2020-04-02   21:22:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaa Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

ilta

Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vantaa Games    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  20:20   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2018         
 
 
Laji 33, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elli Lenkkeri  2006    403  37.07  1:22.25  2:11.59    2:50.62   
  Uinti Hyvinkää  3:00.37                 
                     
Milla Kiviranta  2006    325  42.18  1:29.60  2:22.19    3:03.36   
  Vanders  3:02.78                 
                     
Emmi Nieminen  2006    307  43.53  1:32.66  2:25.60    3:06.84   
  Vanders  3:08.21                 
                     
Rebekka Ritmala  2006    305  42.20  1:30.20  2:26.98    3:07.29   
  Vanders  3:09.55                 
                     
Iida Tawast  2007    281  42.70  1:32.05  2:25.88    3:12.34   
  Simmis Grani  3:22.80                 
                     
Lily Päivänen  2006    281  43.46  1:33.75  2:29.91    3:12.43   
  Helsingfors Simsällskap  3:11.81                 
                     
Ariel Julienne Jämsen  2006    280  44.93  1:36.52  2:30.61    3:12.70   
  Helsingfors Simsällskap  3:11.86                 
                     
Milja Korhonen  2006    260  44.69  1:38.40  2:34.43    3:17.46   
  Nurmijärven Uinti  3:22.31                 
                     
Emmi Halonen  2006    259  46.81  1:37.06  2:34.24    3:17.78   
  Vanders  3:22.01                 
                     
10  Jeanette Ingberg  2006    244  43.64  1:32.18  2:38.30    3:21.75   
  Octopus Lohja  3:19.95                 
                     
11  Hilda Kupila  2006    235  41.09  1:34.15  2:37.35    3:24.26   
  Vanders  3:33.26                 
                     
12  Essi Pyykkö  2006    228  44.68  1:43.32  2:40.44    3:26.24   
  Salon Uimarit  3:29.21                 
                     
13  Diana Raduly Baka  2006    217  47.34  1:43.69  2:41.17    3:29.59   
  Salon Uimarit  3:54.62                 
                     
14  Saima Peltonen  2007    197  47.29  1:45.74  2:48.65    3:36.63   
  Salon Uimarit  3:34.60                 
                     
15  Serafima Ratner  2008    193  51.74  1:45.67  2:48.01    3:38.12   
  Uimaseura Helsinki                   
                     
Sira Katavisto  2008              DNS   
  ORCA Helsinki                   
                     
Minni Kinnunen  2006              DSQ   
  Vanders  3:48.94                 
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
Nina Sundberg  2006              DSQ   
  Octopus Lohja  3:25.50                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Veera Oila  2007              DSQ   
  Vanders  3:31.36                 
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
 
Laji 33, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Greta Beszteri  2004    534  32.74  1:15.74  1:59.79    2:35.42   
  Cetus Espoo  2:35.87                 
                     
Jutta Jauhiainen  2004    482  35.06  1:16.97  2:04.95    2:40.85   
  Cetus Espoo  2:41.34                 
                     
Aliina Karvonen  2004    479  35.23  1:17.40  2:05.81    2:41.19   
  Simmis Wanda  2:50.50                 
                     
Aino Koskelo  2005    447  35.92  1:20.50  2:07.28    2:44.84   
  Nurmijärven Uinti  2:47.73                 
                     
Ida Kauppinen  2005    443  36.54  1:17.95  2:09.50    2:45.44   
  Lappeenrannan Uimarit  2:53.38                 
                     
Aino Tamminen  2005    414  36.20  1:18.77  2:12.55    2:49.15   
  Lappeenrannan Uimarit  2:48.44                 
                     
Roosa Tuomainen  2005    413  37.44  1:23.69  2:12.01    2:49.25   
  Salon Uimarit  2:48.20                 
                     
Essi Ahvenainen  2005    406  35.32  1:20.04  2:12.31    2:50.20   
  Vanders  2:51.73                 
                     
Milla Strandberg  2005    406  35.23  1:22.77  2:08.13    2:50.21   
  Vanders  2:46.28                 
                     
10  Jasmin Savonen  2005    388  38.61  1:23.11  2:14.08    2:52.82   
  Cetus Espoo  2:53.44                 
                     
11  Melissa Miettinen  2005    378  37.96  1:25.52  2:15.23    2:54.32   
  Helsingin Uimarit  2:58.82                 
                     
12  Vilja Saarinen  2005    321  35.03  1:25.44  2:19.55    3:04.01   
  Riihimäen Uimaseura  3:03.42                 
                     
13  Vilja Rautell  2004    315  43.06  1:29.41  2:21.91    3:05.18   
  Octopus Lohja  3:03.93                 
                     
14  Ada Oila  2005    263  45.46  1:34.78  2:31.63    3:16.80   
  Vanders  3:13.56                 
                     
Hanna Martola  2005              DNS   
  Cetus Espoo  2:53.19                 
                     
Liinu Louhikoski  2004              DNS   
  Vanders  2:54.09                 
                     
 
Laji 33, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Siiri Pitkänen  2003    426  35.90  1:18.69  2:10.92    2:47.50   
  Lappeenrannan Uimarit  2:48.40                 
                     
Vilma Tikka  2003    413  34.82  1:18.57  2:11.91    2:49.33   
  Lappeenrannan Uimarit  2:52.83                 
                     
Sini Heikkilä  2003    388  35.26  1:18.87  2:13.03    2:52.79   
  Salon Uimarit  2:55.37                 
                     
Nicole Sundell  2003    362  37.80  1:26.36  2:16.49    2:56.82   
  ORCA Helsinki                   
                     
Heli Havantola  2003    204  51.51  1:45.90  2:47.61    3:34.10   
  Nurmijärven Uinti  3:31.76                 
                     
 
Laji 33, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Roosa Lehtola  2001    513  33.22  1:11.82  1:58.30    2:37.52   
  Helsingfors Simsällskap  2:35.12                 
                     
Jenni Rantanen  2001    462  34.77  1:17.10  2:06.63    2:43.10   
  HTU Stadi  2:37.28                 
                     
Ella Hörkkö  2001    417  36.93  1:19.61  2:10.37    2:48.74   
  Simmis Wanda  2:51.28                 
                     
Liia Louhikoski  2001    403  34.99  1:22.84  2:12.40    2:50.69   
  Vanders                   
                     
Ruusu Ojala  2000    390  35.48  1:22.25  2:12.57    2:52.52   
  Helsingin Uimarit                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  20:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner