2021-12-05   16:03:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Syyspärskeet 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaijakso

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Lohien syysprskeet 2018    Tulostuspivmr  15 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:45   
  Jrjestj  Oulun Lohet         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  15 syyskuu 2018         
 
 
Laji 2, 4X50m SKUV Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
Arvioitu alkamisaika 15:09 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viesu Ferrrarit  2006              2:34.97   
  Vieskan Uimarit  2:33.63                 
  Peppi Ojakippola  2006      41.93        41.93   
  Riialiina Kiljala  2008      1:20.47        2:02.40   
  Noora-Maria Linna  2006      32.57        2:34.97   
  Saaga Khknen  2006              2:34.97   
                     
Ou Ikm2.1  2006              2:38.20   
  Oulun Uinti 1906  2:47.43                 
  Maria Issakainen  2006      40.08        40.08   
  Olivia Loukkola  2007      45.81        1:25.89   
  Venla Talvensaari  2006      38.46        2:04.35   
  Milla Haapamki  2006      33.85        2:38.20   
                     
Oulo T12-2  2006              2:45.35   
  Oulun Lohet  2:47.02                 
  Juuli Uusitalo  2007      42.95        42.95   
  Emilia Sainio  2006      50.50        1:33.45   
  Lotta Janhunen  2007      36.21        2:09.66   
  Iinu Tiainen  2007      35.69        2:45.35   
                     
Hahe Tytt [2007]  2007              2:51.21   
  Haukiputaan Heitto  2:57.81                 
  Eevi Hirvasoja  2007      41.37        41.37   
  Maija Leinonen  2007      46.69        1:28.06   
  Iina Pasuri  2007      46.83        2:14.89   
  Eerika Hcklin  2008      36.32        2:51.21   
                     
Oulo T12-3  2006              2:56.15   
  Oulun Lohet  3:00.88                 
  Ellen Laine  2008      46.24        46.24   
  Meeri Uusitalo  2007      2:09.91        2:56.15   
  Pinja Niskanen  2007                 
  Emilia Huotari  2006      2:56.15        2:56.15   
                     
Oulo T12-4  2006              3:27.15   
  Oulun Lohet                   
  Mea Prykri  2007      49.41        49.41   
  Riia Aho  2007      54.92        1:44.33   
  Inka Ylipahkala  2006      50.40        2:34.73   
  Iisa Mattila  2007      52.42        3:27.15   
                     
Oulo T12-1  2006              DSQ   
  Oulun Lohet  2:27.13                 
  SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen               
                     
 
Laji 2, 4X50m SKUV Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Arvioitu alkamisaika 15:09 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oulo T14-1  2004              2:09.77   
  Oulun Lohet  2:08.91                 
  Inka Elamaa  2004      33.37        33.37   
  Laura Markuksela  2004      34.52        1:07.89   
  Alexia Tahkola  2005      32.85        1:40.74   
  Nanna Savolainen  2004      29.03        2:09.77   
                     
Kus-Gss Musta  2005              2:14.05   
  Kokkolan Uimaseura  2:12.20                 
  Henna Knskangas  2004      32.97        32.97   
  Teea Jestoi  2005      34.34        1:07.31   
  Tessa Tattari  2004      35.41        1:42.72   
  Alina Kangas  2005      31.33        2:14.05   
                     
Hahe Naiset [2004]  2004              2:35.65   
  Haukiputaan Heitto                   
  Ella Sipola  2005      37.72        37.72   
  Aada Hirvasoja  2005      39.41        1:17.13   
  Ailiina Koskinen  2005      41.64        1:58.77   
  Iida Hcklin  2006      36.88        2:35.65   
                     
Oulo T14-3  2004              2:40.02   
  Oulun Lohet  2:41.18                 
  Saana Uusitalo  2005      39.79        39.79   
  Petra Laukkanen  2004      41.20        1:20.99   
  Kati Kosonen  2004      43.13        2:04.12   
  Teresa Pulkkinen  2005      35.90        2:40.02   
                     
Ou Ikm2.3  2004              2:51.61   
  Oulun Uinti 1906  2:56.31                 
  Inka Tolonen  2006      46.65        46.65   
  Ida-Sofia Elisabeth Nikkil  2005      46.95        1:33.60   
  Anniina Trmi  2005      41.81        2:15.41   
  Iida Ryhnen  2006      36.20        2:51.61   
                     
Oulo T14-4  2004              2:57.99   
  Oulun Lohet                   
  Emma Sainio  2004      42.96        42.96   
  Eerika Sippala  2005      48.94        1:31.90   
  Martta Ryynnen  2005      42.62        2:14.52   
  Nea Vuoma  2005      43.47        2:57.99   
                     
Ou Ikm1 Naiset [2004]  2004              DSQ   
  Oulun Uinti 1906  2:25.04                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Ou Ikm2.2  2004              DSQ   
  Oulun Uinti 1906  2:41.05                 
  SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen               
                     
Oulo T14-2  2004              DSQ   
  Oulun Lohet  2:22.20                 
  SW 6.3 Sukellus uidessa/maaliin tullessa               
                     
 
Laji 2, 4X50m SKUV Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
Arvioitu alkamisaika 15:09 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ou Hrn              2:02.67   
  Oulun Uinti 1906  1:59.74                 
  Iida-Maria Laine  2001      31.43        31.43   
  Minja Lukkari  2003      34.36        1:05.79   
  Madeleine Hiltunen  2003      29.56        1:35.35   
  Venla Sntti  2003      27.32        2:02.67   
                     
Oulo Naiset 1              2:03.06   
  Oulun Lohet  2:02.30                 
  Sonja Portin  1998      31.23        31.23   
  Roosa Krkkinen  2003      34.69        1:05.92   
  Pauliina Lohilahti  2002      29.85        1:35.77   
  Riika Huttula  2001      27.29        2:03.06   
                     
Kus-Gss Valkoinen  2003              2:06.42   
  Kokkolan Uimaseura  2:05.29                 
  Wilma Lakanen  2003      31.37        31.37   
  Milja Lahtinen  1999      35.86        1:07.23   
  Liina Salin  2002      30.33        1:37.56   
  Veera Lahtinen  2002      28.86        2:06.42   
                     
Oulo Naiset 2              2:09.71   
  Oulun Lohet  2:08.27                 
  Henna Haipus  2001      31.28        31.28   
  Amalia Siekkinen  2002      37.83        1:09.11   
  Heidi Blankenstein  2001      33.22        1:42.33   
  Enni-Sofia Pertalo  2002      27.38        2:09.71   
                     
Oulo Naiset 3              2:21.59   
  Oulun Lohet  2:20.17                 
  Jenni Tuuliainen  2003      1:17.85        1:17.85   
  Emma Pajuluoma  2001      33.69        1:51.54   
  Kia Leinonen  2003      30.05        2:21.59   
  Anni Willman  2001              2:21.59   
                     
Kus-Gss Sininen  2002              2:22.52   
  Kokkolan Uimaseura  2:15.62                 
  Maiju Rajaniemi  2002      34.60        34.60   
  Matilda Lindholm  2001      39.38        1:13.98   
  Fanny Koivisto  2001      37.78        1:51.76   
  Salla-Maaria Kauppinen  2002      30.76        2:22.52   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  15 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:45 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner