 |
Simmis Wanda |
|
36.59 |
1:19.49 |
2:03.28 |
|
2:42.87 |
|
17 |
Tommi Myllynen |
2004 |
Nurmijrven Uinti |
|
39.07 |
1:23.68 |
2:09.55 |
|
2:54.37 |
|
18 |
Hugo Aslak Samuli Haverinen |
2006 |
Borg Simmare-Porvoon Uimarit |
|
41.01 |
1:27.34 |
2:14.08 |
|
2:55.90 |
|
19 |
Aapo Ahlroos |
2004 |
Vanders |
|
40.16 |
1:25.62 |
2:13.24 |
|
2:56.74 |
|
20 |
Daniel Kabonen |
2004 |
Simmis Wanda |
|
40.07 |
1:26.44 |
2:13.58 |
|
2:56.79 |
|
21 |
Riku Koskenvaara |
2005 |
Helsingfors Simsllskap |
|
40.81 |
1:26.94 |
2:15.60 |
|
3:03.18 |
|
22 |
Juuso Kuusala |
2006 |
Simmis Wanda |
|
47.61 |
1:41.37 |
2:37.30 |
|
3:26.94 |
|
- |
Miikka Visto |
2004 |
Riihimen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 200m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Leo Mikkonen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
29.12 |
1:01.14 |
1:33.65 |
|
2:03.37 |
|
2 |
Oskari Aalto |
2002 |
Cetus Espoo |
|
29.19 |
1:00.78 |
1:33.78 |
|
2:03.43 |
|
3 |
Lari Tumanoff |
2003 |
Helsingfors Simsllskap |
|
29.22 |
1:01.45 |
1:33.86 |
|
2:04.28 |
|
4 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
|
29.71 |
1:02.47 |
1:35.74 |
|
2:08.86 |
|
5 |
Elias Kukkonen |
2002 |
ORCA Helsinki |
|
29.55 |
1:02.88 |
1:36.72 |
|
2:12.57 |
|
6 |
Elias Filippovits |
2002 |
ORCA Helsinki |
|
30.66 |
1:04.16 |
1:39.07 |
|
2:13.67 |
|
7 |
Juuso Rahikainen |
2003 |
Tuusulan Uimaseura |
|
30.91 |
1:04.78 |
1:39.68 |
|
2:14.09 |
|
8 |
Perttu Jrvinen |
2003 |
Riihimen Uimaseura |
|
31.47 |
1:06.19 |
1:42.20 |
|
2:16.43 |
|
9 |
Mathias Lindfors |
2002 |
Borg Simmare-Porvoon Uimarit |
|
30.64 |
1:05.80 |
1:41.90 |
|
2:17.24 |
|
10 |
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
|
32.57 |
1:07.97 |
1:44.96 |
|
2:18.71 |
|
11 |
Juho Marjala |
2003 |
Simmis Wanda |
|
31.73 |
1:07.23 |
1:43.70 |
|
2:18.73 |
|
12 |
Henry Nyman |
2003 |
Helsingfors Simsllskap |
|
31.35 |
1:07.37 |
1:44.44 |
|
2:19.50 |
|
13 |
Miro Merinen |
2003 |
Simmis Wanda |
|
32.16 |
1:08.74 |
1:45.09 |
|
2:20.20 |
|
14 |
Isak Jatkola |
2003 |
Borg Simmare-Porvoon Uimarit |
|
32.11 |
1:07.84 |
1:44.87 |
|
2:21.25 |
|
15 |
Onni Jrvinen |
2002 |
Helsingfors Simsllskap |
|
32.04 |
1:08.91 |
1:46.02 |
|
2:22.36 |
|
16 |
Alexander Fyhr |
2002 |
Helsingfors Simsllskap |
|
32.64 |
1:09.17 |
1:46.88 |
|
2:23.98 |
|
17 |
Oliver Hanhimki |
2003 |
Octopus Lohja |
|
32.71 |
1:09.86 |
1:47.94 |
|
2:24.01 |
|
18 |
Konsta Pekkala |
2003 |
Simmis Wanda |
|
32.15 |
1:10.81 |
1:50.03 |
|
2:27.32 |
|
19 |
Leevi Ylikulppi |
2003 |
Cetus Espoo |
|
33.69 |
1:10.70 |
1:49.04 |
|
2:27.62 |
|
20 |
Joona Lehtonen |
2003 |
Vanders |
|
35.15 |
1:13.34 |
1:52.16 |
|
2:30.61 |
|
21 |
Georg Nrj |
2002 |
Helsingfors Simsllskap |
|
33.92 |
1:12.65 |
1:53.17 |
|
2:32.05 |
|
22 |
Olavi Mnnist |
2003 |
Riihimen Uimaseura |
|
34.00 |
1:12.56 |
1:53.14 |
|
2:32.88 |
|
23 |
Rasmus Mykknen |
2003 |
Cetus Espoo |
|
35.22 |
1:14.56 |
1:55.07 |
|
2:34.31 |
|
24 |
Antti Pesonen |
2003 |
Jrvenpn Uintiklubi |
|
35.83 |
1:14.93 |
1:56.59 |
|
2:36.16 |
|
25 |
Santtu Kosunen |
2003 |
Cetus Espoo |
|
35.47 |
1:16.27 |
1:58.97 |
|
2:42.29 |
|
26 |
Aleksi Alanko |
2003 |
Riihimen Uimaseura |
|
37.78 |
1:20.21 |
2:03.41 |
|
2:42.60 |
|
27 |
Sam Zamanimehr |
2003 |
Cetus Espoo |
|
36.19 |
1:18.10 |
2:02.57 |
|
2:43.93 |
|
28 |
Manu Rosendahl |
2003 |
Riihimen Uimaseura |
|
39.09 |
1:22.29 |
2:05.38 |
|
2:46.04 |
|
29 |
Tuomas Tolppala |
2002 |
ORCA Helsinki |
|
40.55 |
1:27.96 |
2:16.42 |
|
3:02.43 |
|
30 |
Niko Silander |
2003 |
Cetus Espoo |
|
43.54 |
1:36.12 |
2:28.93 |
|
3:19.09 |
|
- |
Tuomas Vihavainen |
2003 |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspivmr |
03 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
14:35 |
|