Results for Vantaa Games
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Vantaa Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
26 toukokuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
12:46 |
|
|
Järjestäjä |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
26 toukokuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Danil Seksenov |
2004 |
|
487 |
29.71 |
1:02.99 |
1:36.65 |
|
2:09.60 |
|
|
Vanders |
2:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Samuel Saari |
2004 |
|
393 |
32.30 |
1:07.55 |
1:43.56 |
|
2:19.18 |
|
|
Cetus Espoo |
2:20.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Viktor Asklöf |
2004 |
|
361 |
33.23 |
1:09.02 |
1:46.28 |
|
2:23.21 |
|
|
Cetus Espoo |
2:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Samuli Masalin |
2004 |
|
337 |
33.31 |
1:10.14 |
1:48.95 |
|
2:26.43 |
|
|
Cetus Espoo |
2:30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Olli Havia |
2004 |
|
331 |
33.28 |
1:10.42 |
1:49.79 |
|
2:27.40 |
|
|
Salon Uimarit |
2:24.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Nuutti Laitinen |
2004 |
|
316 |
34.67 |
1:13.30 |
1:52.74 |
|
2:29.60 |
|
|
Cetus Espoo |
2:28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Aku Hänninen |
2004 |
|
304 |
34.51 |
1:12.80 |
1:52.78 |
|
2:31.69 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Yufei Meng |
2004 |
|
272 |
36.31 |
1:17.26 |
1:58.98 |
|
2:37.25 |
|
|
Simmis Grani |
2:42.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Leo Oksman |
2004 |
|
199 |
38.63 |
1:22.88 |
2:08.77 |
|
2:54.52 |
|
|
Helsingin Uimarit |
2:54.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Matias Hjelm |
2002 |
|
570 |
29.13 |
1:00.15 |
1:31.78 |
|
2:02.98 |
|
|
Vanders |
2:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Elias Kukkonen |
2002 |
|
496 |
28.77 |
1:00.26 |
1:34.88 |
|
2:08.85 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:04.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Joel Korhonen |
2002 |
|
426 |
30.47 |
1:05.12 |
1:42.13 |
|
2:15.53 |
|
|
Helsingin Uimarit |
2:13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Markus Nuorinko |
2003 |
|
412 |
30.53 |
1:05.20 |
1:42.38 |
|
2:16.98 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
2:16.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Pauli Salonen |
2003 |
|
410 |
30.95 |
1:06.42 |
1:43.07 |
|
2:17.22 |
|
|
Helsingin Uimarit |
2:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Aki Hakkarainen |
2003 |
|
371 |
33.49 |
1:10.59 |
1:47.39 |
|
2:21.91 |
|
|
Simmis Wanda |
2:21.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Kirill Karppi |
2002 |
|
359 |
32.32 |
1:08.42 |
1:46.79 |
|
2:23.48 |
|
|
Helsingin Uimarit |
2:25.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Jenson Lih Shan Li |
2002 |
|
294 |
32.43 |
1:10.33 |
1:51.45 |
|
2:33.37 |
|
|
HTU Stadi |
2:46.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Atte Poikela |
2003 |
|
269 |
36.77 |
1:17.40 |
1:58.79 |
|
2:37.94 |
|
|
Cetus Espoo |
2:42.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Karri Suuronen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
2:33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lucas Tepponen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Helsingin Uimarit |
2:34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
|
659 |
27.48 |
57.20 |
1:27.20 |
|
1:57.18 |
|
|
Cetus Espoo |
1:55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Taneli Lantta |
2001 |
|
631 |
29.19 |
59.26 |
1:29.34 |
|
1:58.92 |
|
|
Simmis Wanda |
1:58.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eetu Alitalo |
1999 |
|
542 |
28.68 |
59.52 |
1:32.11 |
|
2:05.05 |
|
|
Cetus Espoo |
2:01.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Eetu Isosuo |
2000 |
|
537 |
29.80 |
1:01.89 |
1:33.75 |
|
2:05.46 |
|
|
Cetus Espoo |
2:03.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Valtteri Eloranta |
1992 |
|
458 |
28.92 |
1:01.42 |
1:36.49 |
|
2:12.24 |
|
|
Cetus Espoo |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Pyry Nurminen |
2001 |
|
432 |
30.75 |
1:04.61 |
1:39.56 |
|
2:14.83 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Jon Byskov |
2000 |
|
423 |
32.02 |
1:06.28 |
1:41.31 |
|
2:15.81 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
2:13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Matias Vikman |
2001 |
|
332 |
33.37 |
1:10.71 |
1:50.28 |
|
2:27.22 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:27.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Georgy Babenov |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
ORCA Helsinki |
2:03.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
26 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
12:46 |
|