Resultater for Ikäkausimestaruusuinnit (50m)
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lauantaiaamu
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Ikäkausimestaruusuinnit 2018 | Tulostuspäivämäärä | 16 kesäkuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 13:13 | |||
Järjestäjä | Cetus Espoo | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 15 kesäkuu 2018 |
Laji 18, 4X100m SKUV P-16, Loppukilpailut 14 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | Aika | Tila | |||
1 | ÅSK 1 | 2002 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 4:03.53 | ||||||
Elias Laine | 2002 | 29.86 | 1:02.30 | 1:02.30 | ||||||
Jesper Lietzén | 2002 | 31.77 | 1:08.18 | 2:10.48 | ||||||
Marcus Forsel | 2003 | 26.14 | 58.07 | 3:08.55 | ||||||
Santeri Herpola | 2003 | 24.89 | 54.98 | 4:03.53 | ||||||
2 | HSS miehet 1 | 2003 | Helsingfors Simsällskap | 4:06.65 | ||||||
Rasmus Söderholm | 2002 | 30.47 | 1:02.78 | 1:02.78 | ||||||
Aleksi Koprinen | 2003 | 31.87 | 1:09.00 | 2:11.78 | ||||||
Lassi Haimi | 2003 | 28.01 | 1:00.36 | 3:12.14 | ||||||
Lari Tumanoff | 2003 | 25.78 | 54.51 | 4:06.65 | ||||||
3 | Cetus 1 | 2002 | Cetus Espoo | 4:07.42 | ||||||
Niklas Hatakka | 2003 | 30.77 | 1:04.45 | 1:04.45 | ||||||
Verneri Viisanen | 2002 | 31.33 | 1:08.01 | 2:12.46 | ||||||
Leo Mikkonen | 2002 | 27.26 | 1:00.53 | 3:12.99 | ||||||
Oscar Skjäl | 2002 | 26.05 | 54.43 | 4:07.42 | ||||||
4 | VUS-VSS | 2002 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 4:10.51 | ||||||
Ethan Brady | 2002 | 31.62 | 1:04.63 | 1:04.63 | ||||||
Kirill Helsing | 2002 | 32.53 | 1:09.70 | 2:14.33 | ||||||
Alex Lydman | 2003 | 27.95 | 1:00.66 | 3:14.99 | ||||||
Simon Ravals | 2003 | 26.35 | 55.52 | 4:10.51 | ||||||
5 | UiTa 1 | 2002 | Uinti Tampere | 4:18.75 | ||||||
Wäinö Koskinen | 2002 | 32.53 | 1:08.53 | 1:08.53 | ||||||
Joona Kortteinen | 2003 | 33.78 | 1:13.36 | 2:21.89 | ||||||
Eemeli Leinonen | 2002 | 27.22 | 1:00.31 | 3:22.20 | ||||||
Tatu Hapuoja | 2003 | 27.07 | 56.55 | 4:18.75 | ||||||
6 | TaTU miehet [2002] | 2002 | TaTu Tampere | 4:20.61 | ||||||
Pavel Pankratov | 2004 | 33.64 | 1:11.39 | 1:11.39 | ||||||
Petr Pankratov | 2002 | 32.88 | 1:10.59 | 2:21.98 | ||||||
Efim Romanov | 2002 | 27.21 | 1:01.94 | 3:23.92 | ||||||
Axel Olander | 2002 | 27.26 | 56.69 | 4:20.61 | ||||||
7 | Cetus 2 | 2002 | Cetus Espoo | 4:21.17 | ||||||
Luukas Vainio | 2003 | 33.97 | 1:10.41 | 1:10.41 | ||||||
Mihail Khanoukaev | 2002 | 31.23 | 1:08.19 | 2:18.60 | ||||||
Daniel Rinne | 2002 | 28.32 | 1:02.66 | 3:21.26 | ||||||
Matias Rasinmäki | 2003 | 27.75 | 59.91 | 4:21.17 | ||||||
8 | LaUS 1 | 2002 | Lahden Uimaseura | 4:26.10 | ||||||
Lauri Uosukainen | 2002 | 32.43 | 1:08.09 | 1:08.09 | ||||||
Santeri Pulkkinen | 2004 | 34.51 | 1:15.28 | 2:23.37 | ||||||
Eetu Palvanen | 2003 | 29.93 | 1:06.65 | 3:30.02 | ||||||
Jasu Ovaskainen | 2002 | 26.40 | 56.08 | 4:26.10 | ||||||
9 | RiUS miehet [2002] | 2002 | Riihimäen Uimaseura | 4:32.21 | ||||||
Tino Lukkaroinen | 2002 | 33.58 | 1:11.65 | 1:11.65 | ||||||
Ville Savulahti | 2003 | 35.76 | 1:15.91 | 2:27.56 | ||||||
Elias Saarinen | 2002 | 29.30 | 1:05.03 | 3:32.59 | ||||||
Perttu Järvinen | 2003 | 28.43 | 59.62 | 4:32.21 | ||||||
- | Oulun Uinti | 2002 | Oulun Uinti 1906 | DSQ | Käännös | |||||
Lasse Pulkkinen | 2002 | 32.16 | 1:06.11 | 1:06.11 | ||||||
Aleksi Rajaniemi | 2002 | 33.29 | 1:13.02 | 2:19.13 | ||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
- | UiTa 2 | 2002 | Uinti Tampere | DSQ | ||||||
Akseli Hakala | 2003 | 32.18 | 1:07.17 | 1:07.17 | ||||||
Riccardo Castagno | 2004 | 37.03 | 1:20.74 | 2:27.91 | ||||||
Visa Kotiniitty | 2003 | 29.67 | 1:05.91 | 3:33.82 | ||||||
SW 10.11 Vaihtorikko | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 13:13 |