2021-12-08   23:14:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Polisen Head to Head

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 4 kl 1530

Resultat Gren 27 (Finaler) - Per ldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 27 (Finaler) - Per ldersgrupp med mellantider 
 
  Tvling  HEAD to Head 2018    Utskriftsdatum  21 oktober 2018   
  Tvlingsort  Stockholm    Utskriftstid  15:51   
  Arrangr  Stockholmspolisens IF         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  20 oktober 2018         
 
 
Gren 27, 200m Frisim Damer, Finaler 12 - 13 r 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Liv Asp Olsson  2005  Stockholmspolisens IF SF    31.88  1:06.28  1:42.09    2:17.62   
Matilda Holmstrm  2005  Upsala Simsllskap    33.50  1:10.65  1:48.55    2:25.47   
Jessika Watanabe  2006  Jrflla Simsllskap    34.38  1:12.26  1:51.54    2:29.70   
Sofia Wennerberg  2005  Upsala Simsllskap    34.17  1:13.12  1:52.18    2:30.51   
Alma Bergqvist  2005  Upsala Simsllskap    34.40  1:13.52  1:54.15    2:32.83   
Lovis Lng  2005  Upsala Simsllskap    35.34  1:14.62  1:54.41    2:33.08   
Jennifer Mardo  2005  Sdertlje Simsllskap    33.43  1:11.72  1:52.04    2:33.24   
Hilma Wahlstrm  2006  Upsala Simsllskap    35.13  1:14.66  1:54.83    2:33.93   
Marit Seeliger  2005  Sdertlje Simsllskap    35.53  1:14.41  1:55.06    2:34.61   
10  Rose Li  2006  Tby Sim    34.61  1:13.92  1:55.03    2:34.70   
11  Emilia hln  2005  Upsala Simsllskap    35.44  1:15.91  1:56.56    2:34.89   
12  Nellie Ekman  2006  Jrflla Simsllskap    35.97  1:16.17  1:57.65    2:35.98   
13  Johanna Claesson  2006  Sprvgen Simfrening    34.91  1:14.69  1:56.37    2:36.85   
14  Nellie Thofelt  2006  Stockholmspolisens IF SF    36.64  1:17.73  1:59.28    2:37.28   
15  Ebba Mattisson  2006  Botkyrka-Rnninge Simsllskap    36.14  1:16.63  1:57.95    2:38.68   
16  Julia Kantoluoto  2005  Botkyrka-Rnninge Simsllskap    35.87  1:16.93  1:57.68    2:39.21   
17  Meja Thunvall  2006  smo Simsllskap    35.90  1:18.40  2:01.58    2:42.79   
18  Ella Renholm  2006  Vsby Simsllskap    37.32  1:19.69  2:02.37    2:43.06   
19  Lola Hjort Mowitz  2006  Sprvgen Simfrening    36.03  1:18.09  2:01.91    2:43.33   
20  Stella Finnhammar  2005  Jrflla Simsllskap    37.29  1:19.96  2:03.55    2:45.57   
21  Frida Loqvist  2006  Sprvgen Simfrening    36.40  1:18.76  2:03.51    2:46.18   
22  Klara Mattiasson  2005  Upsala Simsllskap    38.53  1:21.86  2:05.49    2:46.31   
23  Stella Egmar  2006  Sprvgen Simfrening    37.69  1:21.92  2:05.69    2:47.17   
24  Jennifer Geaney  2005  Sprvgen Simfrening    38.28  1:21.28  2:05.25    2:47.45   
25  Ida Lindqvist  2005  Tby Sim    37.55  1:20.92  2:05.61    2:47.94   
26  Carla Rollvn  2006  Sprvgen Simfrening    37.66  1:22.21  2:08.16    2:53.24   
27  Tindra Funke  2006  Vsby Simsllskap    37.77  1:22.24  2:08.07    2:53.54   
28  Amanda Lindberg  2006  Tby Sim    38.80  1:24.74  2:12.54    2:56.98   
29  Alma Hjelm  2005  Jrflla Simsllskap    38.90  1:24.10  2:12.07    2:58.21   
30  Anna Lfgren  2005  Jrflla Simsllskap    40.63  1:27.11  2:15.22    3:00.15   
31  Selma Deutschmann  2005  Jrflla Simsllskap    39.80  1:25.86  2:13.64    3:00.93   
32  Iris Wik  2006  Sprvgen Simfrening    40.14  1:28.26  2:17.10    3:02.77   
Lisen Myrelid  2005  Upsala Simsllskap            DNF   
Tilde Svegrdh  2005  Upsala Simsllskap            DNF   
                     
 
Gren 27, 200m Frisim Damer, Finaler 14 - 15 r 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Isabel Teglf  2003  Sdertlje Simsllskap    30.26  1:03.05  1:37.42    2:11.28   
Vilma Lindberg  2004  Sdertlje Simsllskap    31.53  1:06.11  1:41.57    2:17.46   
Elsa Fogelsj  2003  Stockholmspolisens IF SF    31.74  1:06.25  1:42.51    2:18.86   
Elin Lindqvist  2004  Jrflla Simsllskap    32.20  1:07.64  1:43.88    2:19.33   
Linnea Bergqvist  2003  Upsala Simsllskap    32.15  1:07.15  1:43.81    2:20.79   
Nicole Papachristou  2003  Stockholmspolisens IF SF    32.46  1:09.75  1:47.03    2:23.47   
Malva Morell  2004  Upsala Simsllskap    32.97  1:10.22  1:47.77    2:24.95   
Ida Nygren  2004  Botkyrka-Rnninge Simsllskap    32.63  1:08.87  1:47.10    2:25.57   
Felicia Gthberg  2004  Jrflla Simsllskap    34.08  1:11.11  1:48.98    2:26.15   
10  Ida Lindstrm  2004  Stockholmspolisens IF SF    34.09  1:11.03  1:49.01    2:26.57   
11  Sofia Hgdin  2004  Upsala Simsllskap    33.92  1:10.86  1:49.11    2:27.14   
12  Emelie Sderstrm  2003  Stockholmspolisens IF SF    34.28  1:12.09  1:49.91    2:28.04   
13  Hanna Carlberg  2003  Liding Simklubb    34.54  1:13.50  1:52.77    2:30.17   
14  Ella Srensen  2004  Sdertlje Simsllskap    34.44  1:14.14  1:54.83    2:33.51   
15  Emma Thur  2004  Stockholmspolisens IF SF    34.83  1:13.73  1:54.43    2:35.37   
16  Matilda Lindqvist  2004  Stockholmspolisens IF SF    35.55  1:15.55  1:57.53    2:37.39   
17  Elma Ridhagen  2004  Tyres Simsllskap    35.75  1:16.35  1:57.57    2:38.12   
18  Ellinor Hermann  2003  Upsala Simsllskap    36.89  1:18.09  2:01.09    2:43.48   
19  Oliwia Lange  2004  Sdertlje Simsllskap    38.29  1:21.23  2:05.40    2:45.18   
Khulan Chinbat  2004  Stockholmspolisens IF SF            DNS   
                     
 
Gren 27, 200m Frisim Damer, Finaler 16 r och ldre 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Tiffani Segerbrand  1999  Simklubben Neptun    28.84  59.79  1:30.98    2:01.88   
Hilla Korterjrvi  1996  bo Simklubb-Uintiklubi Turku    28.53  1:00.25  1:32.07    2:03.85   
Emma Sundstrand  2001  Sdertlje Simsllskap    29.36  1:01.21  1:33.68    2:06.50   
Ebba Andersson  2001  Vsby Simsllskap    30.62  1:04.27  1:37.43    2:09.81   
Cornelia Eklund  2000  Vsby Simsllskap    30.61  1:03.72  1:37.36    2:10.64   
Linnea Gyllberg  2000  Simklubben Neptun    30.24  1:04.12  1:38.69    2:12.87   
Felicia stlund  2002  Skuru Idrottsklubb    31.97  1:05.72  1:40.23    2:14.93   
Lilly Lundgren  2002  Jrflla Simsllskap    32.00  1:07.43  1:43.82    2:19.78   
Josefine Torell  2002  Liding Simklubb    32.06  1:08.06  1:45.55    2:22.88   
10  Alida hberg  2002  Aurajoen Uinti    32.69  1:09.09  1:46.30    2:23.39   
11  Janette Setl  2001  Aurajoen Uinti    33.40  1:11.17  1:50.04    2:28.92   
12  Vinona Bothe  1999  Stockholmspolisens IF SF    32.79  1:10.61  1:50.75    2:30.28   
13  Pernilla Hemmlin  2001  Botkyrka-Rnninge Simsllskap    34.87  1:13.58  1:53.28    2:30.58   
14  Evelina Porling  2002  Sdertlje Simsllskap    36.41  1:16.27  1:57.03    2:37.01   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  21 oktober 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  15:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner