2020-06-02   17:49:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaa Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

ilta

Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vantaa Games    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  18:10   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2018         
 
 
Laji 20, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nikolai Teiramaa  2006    248  1:20.81  2:51.15  4:22.33    5:50.10   
  Helsingfors Simsällskap  5:56.28                 
                     
Alex Karlsson  2006    215  1:25.92  2:58.62  4:33.75    6:07.08   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  5:57.58                 
                     
Daniel Guzhov  2006    178  1:33.30  3:16.81  4:58.50    6:30.59   
  Vanders                   
                     
Kaapo Tuomainen  2008    171  1:31.60  3:15.76  4:57.68    6:36.34   
  Salon Uimarit  6:44.86                 
                     
Niilo Jokinen  2006    139  1:36.23  3:26.08  5:18.59    7:04.27   
  HTU Stadi                   
                     
Veikka Lassila  2006    129  1:40.30  3:35.79  5:32.70    7:14.94   
  HTU Stadi                   
                     
 
Laji 20, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viktor Asklöf  2004    415  1:11.73  2:26.28  3:40.93    4:54.85   
  Cetus Espoo  5:00.42                 
                     
Juuso Pulkkinen  2004    380  1:12.07  2:29.91  3:48.21    5:03.65   
  Cetus Espoo  5:14.75                 
                     
Olli Havia  2004    363  1:12.49  2:31.49  3:51.57    5:08.25   
  Salon Uimarit  5:01.03                 
                     
Samuli Masalin  2004    355  1:12.69  2:31.69  3:52.02    5:10.69   
  Cetus Espoo  5:11.03                 
                     
Nuutti Laitinen  2004    339  1:15.59  2:37.14  3:57.95    5:15.37   
  Cetus Espoo  5:13.54                 
                     
Leo Währn  2005    329  1:13.27  2:35.34  3:58.91    5:18.48   
  Vanders  5:12.88                 
                     
Santeri Salonen  2005    306  1:16.38  2:41.47  4:07.20    5:26.45   
  Heinolan Isku  5:37.19                 
                     
Lucas Lönnblad  2004    298  1:17.52  2:42.46  4:07.86    5:29.40   
  Cetus Espoo  5:27.47                 
                     
Nooa Matela  2005    295  1:15.89  2:41.82  4:07.76    5:30.42   
  Lappeenrannan Uimarit  5:21.80                 
                     
10  Antti Musikka  2005    260  1:19.36  2:48.83  4:18.64    5:44.65   
  Vanders  5:25.44                 
                     
11  Samuli Seger  2005    244  1:20.63  2:52.98  4:25.38    5:51.98   
  Octopus Lohja  5:54.64                 
                     
12  Aapo Ahlroos  2004    233  1:22.38  2:54.80  4:26.98    5:57.55   
  Vanders  5:43.89                 
                     
13  Urho Käkelä  2005    219  1:21.30  2:54.65  4:29.46    6:04.63   
  Tuusulan Uimaseura  5:49.47                 
                     
14  Serhat Kalin  2005    204  1:21.79  2:58.21  4:38.28    6:13.33   
  ORCA Helsinki  6:25.09                 
                     
15  Sampo Nord  2005    202  1:27.40  3:03.36  4:39.46    6:14.68   
  Vanders  6:03.36                 
                     
16  Ahti Liimatainen  2005    169  1:27.22  3:11.46  4:55.30    6:37.28   
  Helsingin Uimarit  6:19.57                 
                     
17  Joonatan Lipiäinen  2005    141  1:39.06  3:25.48  5:14.77    7:02.04   
  Vanders  6:42.05                 
                     
18  Anton Visulainen  2005    133  1:41.73  3:36.00  5:31.90    7:10.68   
  HTU Stadi                   
                     
19  Aaro Ruuskanen  2005    107  1:45.57  3:45.29  5:47.66    7:43.03   
  HTU Stadi                   
                     
 
Laji 20, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Matias Hjelm  2002    587  1:03.18  2:10.36  3:17.62    4:22.71   
  Vanders  4:22.75                 
                     
Danila Shishinin  2002    436  1:07.38  2:21.15  3:37.39    4:50.13   
  ORCA Helsinki  4:48.54                 
                     
Alexander Huhtala  2003    436  1:07.52  2:21.96  3:38.15    4:50.15   
  Cetus Espoo  4:55.30                 
                     
Leevi Ylikulppi  2003    396  1:12.06  2:27.30  3:44.04    4:59.60   
  Cetus Espoo  4:57.11                 
                     
Topi Immonen  2003    395  1:11.32  2:27.22  3:44.11    4:59.69   
  Lappeenrannan Uimarit  4:56.04                 
                     
Juho Marjala  2003    381  1:09.40  2:25.73  3:44.82    5:03.38   
  Simmis Wanda  4:52.98                 
                     
Otto Sormunen  2002    371  1:11.15  2:30.33  3:49.20    5:06.19   
  Cetus Espoo  5:12.67                 
                     
Joona Lehtonen  2003    330  1:15.07  2:36.52  3:59.07    5:18.14   
  Vanders  5:20.85                 
                     
Antti Pesonen  2003    286  1:15.63  2:41.13  4:09.34    5:33.71   
  Järvenpään Uintiklubi  5:35.24                 
                     
10  Atte Poikela  2003    280  1:18.73  2:44.25  4:10.71    5:36.04   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Sam Zamanimehr  2003    206  1:21.79  2:58.27  4:37.91    6:12.35   
  Cetus Espoo  5:42.35                 
                     
 
Laji 20, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Taneli Lantta  2001    670  1:01.27  2:05.44  3:09.73    4:11.44   
  Simmis Wanda  4:11.01                 
                     
Aleksi Seger  2001    516  1:04.52  2:14.18  3:25.14    4:34.32   
  Octopus Lohja  4:33.79                 
                     
Jani-Petteri Puustinen  1979    411  1:09.76  2:24.57  3:40.48    4:55.77   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Ville Lauslahti  2001    396  1:10.67  2:28.14  3:46.39    4:59.59   
  Cetus Espoo  5:05.51                 
                     
Eero Jääskeläinen  2001    277  1:18.93  2:44.71  4:11.93    5:37.36   
  Cetus Espoo  5:45.97                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  18:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner