2021-10-25   07:06:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Polisen Head to Head

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 kl 0900

Resultat Gren 8 (Frsk) - Per ldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 8 (Frsk) - Per ldersgrupp med mellantider 
 
  Tvling  HEAD to Head 2018    Utskriftsdatum  20 oktober 2018   
  Tvlingsort  Stockholm    Utskriftstid  13:38   
  Arrangr  Stockholmspolisens IF         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  20 oktober 2018         
 
 
Gren 8, 50m Frisim Herrar, Frsk 12 - 13 r 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Danny Simaleza  2005  Upsala Simsllskap            27.14   
Tim Rogersson  2005  Simklubben Neptun            28.77   
Aron Ekblad  2005  Sprvgen Simfrening            28.87   
Alan Eriksson  2005  Sprvgen Simfrening            29.03   
Valentino Vrbanus  2006  Sdertlje Simsllskap            29.18   
Philip Palmqvist  2005  Simklubben Neptun            29.49   
Uno Hrmark  2005  Simklubben Neptun            29.67   
Jonatan Eriksson  2006  Simklubben Neptun            29.90   
Axel Gustavsson  2005  Liding Simklubb            30.40   
10  Daniel Bebenek  2006  Tby Sim            30.44   
11  Oscar Gustafson  2005  Sprvgen Simfrening            30.52   
12  Nuutti Vienonen  2005  Salo Swimming Club            30.54   
13  Marcus Lundgren  2006  Simklubben Neptun            30.91   
14  Martin Gertz  2005  Liding Simklubb            30.93   
15  Ravi Parekh  2005  Upsala Simsllskap            31.22   
16  William Erneholm  2006  Sprvgen Simfrening            31.33   
17  Anton Jngren  2006  Sprvgen Simfrening            31.48   
18  Jonas Kvist  2006  smo Simsllskap            31.49   
19  Mikail Arslan  2005  Stockholmspolisens IF SF            31.79   
20  Walter Herulf  2006  Simklubben Neptun            31.95   
21  Benjamin Todorovac Hallongren  2006  Tby Sim            31.96   
22  Elton Sderberg  2006  Sdertlje Simsllskap            32.02   
23  Arvid Engqvist  2005  Sdertlje Simsllskap            32.07   
23  Eddie Sjberg  2005  lvsj AIK Simfrening            32.07   
25  Manfred Brnstrm  2005  Skuru Idrottsklubb            32.23   
26  Rasmus Bckman  2006  Stockholmspolisens IF SF            32.24   
27  Mns Gunnarson  2006  Simklubben Neptun            32.88   
28  Adam Joseph Michel  2006  Liding Simklubb            33.38   
29  Axel Skott Storheden  2006  Simklubben Neptun            33.72   
30  Christos Theodosiadis  2006  Simklubben Neptun            33.82   
31  Oliver Geaney  2006  Sprvgen Simfrening            33.88   
31  Victor Ljungstrm  2005  Jrflla Simsllskap            33.88   
33  Georgios Theodosiadis  2005  Simklubben Neptun            34.02   
34  Eric Fransson  2006  Tby Sim            34.15   
35  Arvid Thoresson  2005  Tby Sim            34.22   
36  Albin Tetli  2005  Sdertlje Simsllskap            34.46   
37  Ludvig Lfstrm  2006  Simklubben Neptun            34.48   
38  Elvin Degerbalkan  2006  Tby Sim            34.60   
39  Allan Herulf  2006  Simklubben Neptun            34.91   
40  Eskil Brnstrm  2006  Skuru Idrottsklubb            35.23   
41  Joakim Johansson  2005  Sdertlje Simsllskap            35.88   
42  Jonathan Runsten  2005  smo Simsllskap            36.30   
43  Hampus Hjort  2006  Jrflla Simsllskap            36.55   
44  Henrik Fjellstrm  2006  Vsby Simsllskap            36.89   
45  Justin kesson  2006  Stockholmspolisens IF SF            37.01   
46  Benedek Kovacs  2006  Vsby Simsllskap            37.36   
47  Nathanael Alexandersson  2006  Sprvgen Simfrening            37.48   
48  Henrik Viberg  2006  Liding Simklubb            37.49   
49  Maximus Brandt  2005  Tyres Simsllskap            37.58   
49  Otto Lindgren  2006  Sdertlje Simsllskap            37.58   
51  Junes Khattab  2006  Vsby Simsllskap            37.63   
52  Leo Brehmer  2005  Skuru Idrottsklubb            37.66   
53  Alexander Kahlin  2006  Stockholmspolisens IF SF            37.76   
54  Mikael Lanestrand  2005  Skuru Idrottsklubb            37.94   
55  Sam Asaad  2006  Stockholmspolisens IF SF            37.95   
56  Oliver Hagberg  2006  Stockholmspolisens IF SF            37.98   
57  Ludvig Timen  2005  Stockholmspolisens IF SF            38.25   
58  Vidar Hagstad Vstberg  2005  Hellas Simklubb            38.73   
59  Sixten Selander  2006  Sdertlje Simsllskap            39.74   
60  Arvid Elfwing  2006  Stockholmspolisens IF SF            40.34   
61  Alexander Richards Nilsson  2005  Stockholmspolisens IF SF            40.82   
62  William Zhao  2006  Tby Sim            41.90   
63  Ansh Dua  2005  Vsby Simsllskap            42.92   
Alexander Trindade  2006  Simklubben Neptun            DNS   
Gabriel Klinge  2006  Skuru Idrottsklubb            DNS   
Oscar Hjertzell  2006  Stockholmspolisens IF SF            DNS   
Theo Tollbring  2005  Liding Simklubb            DNS   
Viktor Matulin  2006  Tyres Simsllskap            DNS   
                     
 
Gren 8, 50m Frisim Herrar, Frsk 14 - 15 r 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Gustav Ahlqvist  2003  Tby Sim            25.04   
Erik Lw  2003  Sdertlje Simsllskap            25.22   
Lukas Malmstrm  2003  Skuru Idrottsklubb            25.69   
Erik Falk  2003  Stockholmspolisens IF SF            25.74   
Rasmus Hanson  2003  Jrflla Simsllskap            25.89   
Jakub Majta  2003  Sdertrns Simsllskap            25.92   
Hugo Seemann  2003  Stockholmspolisens IF SF            26.20   
Oliver Rasool  2003  Stockholmspolisens IF SF            26.32   
Oliver Erneholm  2003  Sprvgen Simfrening            26.36   
10  Verneri Lehtovaara  2004  Salo Swimming Club            26.75   
11  David Neuhardt  2003  Sprvgen Simfrening            26.96   
12  Marcus Nykvist  2004  Jrflla Simsllskap            27.08   
13  Eemil Kankare  2003  Aurajoen Uinti            27.14   
14  Sid Lundgren  2003  Jrflla Simsllskap            27.17   
15  Theo Oerther  2003  Sdertlje Simsllskap            27.21   
16  Jannis Siotis  2003  Sprvgen Simfrening            27.38   
17  Gustav Niring  2004  Stockholmspolisens IF SF            27.40   
18  Victor Bckstrm  2003  Skuru Idrottsklubb            27.54   
19  Adam Hansson Dyln  2003  Sprvgen Simfrening            27.57   
20  Simon Brunn  2004  Tyres Simsllskap            27.70   
21  Pijus Guvenius  2003  lvsj AIK Simfrening            27.77   
22  Malte Norberg  2003  Simklubben Neptun            27.84   
23  Jesper Holmstrm  2003  Sprvgen Simfrening            28.04   
24  Olli Havia  2004  Salo Swimming Club            28.22   
25  Gevork Sarkisyants  2004  Stockholmspolisens IF SF            28.25   
25  Joona Pohjola  2004  Salo Swimming Club            28.25   
25  Spencer Huerta  2004  Sdertlje Simsllskap            28.25   
28  Gustav Sartor  2003  Skuru Idrottsklubb            28.27   
29  Michael Andre  2004  smo Simsllskap            28.29   
30  Jakob Gnalin  2003  Stockholmspolisens IF SF            28.57   
31  Emil Gunnarsson  2004  Sdertrns Simsllskap            28.66   
32  Samir Haidari  2003  Botkyrka-Rnninge Simsllskap            28.68   
33  Daniel Gnalin  2003  Stockholmspolisens IF SF            28.80   
34  Max Claesson  2004  smo Simsllskap            28.98   
35  Gustav Annas  2003  Sprvgen Simfrening            29.11   
36  Axel Furuhall  2004  Upsala Simsllskap            29.20   
37  Isak Monka  2003  Simklubben Neptun            29.44   
38  Aku Hyrsyl  2003  Salo Swimming Club            29.61   
39  Bilal Mustefa  2004  Jrflla Simsllskap            29.93   
40  Emil Berg  2003  Sdertlje Simsllskap            30.29   
41  Lennon Kndell  2004  Sdertlje Simsllskap            30.31   
42  Jakob Khaytan  2003  Botkyrka-Rnninge Simsllskap            30.96   
43  Jonathan Hrberg  2004  Simklubben Neptun            31.25   
44  Love Lundvall  2004  Tyres Simsllskap            31.75   
45  Ludvig Johansson  2003  Sdertlje Simsllskap            31.95   
46  Joel Herlitz  2003  Skuru Idrottsklubb            32.11   
47  Adam Labidi  2004  Botkyrka-Rnninge Simsllskap            36.82   
48  William Wu  2003  Vsby Simsllskap            38.14   
49  Lucas Yousef  2004  Botkyrka-Rnninge Simsllskap            39.38   
                     
 
Gren 8, 50m Frisim Herrar, Frsk 16 r och ldre 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening            Tid  Status 











 
Petter Stymne  1983  Simklubben Neptun            23.16  Deltar ej i final 
Erik Brandt  1999  Sdertlje Simsllskap            23.51   
Martin Nilsson  1993  Stockholmspolisens IF SF            23.64  Deltar ej i final 
Daniel Kertes  1999  Sdertlje Simsllskap            23.75   
Oliver Rehn  2001  Simklubben Neptun            24.39  Deltar ej i final 
Adam Karlsson  2000  Sprvgen Simfrening            24.69   
Simon Brandt  2000  Vsby Simsllskap            24.86   
Henri Kyynrinen  1994  Aurajoen Uinti            25.00   
Oscar Gullberg  1999  kersberga Simsllskap            25.00  Deltar ej i final 
10  Carl Gransson  2000  Vsby Simsllskap            25.10   
11  Oskari Arvo  2002  Aurajoen Uinti            25.17   
12  David Macleod  2001  Stockholmspolisens IF SF            25.21   
13  Josef Al-Khalili  2000  Tby Sim            25.32   
14  William Lern  2002  Vsby Simsllskap            25.60   
15  Karl Palmqvist  2002  Simklubben Neptun            25.63   
16  Jakob Borrman  2002  Sdertlje Simsllskap            25.80   
17  Mohamed Ezzat  2001  Aurajoen Uinti            25.91   
18  Juan Esbjrnsson  2002  Sdertlje Simsllskap            25.93   
19  Erik Ahlqvist  2001  Tby Sim            26.06   
20  Christopher Lindholm  2002  Vsby Simsllskap            26.07   
21  Theodor Skld  2001  Vsby Simsllskap            26.23   
21  Wilhelm Muzikants  2001  Tby Sim            26.23   
23  Markus Sandh  2002  Jrflla Simsllskap            26.33   
24  Ibrahim Ezzat  2002  Aurajoen Uinti            26.38   
25  Andres Pllnen  2001  Tby Sim            26.48   
26  Erik Bergstrand  2002  Sdertlje Simsllskap            26.68   
27  Anton Forsberg  2001  Tby Sim            26.70   
28  Esbjrn Ohlsson  1996  Stockholmspolisens IF SF            26.77   
29  Nicolas Jernberg  2001  lvsj AIK Simfrening            27.16   
30  Algot Lindwall  2002  Tyres Simsllskap            27.29   
31  Ludvig Ahlstrm  2002  Vsby Simsllskap            27.59   
32  Ivar Simonsson  2002  Vsby Simsllskap            27.60   
33  Nils Backlund  2002  Sprvgen Simfrening            28.00   
34  Stavros Theodosiadis  2002  Simklubben Neptun            28.01   
35  Elias Holst  2002  Upsala Simsllskap            28.32   
36  Casper Runfjll  2002  Sdertlje Simsllskap            28.35   
37  Marcus Hedlund  2002  Botkyrka-Rnninge Simsllskap            28.39   
38  Alexander Jansson  2002  Simklubben Neptun            28.67   
39  Jacob Lange  2002  Sdertlje Simsllskap            29.22   
40  Aryan Munshi  2002  Stockholmspolisens IF SF            29.50   
41  Mattias Moreno  2002  Sdertlje Simsllskap            30.21   
42  Leo Sun  2002  Skuru Idrottsklubb            31.28   
43  Oscar Sandahl  2002  Skuru Idrottsklubb            32.84   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  20 oktober 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner