2022-01-20   10:00:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (50m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai-ilta

Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Ikkausimestaruusuinnit 2018    Tulostuspivmr  17 keskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  16:46   
  Jrjestj  Cetus Espoo         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  15 keskuu 2018         
 
 
Laji 33, 50m RU T-13-15, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Siiri Eini  2003  Gladius Kirkkonummi            33.03   
Rebekka Luoto  2003  Raision Urheilijat            33.62   
Kanerva Kinnunen  2004  Uimaseura Kangasalan Kuohu            34.34   
Emma Haglund  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls            34.44   
Minja Lukkari  2003  Oulun Uinti 1906            34.65   
Iida Heikkinen  2004  Uinti Imatra            34.75   
Cindy Palm  2003  Cetus Espoo            34.77   
Laura Markuksela  2004  Oulun Lohet            34.78   
Meeri Yli-yh  2004  Uimaseura Kangasalan Kuohu            34.90   
10  Julia Sairanen  2003  Lahden Uimaseura            35.02   
11  Isabella Renwick  2003  Cetus Espoo            35.22   
12  Aida Pasma  2003  Riihimen Uimaseura            35.23   
13  Siiri Ala-Karvia  2004  Uinti Tampere            35.35   
14  Sohvi Kallinen  2004  Lahden Uimaseura            35.38   
15  Aada Hakala  2004  Uinti Tampere            35.56   
15  Martta Ruuska  2003  Swimming Jyvskyl            35.56   
17  Milla-lotta Tapanainen  2003  Cetus Espoo            35.80   
18  Emma Hmlinen  2003  Vieskan Uimarit            35.87   
19  Teea Jestoi  2005  Kokkolan Uimaseura            35.90   
20  Olga Emilia Mattila  2004  Oulun Uinti 1906            36.00   
21  Siiri Pellinen  2003  Swimming Jyvskyl            36.08   
22  Anna Edwards  2004  Helsingfors Simsllskap            36.17   
23  Roosa Krkkinen  2003  Oulun Lohet            36.23   
24  Helmi Lehtonen  2004  Jrvenpn Uintiklubi            36.35   
25  Maria Korkalainen  2005  Joensuun Uimaseura            36.46   
26  Mathilda Puutio  2003  Oulun Uinti 1906            36.49   
27  Greta Beszteri  2004  Cetus Espoo            36.50   
28  Nessa Jrvinen  2004  Uimaseura Aquila            36.62   
29  Sofia Nurkkala  2004  Kokkolan Uimaseura            36.63   
30  Jessika Liimatta  2004  TaTu Tampere            36.72   
31  Siiri Konkka  2004  bo Simklubb-Uintiklubi Turku            36.80   
32  Vilja Grundstrm  2003  Vanders            36.81   
33  Iiris Yli-Jama  2003  bo Simklubb-Uintiklubi Turku            36.82   
34  Juulia Krjmies  2003  Nummelan Kisaajat            36.84   
35  Emma Jormanainen  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls            36.86   
36  Jessica Mkinen  2004  Uinti Tampere            36.90   
37  Rina Rantanen  2005  Cetus Espoo            37.04   
38  Viivi Sntti  2005  Oulun Uinti 1906            37.07   
39  Iiris Jms  2004  Mikkelin Uimaseura            37.18   
40  Aada Taiponen  2004  Riihimen Uimaseura            37.19   
41  Winona Forslund  2003  Borg Simmare-Porvoon Uimarit            37.20   
42  Minea Wiren  2003  Nokian Pyry            37.70   
43  Vlada Guljajeva  2004  Hyvinkn Uimaseura            37.78   
44  Milla Strandberg  2005  Vanders            37.81   
45  Carola Huntus  2003  Swimming Jyvskyl            38.09   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  17 keskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  16:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner