2021-12-05   09:05:31
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Spar Nord Hørsholm Cup 2018

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Lb 16 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 16 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  Hrsholm Cup 2018    Udskriftsdato  26 maj 2018   
  Stvne by  Hrsholm    Udskriftstidspunkt  16:25   
  Arrangr  Hrsholm Svmmeforening         
  Bassin  50m         
  Stvne dato  26 maj 2018         
 
 
Lb 16, 400m Frisvmning Damer, Finaler rg. 1900-2000 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  100m  200m  300m    Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Marina Nissen Jakobsen  2000    495  1:11.49  2:27.44  3:43.41    4:58.89   
  Hrsholm Svmmeforening  4:54.19                 
                     
Andrea M. Lang Bolvig  2000    464  1:12.97  2:30.32  3:48.47    5:05.42   
  Sllerd Svmmeklub  4:59.73                 
                     
 
Lb 16, 400m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2001-2002 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  100m  200m  300m    Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Martha Vitus Tversted  2002    539  1:09.21  2:22.58  3:37.39    4:50.53   
  Sllerd Svmmeklub  4:47.96                 
                     
Felina Noe  2002    526  1:08.35  2:22.82  3:38.57    4:52.81   
  Dragsholm Svmmeklub  4:53.84                 
                     
Sara Melgar  2002    431  1:12.49  2:31.11  3:52.54    5:12.99   
  Ystads Simsllskap  5:02.60                 
                     
Laura Srensen  2001    389  1:14.57  2:36.86  4:01.23    5:23.90   
  Dragsholm Svmmeklub  5:10.24                 
                     
 
Lb 16, 400m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  100m  200m  300m    Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Viktoria Freja Srensen  2004    504  1:11.73  2:27.98  3:44.62    4:57.12   
  Gladsaxe Svmmeklub  4:48.15                 
                     
Frederikke Falk-List  2004    486  1:12.17  2:28.61  3:45.45    5:00.72   
  Gentofte Svmme Klub  5:19.53                 
                     
Anne Sofie Evald  2004    475  1:13.62  2:30.51  3:47.12    5:02.99   
  Gentofte Svmme Klub  5:15.46                 
                     
Mikkeline Mailund Clan  2004    461  1:12.60  2:31.17  3:50.61    5:06.00   
  Sllerd Svmmeklub  5:09.25                 
                     
Alba Lyhne Weiner  2004    457  1:13.55  2:31.74  3:50.64    5:06.78   
  Sllerd Svmmeklub  5:10.93                 
                     
Anna Nrskov  2004    457  1:13.57  2:32.12      5:06.89   
  Sllerd Svmmeklub  5:05.43                 
                     
Irma Nilsson  2004    454  1:14.46  2:34.34  3:53.19    5:07.59   
  Ystads Simsllskap  5:07.71                 
                     
Carla Lyhne Weiner  2003    451  1:14.29  2:32.64  3:52.38    5:08.25   
  Sllerd Svmmeklub  5:02.62                 
                     
Amalie Brammer Krgaard  2004    437  1:15.24  2:34.73  3:54.77    5:11.40   
  Gladsaxe Svmmeklub  5:04.06                 
                     
10  Kaya Vennick Haugblle  2004    431  1:14.07  2:33.83  3:53.77    5:12.96   
  Hrsholm Svmmeforening  5:11.15                 
                     
11  Elin Kjellberg  2003    420    2:34.31  3:53.96    5:15.72   
  Ystads Simsllskap  5:11.96                 
                     
12  Victoria Husted Volden  2003    337  1:19.85  2:46.12  4:13.03    5:39.52   
  Hrsholm Svmmeforening  5:13.75                 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  26 maj 2018 
Licens til Hrsholm Svmmeforening  Udskriftstidspunkt  16:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner