2018-11-19   15:21:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Laskiaisuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Laskiaisuinnit    Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  16:46   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 helmikuu 2018         
 
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jan Voloshin  2008    182          35.75   
  Uimaseura Helsinki  37.67                 
Antony Tran  2009    115          41.56   
  Stadin Delfiinit  46.32                 
Joel Wahlman  2008    106          42.75   
  Helsingin Uimarit  43.01                 
Konsta Järvinen  2008    104          42.99   
  Uimaseura Aquila  44.38                 
Leo Niemi  2008    94          44.54   
  Helsingin Uimarit  44.12                 
Amos Åberg  2009    52          54.03   
  Helsingin Uimarit  57.03                 
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aatto Korhonen  2006    159          37.32   
  Helsingin Uimarit  38.83                 
Niilo Kommeri  2007    70          49.00   
  Helsingin Uimarit  50.57                 
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jegor Goverdov  2004    292          30.51   
  Uimaseura Helsinki                   
Jimi Kojo  2005    250          32.16   
  Uimaseura Aquila  31.93                 
Urho Ahtola  2004    204          34.40   
  Helsingin Uimarit  34.18                 
Maddox Pilli  2005    175          36.17   
  Stadin Delfiinit  36.41                 
Aleksander Sibirtsev  2005    160          37.27   
  Vanders  38.27                 
Arttu Pajamo  2005    106          42.68   
  Simmis Wanda                   
Lauri Mäkelä  2005    91          44.92   
  Helsingin Uimarit  48.29                 
Aleksanteri Patrakka  2005              DSQ   
  Helsingin Uimarit  44.57                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Henri Heikkilä  2003    409          27.29   
  Uimaseura Aquila  27.46                 
Samuel Syrjänen  2002    296          30.40   
  Simmis Wanda  32.86                 
Samuli Surakka  2003    255          31.94   
  Simmis Wanda  33.62                 
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alexey Belfer  2000    564          24.52   
  ORCA Helsinki  23.78                 
Ruslan Panschin  2001    463          26.18   
  ORCA Helsinki  26.01                 
Rasmus Sarre  2001    415          27.14   
  ORCA Helsinki  27.21                 
Matias Vikman  2001    377          28.03   
  ORCA Helsinki  27.66                 
Victor Vardeka  2001    368          28.26   
  ORCA Helsinki  28.05                 
Tuomas Hirsi  1979    275          31.14   
  HTU Stadi  30.20                 
Matti Alpola  1953    158          37.42   
  Simmis Wanda  37.59                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: HTU Stadi  Tulostusaika  16:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner