2021-12-04   04:42:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (50m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-aamu

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Ikkausimestaruusuinnit 2018    Tulostuspivmr  15 keskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  14:18   
  Jrjestj  Cetus Espoo         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  15 keskuu 2018         
 
 
Laji 3, 50m PU T-13-15, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Laura Kellberg  2003    547          29.87   
  Cetus Espoo  29.92                 
Alina Antila  2004    538          30.03   
  Nurmijrven Uinti  31.27                 
Sonja Lehtinen  2003    537          30.04   
  Helsingin Uimarit  30.28                 
Siiri Eini  2003    536          30.06   
  Gladius Kirkkonummi  30.76                 
Siiri Konkka  2004    519          30.39   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  30.35                 
Karla Tiainen  2005    512          30.52   
  Simmis Wanda  30.08                 
Kiia Krkkinen  2003    505          30.67   
  Heinolan Isku  30.48                 
Aada Rissanen  2004    504          30.69   
  Cetus Espoo  30.70                 
Kiira Kangasniemi  2003    489          30.99   
  Seinjoen Uimarit-58  30.84                 
10  Minttu Paalanen  2003    488          31.02   
  Lahden Uimaseura  30.65                 
11  Liinu Louhikoski  2004    487          31.05   
  Vanders  30.57                 
12  Adeliina Kaarlenkaski  2004    478          31.24   
  Uinti Tampere  30.83                 
13  Maria Korkalainen  2005    476          31.27   
  Joensuun Uimaseura  31.02                 
14  Julia Sairanen  2003    475          31.31   
  Lahden Uimaseura  31.38                 
14  Saga Jatkola  2004    475          31.31   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  31.44                 
16  Meeri Yli-yh  2004    470          31.42   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  31.40                 
17  Emma Haglund  2003    467          31.48   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  30.51                 
18  Kaisa Himanen  2003    464          31.55   
  Mikkelin Uimaseura  31.47                 
19  Sonila Selimi  2005    459          31.67   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  31.57                 
20  Vilja Grundstrm  2003    453          31.79   
  Vanders  31.34                 
21  Greta Beszteri  2004    452          31.83   
  Cetus Espoo  30.99                 
22  Oona Sirki  2004    451          31.84   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  31.28                 
23  Wilma Lakanen  2003    446          31.96   
  Kokkolan Uimaseura  31.42                 
24  Helmi Lehtonen  2004    425          32.47   
  Jrvenpn Uintiklubi  31.59                 
25  Emma Hmlinen  2003    425          32.49   
  Vieskan Uimarit  31.48                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  15 keskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  14:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner