Results for VAT Copenhagen Open 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stvne navn | VAT Copenhagen Open 2018 | Udskriftsdato | 12 maj 2018 | |||
Stvne by | Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:27 | |||
Arrangr | VAT Copenhagen | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stvne dato | 12 maj 2018 |
Lb 9, 50m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 0-2003 |
Sponsor: Albertslund Vagt |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Pernille Pedersen | 2001 | Kge Svmmeklub | 33.65 | ||||||
2 | Victoria Vorm | 2001 | Hovedstadens Svmmeklub | 34.06 | ||||||
3 | Freja Gjerlv | 2003 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 34.72 | ||||||
4 | Cassandra G. Nygaard | 2003 | Sigma Swim Allerd | 34.76 | ||||||
5 | Luna Gammelgaard | 2003 | Hovedstadens Svmmeklub | 35.09 | ||||||
6 | Liva Buchholt Johansen | 2003 | Hovedstadens Svmmeklub | 35.82 | ||||||
7 | Thea Pedersen | 2003 | Hovedstadens Svmmeklub | 36.16 | ||||||
8 | Lrke Sams Svenningsen | 2002 | Solrd Svmmeklub | 36.30 | ||||||
9 | Maria Szokody | 2002 | Ringsted Svmme Klub | 36.48 | ||||||
10 | Sofia Levisen | 2002 | Solrd Svmmeklub | 36.86 | ||||||
Lb 9, 50m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2004-2005 |
Sponsor: Albertslund Vagt |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Sofie Bruun Hvring | 2004 | VAT Copenhagen-MK31 | 35.30 | ||||||
2 | Victoria W. Stahl | 2005 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 36.19 | ||||||
3 | Emma Karoline Guldberg | 2005 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 36.49 | ||||||
4 | Hannah B. Pedersen | 2005 | VAT Copenhagen-MK31 | 37.15 | ||||||
5 | Kajsa Salomonsen | 2005 | VAT Copenhagen-MK31 | 37.33 | ||||||
6 | Julie Segato | 2005 | GTI | 37.63 | ||||||
7 | Nora Kejser | 2004 | VAT Copenhagen-MK31 | 38.42 | ||||||
8 | Cille Kirketerp | 2005 | VAT Copenhagen-MK31 | 39.57 | ||||||
9 | Emilia Gotfredsen | 2005 | GTI | 40.36 | ||||||
10 | Aliyah Savannah Rasmussen | 2005 | Ringsted Svmme Klub | 40.78 | ||||||
Lb 9, 50m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2006-2018 |
Sponsor: Albertslund Vagt |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Anna Andersen | 2007 | Vallensbk IF Af 1939 | 36.76 | ||||||
2 | Lara Smerdal | 2006 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 37.39 | ||||||
3 | Emilie Hartvig-Olsen | 2006 | Vallensbk IF Af 1939 | 37.72 | ||||||
4 | Siv Reimer | 2006 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 37.96 | ||||||
5 | Alberte Crone Larsen | 2006 | GTI | 38.51 | ||||||
6 | Mathilde Holm Villadsen | 2006 | Solrd Svmmeklub | 38.75 | ||||||
7 | Nynne Zandra Opperfelt | 2006 | Solrd Svmmeklub | 39.27 | ||||||
8 | Maja Zastrojevic | 2006 | VAT Copenhagen-MK31 | 39.95 | ||||||
9 | Elisabeth Augusta Englev | 2006 | GTI | 40.36 | ||||||
10 | Sabrina Meldgaard Pej | 2006 | GTI | 40.95 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 18:27 |