2018-11-19   15:19:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus - Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  17 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:06   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  17 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 2, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lassi Haimi  2003    590  27.12        55.90   
  Helsingfors Simsällskap  56.40                 
                     
Matias Hjelm  2002    583  27.16        56.13   
  Vanders  57.09                 
                     
Antti Leppänen  2002    578  26.92        56.30   
  Lahden Uimaseura  55.73                 
                     
Oscar Skjäl  2002    553  27.57        57.13   
  Cetus Espoo  56.57                 
                     
Daniel Rinne  2002    552  27.77        57.18   
  Cetus Espoo  56.99                 
                     
Mihail Khanoukaev  2002    536  27.72        57.73   
  Cetus Espoo  58.54                 
                     
Luukas Vainio  2003    502  28.16        58.99   
  Cetus Espoo  58.55                 
                     
Pauli Rantamäki  2003    490  28.38        59.48   
  Octopus Lohja  59.55                 
                     
Benjamin Kangas  2002    478  28.48        59.98   
  Haminan Uimaseura  1:00.81                 
                     
10  Tino Lukkaroinen  2002    470  28.68        1:00.30   
  Riihimäen Uimaseura  1:00.45                 
                     
11  Roope Tsutsunen  2002    461  29.06        1:00.71   
  Lahden Uimaseura  1:00.31                 
                     
12  Ville Savulahti  2003    455  29.49        1:00.98   
  Riihimäen Uimaseura  1:00.52                 
                     
13  Markus Nuorinko  2003    452  29.24        1:01.10   
  Nummelan Kisaajat  1:00.61                 
                     
14  Niklas Hatakka  2003    449  29.14        1:01.23   
  Cetus Espoo  1:00.99                 
                     
15  Matias Rasinmäki  2003    447  29.06        1:01.32   
  Cetus Espoo  1:00.69                 
                     
16  Otto Hoffren  2002    445  28.89        1:01.41   
  Lahden Uimaseura  1:01.30                 
                     
17  Elis Fokin  2003    436  29.45        1:01.84   
  Helsingfors Simsällskap  1:01.54                 
                     
18  Joonas Cranston  2003    432  29.66        1:02.01   
  Nummelan Kisaajat  1:00.93                 
                     
19  Elias Jääskeläinen  2002    415  29.93        1:02.85   
  Cetus Espoo  1:04.59                 
                     
20  Otto Sormunen  2002    390  30.68        1:04.18   
  Cetus Espoo  1:05.35                 
                     
21  Petri Shkolny  2003    354  31.62        1:06.31   
  Riihimäen Uimaseura  1:06.32                 
                     
22  Niko Akkanen  2003    323  32.22        1:08.30   
  Riihimäen Uimaseura  1:11.73                 
                     
23  Olavi Männistö  2003    321  32.66        1:08.48   
  Riihimäen Uimaseura  1:09.08                 
                     
24  Karri Suuronen  2003    316  32.75        1:08.83   
  Cetus Espoo  1:09.04                 
                     
25  Santtu Kosunen  2003    298  32.85        1:10.18   
  Cetus Espoo  1:09.29                 
                     
26  Sasha Cormier Simola  2002    297  33.77        1:10.27   
  Cetus Espoo  1:09.40                 
                     
27  Oskari Repo  2003    295  33.77        1:10.40   
  Cetus Espoo  1:10.96                 
                     
28  Atte Poikela  2003    269  34.49        1:12.60   
  Cetus Espoo  1:11.41                 
                     
29  Aleksi Alanko  2003    261  35.33        1:13.38   
  Riihimäen Uimaseura  1:14.50                 
                     
30  Henrik Purokoski  2002    211  36.68        1:18.69   
  Cetus Espoo  1:15.35                 
                     
31  Ilmari Laitala  2003    153  41.26        1:27.66   
  Cetus Espoo  1:24.31                 
                     
Sam Zamanimehr  2003              DNS   
  Cetus Espoo  1:07.53                 
                     
 
Laji 2, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ari-pekka Liukkonen  1989    765  24.50        51.27   
  Cetus Espoo  49.64                 
                     
Sergey Kuznetsov  2000    714  24.47        52.47   
  Cetus Espoo  51.21                 
                     
Christoffer Fredriksson  1997    639  26.14        54.44   
  Cetus Espoo  54.22                 
                     
Eemil Kylmä  2001    597  26.30        55.68   
  Cetus Espoo  56.15                 
                     
Miika Pentti  1997    567  26.13        56.65   
  Cetus Espoo  54.62                 
                     
Rami Rissanen  1999    560  27.28        56.88   
  Porin Uimaseura  56.42                 
                     
Aleksi Seger  2001    549  27.53        57.26   
  Octopus Lohja  58.29                 
                     
Eetu Isosuo  2000    548  27.37        57.32   
  Cetus Espoo  56.13                 
                     
Joonas Mustonen  2001    545  26.89        57.40   
  Lahden Uimaseura  54.93                 
                     
10  Jasper Pullinen  1999    545  27.79        57.42   
  Riihimäen Uimaseura  58.20                 
                     
11  Matias Pennanen  2001    536  27.61        57.72   
  Porin Uimaseura  57.08                 
                     
12  Veeti Laine  2000    535  27.94        57.75   
  Cetus Espoo  57.60                 
                     
13  Herman Widbom  2001    522  28.23        58.23   
  Cetus Espoo  58.58                 
                     
14  Jonni Aho  1999    519  27.54        58.35   
  Cetus Espoo  57.24                 
                     
15  Leevi Luhtanen  2000    518  28.25        58.41   
  Porin Uimaseura  57.70                 
                     
16  Kalle Hyttinen  2001    505  27.97        58.88   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  58.18                 
                     
17  Alex Lassila  2000    499  27.65        59.14   
  Cetus Espoo  56.77                 
                     
18  Eerikki Laitala  2001    492  28.52        59.41   
  Cetus Espoo  58.02                 
                     
19  Juho Laukkanen  2001    489  27.94        59.54   
  Simmis Wanda  59.61                 
                     
20  Rasmus Virta  1998    473  29.25        1:00.20   
  Cetus Espoo  58.64                 
                     
21  Oskari Ovaskainen  2000    469  29.31        1:00.37   
  Porin Uimaseura  59.90                 
                     
22  Joel Knaapi  2001    466  28.98        1:00.48   
  Cetus Espoo  59.78                 
                     
23  Aapo Keltanen  2001    462  29.07        1:00.68   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  1:01.26                 
                     
24  Ali Gardberg  2001    461  29.89        1:00.70   
  Simmis Wanda  1:00.78                 
                     
25  Sami Seppälä  2000    453  29.45        1:01.08   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:02.16                 
                     
26  Lukas Vahtera  2001    431  29.23        1:02.06   
  Simmis Wanda  1:01.67                 
                     
27  Herkko Lajas  2001    422  29.91        1:02.53   
  Riihimäen Uimaseura  1:03.34                 
                     
28  Joona Salminen  2000    422  29.97        1:02.54   
  Cetus Espoo  59.40                 
                     
29  Pyry Kurunsaari  2001    385  29.95        1:04.46   
  Cetus Espoo  1:02.16                 
                     
29  Ville Lauslahti  2001    385  31.50        1:04.46   
  Cetus Espoo  1:01.51                 
                     
31  Samuli Hartikainen  2001    313  32.64        1:09.03   
  Cetus Espoo  1:07.08                 
                     
32  Eero Jääskeläinen  2001    308  32.33        1:09.40   
  Cetus Espoo  1:04.96                 
                     
33  Henrik Krogius  1998    92  47.01        1:43.64   
  Helsingfors Simsällskap  1:45.35                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  17 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner