Tulokset Vantaa Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
ilta
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Vantaa Games | Tulostuspäivämäärä | 26 toukokuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 18:29 | |||
Järjestäjä | Vanders | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 26 toukokuu 2018 |
Laji 25, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Serafima Ratner | 2008 | 184 | 47.56 | ||||||
Uimaseura Helsinki | 48.98 | |||||||||
2 | Taisiya Baindurashvili | 2008 | 180 | 47.87 | ||||||
Uimaseura Helsinki | 46.34 | |||||||||
3 | Ilona Kallio | 2009 | 178 | 48.07 | ||||||
Vanders | ||||||||||
4 | Siiri Tapaninen | 2009 | 174 | 48.40 | ||||||
HTU Stadi | 51.71 | |||||||||
5 | Lilja Hirsikko | 2008 | 172 | 48.62 | ||||||
ORCA Helsinki | 49.68 | |||||||||
6 | Sira Katavisto | 2008 | 170 | 48.80 | ||||||
ORCA Helsinki | 50.98 | |||||||||
7 | Emma Lahti | 2008 | 170 | 48.81 | ||||||
Vanders | 50.77 | |||||||||
8 | Olga Kaiser | 2008 | 154 | 50.47 | ||||||
ORCA Helsinki | 52.82 | |||||||||
9 | Matilda Saarinen | 2008 | 147 | 51.18 | ||||||
Salon Uimarit | 51.33 | |||||||||
10 | Viivi Vainoniemi | 2008 | 141 | 51.90 | ||||||
Vanders | 54.01 | |||||||||
11 | Aleksandra Lopatina | 2009 | 138 | 52.35 | ||||||
Vanders | 53.49 | |||||||||
12 | Fiia Immonen | 2008 | 135 | 52.64 | ||||||
Vanders | 50.57 | |||||||||
13 | Emmi Pernaa | 2008 | 122 | 54.46 | ||||||
Cetus Espoo | 58.33 | |||||||||
14 | Erica Kovanen | 2009 | 120 | 54.83 | ||||||
Vanders | ||||||||||
15 | Siiri Laine | 2008 | 114 | 55.69 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 51.90 | |||||||||
16 | Emilia Elizaveta Karulina | 2008 | 112 | 56.10 | ||||||
Cetus Espoo | 54.15 | |||||||||
17 | Auli Hakkarainen | 2009 | 100 | 58.28 | ||||||
Vanders | ||||||||||
18 | Veera Tawast | 2009 | 92 | 59.74 | ||||||
Simmis Grani | 55.93 | |||||||||
19 | Pinja Kotakoski | 2008 | 72 | 1:04.81 | ||||||
Cetus Espoo | 1:00.85 | |||||||||
- | Linnea Heikkilä | 2008 | DSQ | |||||||
Simmis Grani | 50.18 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 25, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Milja Korhonen | 2006 | 293 | 40.74 | ||||||
Nurmijärven Uinti | 40.92 | |||||||||
2 | Clara Korkeamäki | 2006 | 201 | 46.12 | ||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Anni Luhtanen | 2007 | 185 | 47.42 | ||||||
HTU Stadi | 48.54 | |||||||||
- | Selma Korhonen | 2006 | DNS | |||||||
Helsingin Uimarit | 53.37 | |||||||||
Laji 25, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Alina Antila | 2004 | 595 | 32.17 | ||||||
Nurmijärven Uinti | 31.85 | |||||||||
2 | Helmi Haverinen | 2004 | 465 | 34.92 | ||||||
Cetus Espoo | 34.70 | |||||||||
3 | Anna Hakkarainen | 2005 | 403 | 36.62 | ||||||
Cetus Espoo | 37.11 | |||||||||
4 | Liinu Louhikoski | 2004 | 402 | 36.65 | ||||||
Vanders | 33.27 | |||||||||
5 | Rina Rantanen | 2005 | 401 | 36.69 | ||||||
Cetus Espoo | 35.03 | |||||||||
6 | Ida Kauppinen | 2005 | 390 | 37.01 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | 35.27 | |||||||||
7 | Iida Vesa | 2005 | 377 | 37.43 | ||||||
ORCA Helsinki | 36.47 | |||||||||
8 | Iina Rissanen | 2005 | 360 | 38.02 | ||||||
Vanders | 35.10 | |||||||||
9 | Siiri Vesanen | 2004 | 345 | 38.57 | ||||||
Vanders | 37.94 | |||||||||
10 | Nicole Yisrael | 2004 | 313 | 39.82 | ||||||
Simmis Wanda | 36.20 | |||||||||
11 | Lea Heinzmann | 2004 | 266 | 42.04 | ||||||
Simmis Grani | 43.68 | |||||||||
12 | Ria Rahkonen | 2005 | 225 | 44.45 | ||||||
HTU Stadi | 45.83 | |||||||||
13 | Saara Turunen | 2005 | 201 | 46.14 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
14 | Nella Saarela | 2005 | 116 | 55.39 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
- | Sondra Nõmme | 2004 | DSQ | |||||||
HTU Stadi | 49.73 | |||||||||
SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan | ||||||||||
Laji 25, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Venla Suihkonen | 2002 | 522 | 33.59 | ||||||
Octopus Lohja | 33.16 | |||||||||
2 | Vilja Grundström | 2003 | 449 | 35.33 | ||||||
Vanders | 32.96 | |||||||||
3 | Alisa Hänninen | 2003 | 405 | 36.56 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 37.75 | |||||||||
4 | Sini Heikkilä | 2003 | 404 | 36.59 | ||||||
Salon Uimarit | 35.02 | |||||||||
5 | Siiri Pitkänen | 2003 | 374 | 37.53 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | 37.53 | |||||||||
6 | Anni Seppälä | 2003 | 355 | 38.21 | ||||||
Helsingin Uimarit | 36.98 | |||||||||
7 | Julie Nikkilä | 2003 | 350 | 38.39 | ||||||
Vanders | 37.12 | |||||||||
8 | Senni Räikkönen | 2003 | 349 | 38.43 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | 37.84 | |||||||||
9 | Lilja Pakaslahti | 2002 | 324 | 39.38 | ||||||
Vanders | 38.13 | |||||||||
10 | Beatriz Coloma Vanhala | 2003 | 304 | 40.22 | ||||||
Helsingin Uimarit | 41.40 | |||||||||
11 | Elisabeth Marie Salm | 2002 | 281 | 41.28 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
12 | Muska Liesaho | 2003 | 242 | 43.38 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
13 | Heli Havantola | 2003 | 186 | 47.37 | ||||||
Nurmijärven Uinti | 49.62 | |||||||||
Laji 25, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Claudia Åvist | 1997 | 583 | 32.38 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | 31.94 | |||||||||
2 | Noora Kokko | 2001 | 569 | 32.65 | ||||||
Helsingin Uimarit | 31.66 | |||||||||
3 | Ida Slöör | 2001 | 543 | 33.15 | ||||||
Cetus Espoo | 31.38 | |||||||||
4 | Ella Hörkkö | 2001 | 395 | 36.88 | ||||||
Simmis Wanda | 34.74 | |||||||||
5 | Ciia Korkeamäki | 2001 | 387 | 37.11 | ||||||
Vanders | 36.11 | |||||||||
6 | Wilma Walther | 2001 | 370 | 37.66 | ||||||
HTU Stadi | 36.08 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 26 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 18:29 |