2022-01-27   11:57:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (50m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai-ilta

Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Ikkausimestaruusuinnit 2018    Tulostuspivmr  17 keskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  16:37   
  Jrjestj  Cetus Espoo         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  15 keskuu 2018         
 
 
Laji 32, 400m SKU P-14, 15, 16, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Jesper Lietzn  2002  bo Simklubb-Uintiklubi Turku    1:06.13  2:21.91  3:41.39    4:46.86   
Efim Romanov  2002  TaTu Tampere    1:04.62  2:22.23  3:46.70    4:53.70   
Mihail Khanoukaev  2002  Cetus Espoo    1:08.64  2:29.34  3:47.62    4:54.43   
Lasse Pulkkinen  2002  Oulun Uinti 1906    1:07.30  2:26.03  3:47.05    4:57.04   
Robin Sderholm  2002  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls    1:08.36  2:29.84  3:54.03    4:59.55   
Kirill Helsing  2002  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls    1:11.30  2:36.07  3:56.99    5:07.25   
Win Koskinen  2002  Uinti Tampere    1:08.04  2:30.12  3:55.55    5:07.43   
Valtteri Taskinen  2002  Oulun Uinti 1906    1:12.02  2:33.44  4:01.26    5:14.83   
Mikael Nurmela  2002  Seinjoen Uimarit-58    1:11.05  2:37.94  4:05.36    5:15.73   
10  Danila Shishinin  2002  ORCA Helsinki    1:11.03  2:37.02  4:08.24    5:20.51   
11  Oliver Kela  2002  Swimming Club Rovaniemi    1:11.00  2:33.30  4:10.14    5:20.76   
12  Mio Harju  2002  TaTu Tampere    1:11.72  2:35.55  4:11.26    5:24.71   
13  Roope Tsutsunen  2002  Lahden Uimaseura    1:16.79  2:43.73  4:26.62    5:44.00   
                     
 
Laji 32, 400m SKU P-14, 15, 16, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Jami Ihalainen  2003  Uimaseura Kangasalan Kuohu    1:06.56  2:26.40  3:45.17    4:49.85   
Aleksi Koprinen  2003  Helsingfors Simsllskap    1:03.51  2:22.46  3:47.71    4:49.98   
Niklas Hatakka  2003  Cetus Espoo    1:07.35  2:25.22  3:48.24    4:55.32   
Olli-pekka Pietarila  2003  Oulun Uinti 1906    1:08.81  2:29.85  3:51.74    4:59.84   
Arttu Menp  2003  bo Simklubb-Uintiklubi Turku    1:05.65  2:26.90  3:55.53    5:00.30   
Niko Matela  2003  Lappeenrannan Uimarit    1:09.30  2:30.93  3:58.24    5:10.65   
Eetu Palvanen  2003  Lahden Uimaseura    1:08.40  2:31.71  4:02.13    5:14.54   
Eemil Kankare  2003  Aurajoen Uinti    1:12.86  2:35.54  4:04.08    5:15.18   
Toni Lipponen  2003  Kemin Uimaseura    1:12.59  2:35.18  4:03.91    5:15.18   
10  Elias Kalliokoski  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls    1:13.23  2:39.06  4:04.38    5:16.11   
11  Nooa Lehtoniemi  2003  Uimaseura Kangasalan Kuohu    1:14.59  2:36.41  4:07.03    5:18.35   
12  Juho Marjala  2003  Simmis Wanda    1:14.10  2:39.98  4:14.79    5:28.28   
13  Oskari Repo  2003  Cetus Espoo    1:17.12  2:46.82  4:15.24    5:32.26   
                     
 
Laji 32, 400m SKU P-14, 15, 16, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Santeri Pulkkinen  2004  Lahden Uimaseura    1:07.46  2:31.88  3:59.27    5:05.94   
Miro Birkstedt  2004  TaTu Tampere    1:08.67  2:25.11  3:57.78    5:05.99   
Riccardo Castagno  2004  Uinti Tampere    1:11.52  2:38.12  4:08.23    5:20.59   
Seweryn Pastucha  2004  Raision Urheilijat    1:17.50  2:46.69  4:18.83    5:27.78   
Samuel Saari  2004  Cetus Espoo    1:21.90  2:53.69  4:36.23    5:49.53   
Aapo Koskinen  2004  Lahden Uimaseura    1:21.11  2:49.66  4:26.24    5:51.05   
Niilo Kilpelinen  2004  TaTu Tampere            DSQ  250m 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lhdn / knnksen jlkeen)               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  17 keskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  16:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner